Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca 2.0


Recommended Posts

Cześć!

 

Faktycznie coś kojarzę po tytule,  że takie coś już było. No ale co tam...

 

Widzę, że mamy na forum kolejną osobę co już nie tylko rysuje dla zabawy, a robi to jak najbardziej w pełni profesjonalnie. Nie wiem czy mogę się tu jakoś rozpisać, bo nie mam wobec ciebie autorytetu. :rainderp: To co mi najbardziej przychodzi do głowy to to, że masz bardzo estetyczną i jednocześnie ciekawą kreskę,  której nie oszczędzasz. Nie pozostawiasz pustych miejsc na swoich pracach i starasz się zapełnić całą kartkę, co pewnie wymaga od cholery roboty, no ale efekt jak widać jest. 

Do dodatkowo mogę powiedzieć,  że każda praca jest robiona z jakimś pomysłem, jest nieco inna od reszty. Nie wpadają przez-to w nudną monotonię. 

 

No tak dodatkowo...  Maz fajnego ocka! ;) 

 

No i ''Macierewicz'' z przedostatniego spolieru.  Może dostaniesz medal. XD

 

Edytowano przez WilczeK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zacząć od tego, że bardzo podoba mi się Twoje kolorowanie i cieniowanie. Zwłaszcza ten bazgroł dla Firsta jest super. I tła robisz fajne, w ogóle widzę, że ogarniasz różne materiały plastyczne. Fajnie oddajesz frakturę przedmiotów. Za to nie podobają mi się zbytnio mordki kucysiów, czasami wydają się jakieś takie krzywe. I nogi w pozycjach innych niż stojące są imo za krótkie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, nie spodziewałam się od razu takiego odzewu, ogromnie mi miło!
Jako, że to pierwsza partia, a ja mam chwilę czasu to stwierdziłam, że odpiszę :3

 

20.05.2017 at 08:54 WilczeK napisał:

Cześć!

 

Faktycznie coś kojarzę po tytule,  że takie coś już było. No ale co tam...


Widzę, że mamy na forum kolejną osobę co już nie tylko rysuje dla zabawy, a robi to jak najbardziej w pełni profesjonalnie. Nie wiem czy mogę się tu jakoś rozpisać, bo nie mam wobec ciebie autorytetu. :rainderp: 

Ta osoba była tu od dawna, ale przez chwilę się zgubiła, ale znowu się znalazła.
Hmmm profesjonalnie, w sumie jak sobie spojrzę jaki progres zrobiłam to faktycznie jest z czego być zadowolonym.
To było w poprzednim temacie, ale stwierdziłam, że to tu wstawię, tak dla porównania.

Spoiler
Taki progres - WOW

i ostatni z sierpnia 2016

Art is FUN!

 

 

 

20.05.2017 at 08:54 WilczeK napisał:

To co mi najbardziej przychodzi do głowy to to, że masz bardzo estetyczną i jednocześnie ciekawą kreskę,  której nie oszczędzasz. Nie pozostawiasz pustych miejsc na swoich pracach i starasz się zapełnić całą kartkę, co pewnie wymaga od cholery roboty, no ale efekt jak widać jest. 

Do dodatkowo mogę powiedzieć,  że każda praca jest robiona z jakimś pomysłem, jest nieco inna od reszty. Nie wpadają przez-to w nudną monotonię. 

Ojej, dziękuję ślicznie za tak szczegółową recenzje tego zbioru prac. Jestem miło zaskoczona, że ktoś zauważył ile pracy wkładam w każdy rysunek :3

20.05.2017 at 08:54 WilczeK napisał:

No tak dodatkowo...  Masz fajnego ocka! ;) 

 

No i ''Macierewicz'' z przedostatniego spolieru.  Może dostaniesz medal. XD

Też go lubię, a co do Macierewicza dopiero teraz to zauważyłam... może będzie medal mimo chodem :lunahug2:

***

20.05.2017 at 10:56 Pixelator napisał:

Piękne. Najbardziej podoba mi się drugi i ostatni obrazek. Nie widziałem na tym forum zbyt wielu kuc-artów, ale twoje są najlepsze.

Dziękuję ślicznie. Z tego co zauważyłam po powrocie, to jest tu niewielu aktywnych artystów, ale ich prace są również bardzo ciekawe.
Ja na ten stan dużo pracowałam jak widać w spoilerze powyżej.
***

20.05.2017 at 13:24 Cahan napisał:

Chciałabym zacząć od tego, że bardzo podoba mi się Twoje kolorowanie i cieniowanie. Zwłaszcza ten bazgroł dla Firsta jest super. I tła robisz fajne, w ogóle widzę, że ogarniasz różne materiały plastyczne. Fajnie oddajesz frakturę przedmiotów. Za to nie podobają mi się zbytnio mordki kucysiów, czasami wydają się jakieś takie krzywe. I nogi w pozycjach innych niż stojące są imo za krótkie.

