Skocz do zawartości

Trochę nietypowe przywitanie


L'estaca

Recommended Posts

Cześć i czołem! Nie wiedziałam gdzie to napisać, więc tu będzie to chyba najmniej szkodliwe x')

Byłam na tym forum aktywna jakoś 4 lata temu, dość dawno. Udało mi się odkopać mój profil i dlatego postanowiłam zaryzykować i napisać. Jak jeszcze tu była to poznalam pewnego przesympatycznego bronego nazywał się torrent, torrrent jakoś tak. Chciałabym go odnaleźć. Ktoś coś wie na jego temat, czy nadal ma tu konto, albo może ma do niego kontakt email, GG, cokolwiek? Zależy mi.

 

Ów Brony miał własnego kucyka który się nazywal Thunder (tak mi się wydaje), a jego ulubionym kucykiem z MLP była Rainbow Dash.

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Edit: Tia, niewiem po co to napisałem. Apropo tego torrenta czy jak mu tam było to chyba obiło mi się coś o uszy, ale nic o nim nie wiem.

 

Edit 2: Może chodziło Ci o Tarretha?

Edytowano przez Beerbarian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Beerbarian napisał:

Cześć

 

Edit: Tia, niewiem po co to napisałem. Apropo tego torrenta czy jak mu tam było to chyba obiło mi się coś o uszy, ale nic o nim nie wiem.

 

Edit 2: Może chodziło Ci o Tarretha?

Nie, nie. Kim bym tarreth to jeszcze pamiętam. A swoją drogą to on jeszcze działa na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zostanę, próbowałam wracać już dwa razy. Po kilku latach trochę mi głupio żyć z kontem na którym pisałam często głupoty (chodziłam wtedy do podstawówki).

Ulubiony kucyk: kiedyś rainbow. Teraz w sumir lubię applejack, flutter, rainbow i discord. 

Nie pamiętam postaci tła, chyba fajna była Octavia.

Luna.

Generalnie jestem wege, więc nie jadam często.

Chyba przy tym pytaniu się zatrzymam 

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Bećka napisał:

Po kilku latach trochę mi głupio żyć z kontem na którym pisałam często głupoty (chodziłam wtedy do podstawówki).

Też pisałam różne głupoty. Niektórzy je dalej pamiętają, inni mają mi dalej za złe, a inni raczej je dawno olali i zapomnieli o nich. 

To raczej nie powód by nie wracać. No chyba, że zwyczajnie nie chce Ci się, to siłą nikt nie ciągnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Zirathel napisał:

Witaj Włatco Rybkuf

Właśnie o takich hańbiących wpisach mówilam x'')

2 godziny temu Tric napisał:

 

Wydaje mi się, że miałaś na myśli użytkownika Torronto.

Tak, dokaładnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie na  forum, też byłam tu w 2013, smutne, że Cię nie pamiętam.

Miejmy nadzieję, że powrócisz do nas na długo, czy coś, ojej dziwnie się pisze powitania, kiedy witasz osobę, która jest tu dłużej od Ciebie...

No cóż

A twój kolega z tego co widzę (jeśli to @Torrronto ), umarł gdzieś na początku 2015 r. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Cassidy napisał:

Witaj ponownie na  forum, też byłam tu w 2013, smutne, że Cię nie pamiętam.

Miejmy nadzieję, że powrócisz do nas na długo, czy coś, ojej dziwnie się pisze powitania, kiedy witasz osobę, która jest tu dłużej od Ciebie...

No cóż

A twój kolega z tego co widzę (jeśli to @Torrronto ), umarł gdzieś na początku 2015 r. 

Dzięki bardzo za oznaczenie go, może uda mi się go odnaleźć! 

Szczerze mówiąc to nie wiem co miałabym napisać i gdzie(w którym dziale), ale może raz na parę dni wejdę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...