Skocz do zawartości

Jeśli show nazywałoby się “My Little Tęczling” to jaka byłaby jego fabuła?


Szonszczyk

Recommended Posts

Pierwsza recenzja "My Little Tęczling":

Cytuj

Już pierwsze 26 odcinków pierwszego sezonu nowego serialu Ha$bro My Little Tęczling okazało się fenomenem w skali światowej! Bajka ta adresowana do napalonych nastolatków w wieku od 18 do 35 już na samym początku była rozważana przez niezależnych krytyków na arcydzieło swojego rodzaju. W tej bajce, tęczlingi, czyli małe kolorowe taborety z czółkami od chrząszczów, używając podmienionych klejnotów, chronią świat przed wszelką czarną magią złych podmieńców. Thorax, czyli główny bohater naszej bajki został wysłany przez księżniczkę Starlight do uroczego miasteczka Chageville, by ten mógł zdobyć przyjaciół, a także uratować je przed złą królową czarnych changelingów - Chrysalis. Już na samym początku Thorax i 5 jego kolegów stacza walkę na śmierć i życie z istotą której jedynym celem jest wysysanie kolorów z niczego nie spodziewających się tego Tęczlingów. Czy naszej szóstce się uda? Czy przepiękne ubarwienie kolorowych zostanie na swoim miejscu? Dowiecie się już NIGDY w dniu KIEDYŚ na kanale KTÓRY NIE ISTNIEJE.

Jaka może być fabuła kolejnych odcinków z serii "My Little Tęczling"? Piszcie!
 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@Bleflar mi zniszczył cały koncept tematu ... ale kij, napiszę coś jeszcze:

 

Pewnego dnia księżniczka Starlight wysłała Thoraxowi i 2 złote bilety na Tęczową Taneczną poTańcówkę, więc wszyscy koledzy naszego ukochanego rogacza zaczęli go aż w pięty całować by któregoś z nich wybrał jako osobę towarzyszącą na TTT. Kiedy Thorax nie potrafił wybrać kto ma z nim się wybrać, koledzy zdenerwowali się, najpierw na Thoraxa, a gdy ten uciekł do lasu pobyć chwilę w samotności i wymyślić sposób na skopiowanie biletów, jego koledzy wymyślili sobie nową grę którą nazwali Igrzyska Śmierci, i od tej nazwy wzięła się książka, a potem na podstawie książki, film, ale jest to bajka na inny okres czasu, wracając do kolegów Thoraxa, gra ta polegała na odnajdywaniu broni, pozostawionej wcześniej przez uciekającą armię czerwoną w lesie everfree i strzelanie do siebie. Ostatni który przeżyje wygrywa. Po jakże ciekawym pojedynku, Starlight która usłyszawszy dźwięk broni, która to nie powinna się była znaleźć w tym wymiarze, przyleciała co tchu na swoich własnych królewskich skrzydłach i zauważyła 6 ciał leżących w lesie. Okazało się, że koledzy Thoraxa, nieumyślnie zabili też Naszego Ukochanego Władcę Tęczlingów. Księżniczka Starlight widząc to pobojowisko, zrozumiała swój błąd, stwierdziła: "Mam fajny pomysł xD", i cofnęła czas. Tak oto Thorax i jego koledzy wpadli w pętlę czasową i ginęli tyle razy, że nawet ich największy hejter (@Bleflar) był zadowolony.

Koniec odcinka trzeciego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Wiadomości:

 

1273 osób w stanie krytycznym wylądowało w szpitalu po premierze X odcinka my little tęczling. Wspomniany wyżej odcinek, finał sezonu, zawierał sceny walki i ostateczny powrót Chrysalis. Zderzenie 2 rojów przeplatanie magicznymi rozbłyskami z dynamiczną kamerą spowodowało niespotykaną dotąd falę epilepsji wśród widzów. Wszak historia pamięta podobne wydarzenia, jednak ha$bro ustanowiło nowy rekord. 

Rodziny ofiar domagają się zadość uczynienia od producentów. Stawia to pod znakiem zapytania nie tylko serię my little tęczling lecz całe studio ha$bro które już teraz wycofało felerny odcinek. 

Czy tak spektakularny koniec sezonu będzie również końcem serji?

 

(tak tak ja wiem do 25 odcinka jeszcze trochę czasu, ale ja dałem tylko reportaż :P )

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...