Skocz do zawartości

XIII Lubelski Ponymeet w Lublinie


Kamiiru

Recommended Posts

text3775.png

 

 

 

Drodzy Bronies i Pegasis

Po dość długim czasie Stowarzyszenie "Lubelscy Bronies":
ma zaszczyt zaprosić was na XIII Lubelski Ponymeet , który będzie zarówno Ponymeetem jak i majówką w jednym !

Odbędzie się on 21 Maja i jeśli pogoda nam na pozwoli to sama impreza odbędzie się na świeżym powietrzu w parku na podzamczu, natomiast jeśli nie to jak zwykle w Klubie Astoria na AL.Racławickich 2a (przy ogrodzie saskim). O wszystkim będziecie informowani na bieżąco.
Tym razem sam Ponymeet będzie mieć charakter luźnej imprezy.
Choć tradycyjnie przewidzianych będzie kilka atrakcji takich jak
quiz ,kilka dyskusji czy wolne granie w MLP CCG .
Gwarantujemy że każdy z was znajdzie coś dla siebie .
W czasie Ponymeetu odbędzie się również Panel organizacyjny o nazwie „Quo Vadis Lubelscy Bronies”.
Będziemy na nim omawiać ważne tematy o charakterze ustrojowym i ustalać plany na resztę tego roku.
A więc jeśli chcecie wiedzieć co dalej z naszą organizacją to gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Ponymeecie.

Tradycyjnie jeśli ktoś z was chciał by poprowadzić jakieś zajęcia, dyskusje czy prelekcje na jakiś temat czy w ogóle pomóc w prowadzeniu samego Ponymeetu to bardzo chętnie, ale bowiem
każda inicjatywa na jest mile widziana.

A więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Fandomowej Majówce to weźcie koc lub karimatę , trochę fandomowego humoru i rezerwujcie swój czas na 21 Maja .
Do zobaczenia w Lublinie Brohoof.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy kiedy w warszawie jest Twilightmeet 

Chociaż może udam mi się jakoś dotrzeć zaraz po Twilightmeecie

Oficjalnie twilightmeet kończy się o 10:00 niestety pociąg mam o 12:01 a w lublinie jest on o 14:25 jeśli ten meet będzie dłuższy to może uda mi się pojawić jakoś tak pod koniec

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory na pewno zdążysz . Jeśli pogoda na to pozwoli to będziemy na podzamczu , lub poszwendamy się po okolicach (co będzie na bieżąco prze zemnie informowane zarówno na wydarzeniu jak i na tym forum.

Co do daty to faktycznie trochę niefortunnie wyszło ale po wielu konsultacjach i sprawdzeniu grafika (jedyna niedziela w której nie mam zajęć a w sobotę mam do pracy) data meetu wypadał właśnie na tą Niedzielę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 1 dzień pozostał do naszego Ponymeetu. Ostateczne miejsce spotkania zostanie podane jutro o godzinie 20:00.

Niestety na obecną chwile prognoza pogody nie jest dla nas korzystna .

Tak więc tradycyjnie zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Ponymeecie.

Do zobaczenia w Lublinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponymeet już jutro. Prognoza mówi że jutro będzie padał deszcz . Tak więc spotykamy się o godzinie 12:00 w Astorii.

Z mojej strony zapewnię karty MLP CCG , i sprzęt do karaoke , zestaw RPG i do wiedzówki. Jeśli będziecie chcieli to wyjdziemy na kręgle. Tak więc jeśli macie czas to wpadajcie jutro na meeta. Do zobaczenia w Lublinie .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Od zakończenia naszego Ponymeetu miną już jeden dzień. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie. Na ponymeecie zostały zatwierdzone ważne uchwały o charakterze ustrojowym związane z projektem #Lubelscybronies2017 które będą stopniowo wprowadzane w życie .

Garść statystyk:

Ponymeet trwał od godziny 12 tej do 18-tej.

Uczestniczyło w nim 5 osób.

 

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...