Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

XIII Lubelski Ponymeet w Lublinie

Recommended Posts

text3775.png

Drodzy Bronies i Pegasis

Po dość długim czasie Stowarzyszenie "Lubelscy Bronies":
ma zaszczyt zaprosić was na XIII Lubelski Ponymeet , który będzie zarówno Ponymeetem jak i majówką w jednym !

Odbędzie się on 21 Maja i jeśli pogoda nam na pozwoli to sama impreza odbędzie się na świeżym powietrzu w parku na podzamczu, natomiast jeśli nie to jak zwykle w Klubie Astoria na AL.Racławickich 2a (przy ogrodzie saskim). O wszystkim będziecie informowani na bieżąco.
Tym razem sam Ponymeet będzie mieć charakter luźnej imprezy.
Choć tradycyjnie przewidzianych będzie kilka atrakcji takich jak
quiz ,kilka dyskusji czy wolne granie w MLP CCG .
Gwarantujemy że każdy z was znajdzie coś dla siebie .
W czasie Ponymeetu odbędzie się również Panel organizacyjny o nazwie „Quo Vadis Lubelscy Bronies”.
Będziemy na nim omawiać ważne tematy o charakterze ustrojowym i ustalać plany na resztę tego roku.
A więc jeśli chcecie wiedzieć co dalej z naszą organizacją to gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Ponymeecie.

Tradycyjnie jeśli ktoś z was chciał by poprowadzić jakieś zajęcia, dyskusje czy prelekcje na jakiś temat czy w ogóle pomóc w prowadzeniu samego Ponymeetu to bardzo chętnie, ale bowiem
każda inicjatywa na jest mile widziana.

A więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Fandomowej Majówce to weźcie koc lub karimatę , trochę fandomowego humoru i rezerwujcie swój czas na 21 Maja .
Do zobaczenia w Lublinie Brohoof.

• Upvote 1

Akurat wtedy kiedy w warszawie jest Twilightmeet 

Chociaż może udam mi się jakoś dotrzeć zaraz po Twilightmeecie

Oficjalnie twilightmeet kończy się o 10:00 niestety pociąg mam o 12:01 a w lublinie jest on o 14:25 jeśli ten meet będzie dłuższy to może uda mi się pojawić jakoś tak pod koniec

• Upvote 1

Do tej pory na pewno zdążysz . Jeśli pogoda na to pozwoli to będziemy na podzamczu , lub poszwendamy się po okolicach (co będzie na bieżąco prze zemnie informowane zarówno na wydarzeniu jak i na tym forum.

Co do daty to faktycznie trochę niefortunnie wyszło ale po wielu konsultacjach i sprawdzeniu grafika (jedyna niedziela w której nie mam zajęć a w sobotę mam do pracy) data meetu wypadał właśnie na tą Niedzielę.

Już tylko 1 dzień pozostał do naszego Ponymeetu. Ostateczne miejsce spotkania zostanie podane jutro o godzinie 20:00.

Niestety na obecną chwile prognoza pogody nie jest dla nas korzystna .

Tak więc tradycyjnie zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Ponymeecie.

Do zobaczenia w Lublinie

Ponymeet już jutro. Prognoza mówi że jutro będzie padał deszcz . Tak więc spotykamy się o godzinie 12:00 w Astorii.

Z mojej strony zapewnię karty MLP CCG , i sprzęt do karaoke , zestaw RPG i do wiedzówki. Jeśli będziecie chcieli to wyjdziemy na kręgle. Tak więc jeśli macie czas to wpadajcie jutro na meeta. Do zobaczenia w Lublinie .

Od zakończenia naszego Ponymeetu miną już jeden dzień. Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie. Na ponymeecie zostały zatwierdzone ważne uchwały o charakterze ustrojowym związane z projektem #Lubelscybronies2017 które będą stopniowo wprowadzane w życie .

Garść statystyk:

Ponymeet trwał od godziny 12 tej do 18-tej.

Uczestniczyło w nim 5 osób.

Edited by KamilPL 94