Skocz do zawartości

[Konkurs] Oratio Vincta 2.5


WhiteHood

Recommended Posts

Witajcie.

Oto kolejna edycja Oratio Vincta. Tak jak poprzednim razem formą przedstawioną jest wiersz. Czy będzie ścisły, dokładny ułożony, czy też wolny, biały i lekki nie jest ważne. Chodzi o to by poruszał duszę. Powodzenia więc życzę, a rozpisywać się nie mam co.

 

Wszystko za przyzwoleniem @Dolar84

 

1. Limit słów - brak

2. Temat konkursu - Miłość ponad Prawo, w kontekście miłości Agape, Storge lub Phileo.

3. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

4. Całość musi być w formie wiersza.

5. Dozwolone są wszystkie tagi, poza [Gore] oraz [Clop]. Tag obowiązkowy [Oratio Vincta]

6. Termin oddawania prac: 29.05.2017 do godziny 23:59:59

7. Po oddaniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek - proszę o wyłączenie w google docs opcji komentowania/edycji.

8. Regulaminem obowiązującym jest ten kodeks.

9. Prace które przekroczą limit słów, będą korzystały z zakazanych tagów lub będą miały nieprawidłową ich ilość, zostaną przysłane po terminie lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie podlegają dyskwalifikacji. 

10. Przystępujący do konkursu akceptują w całości powyższe postanowienia oraz regulamin.

 

large.png

Edytowano przez WhiteHood
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szkoda, że nikt więcej nic nie ułożył. Myślę, że tu mógł zawinić temat, według mnie był wbrew pozorom trudny do przedstawienia, szczególnie w czystym kucykowym uniwersum.

No cóż, nam nadzieję, że chociaż zasłużyłem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...