Fajnie, że tyle rzeczy jest fajne. Dziękuję!
Co do materiałów, to lubię z nimi eksperymentować i je sprawdzać. Takie hobby, można rzec uzależnienie. Promarkerami bawię się od niedawna, rozszerzanie palety barw niezwykle wciąga. Jeśli by Cię interesowały to chęcią podzielę się doświadczeniami.
Kredki są moim ulubionym narzędziem i o nich mogłabym czytać, słuchać i mówić godzinami, ale to jak zapytacie  :luna3:(zresztą próbkę zostawiłam w Twoim temacie)
Co do pyszczków, to kwestia wciąż zmieniającego się stylu, ostatnio je trochę odchudziłam i możliwe, że mam podczas rysowania ich jeszcze niepewną rękę. Z nogami nie zauważyłam nigdy tego hmm, przemyślę to.

***

20.05.2017 at 14:59 Zirathel napisał:

Zakochałem się w twoim stylu :lunaderp: 

Oww, mój styl się rumieni :lunaderp:

***

20.05.2017 at 19:20 Sonic song napisał:

Ładna galeria obrazków.

Powiem że ciekawy sposób

Miło mi, dzięki.
Hmm ciekawy sposób, na co? :lunathink:
***
I na koniec by nie zostawić Was po prostu ze ścianą tekstu, wstawię mały collab z Magpie'm (którego ryski możecie oglądać na tej stronce)
Kupiłam ostatnio ołówki sepii z Koh-i-noor i chciałam je wypróbować. W pierwszym rysunku ja robiłam szkic pozy ołówkiem i stwierdziłam, że ma to być Rarcia, a resztę już sepiami dorobił Magpie. W drugim rysku było odwrotnie, on kazał mi swój szkic przerobić na Starlight.
Oto efekt:

 

Spoiler
Sepia collab

 


Sepia straszliwie się sypie... może warto zainwestować w fiksatywę... hmm zobaczy się.

Z uśmiechem
~Moon

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie! 

Od jakiś 2 tyg pracuję nad pewną pracą i na razie zapowiada się, że to będzie moja najlepsza kucykowa praca dotychczas... ale jeszcze jej nie skończyłam. Bądźcie cierpliwi. 
Mam urwanie głowy na studiach i rysuję tylko w przerwach od nauki, więc jeszcze trochę to potrwa, ale mam nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba. 

Na ten czas zostawiam Was z dwoma niekucykowymi rysunkami. Ostatnio kombinuję z mieszaniem przyborów i technik, a oto co z tego wyszło: 
 

Spoiler

say_yes____by_klmoon-dbbjbt7.jpg

 

Lis, który jest ilustracją do opowiadania, które piszę. Bawiłam się tu w mieszanie kolorów.

 

Spoiler

vkiriana_iwanowna_by_klmoon-dbbj82g.jpg 

TO rysunek mojej postaci do RPG - Kiriana Iwanówna tarczy Srebrnego Kła (Bo na co komu krótkie imię)

 

I może jeszcze podeślę fragment WIP :lunalaugh:
 

Spoiler

img_20170604_0005_by_moonlight_ki-dbbjjb 



To by było na razie na tyle...
Jestem bardzo ciekawa, co myślicie o tych eksperymentach :3 

Miłego wieczoru
~Moon
 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.06.2017 at 21:31 Moonlight napisał:

Jestem bardzo ciekawa, co myślicie o tych eksperymentach :3 

To naprawdę ładne eksperymenty. Nie wiem co więcej powiedzieć, poza tym, że imo przy lisku brąz byłby lepszy niż zieleń. I fajne światło na Starlight. A ten ludź przypomina księżniczkę Mononoke.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu Cahan napisał:

To naprawdę ładne eksperymenty. Nie wiem co więcej powiedzieć, poza tym, że imo przy lisku brąz byłby lepszy niż zieleń. I fajne światło na Starlight. A ten ludź przypomina księżniczkę Mononoke.

Brąz przy lisku byłby wyborem oczywistym, a chciałam uzyskać coś nowego odmiennego, dlatego pobawiłam się kontrastem. Mam też wrażenie, że przez to wygląda ciut bardziej baśniowo ^ ^
A co do Kiriany, to... dowiedziałam się o istnieniu księżniczki Mononoke dopiero po skończeniu pracy o ja niegodna, gdy pokazałam ją koleżance i byłam zdziwiona jak bardzo są podobne. Ciekawy przypadek

Co do WIPa
W tej pracy mam zamiar dużo bawić się światłami... dlatego to tyle trwa ;P 

Dziękuję ślicznie za opinię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm hmm, sesja to zabawny stan... :lunathink:

To nic, nie ma obijania się, rysowanie to też nauka! (tak, jasne..) 

Tyle tytułem wstępu... Nadal nie skończyłam mojego "kucowego dzieła życia", ale jestem już bliżej niż dalej. 
Na tę chwilę mam kilka szybkich rysków, w tym jeden komisz.
Bawię się ostatnio akwarelami i wszelakimi mediami wodnymi w wyniku czego powstały te dwie prace:
 

Spoiler

i_am_the_night_by_moonlight_ki-dbbrkof.j

Szkic robiony parę miesięcy temu w pociągu. Jakoś tak się zabrałam za dokańczanie starych prac, bo szkoda by się kurzyły

W tym przypadku użyłam wodo rozpuszczalnych bloczków inktense firmy Derwent, cienkopisu i białego żelopisu.
Eksperymentuje ze stylem przy okazji.

Spoiler

faithful_students_of_friendship_by_moonl

Ten obrazek zrobiłam w zeszłym tygodniu z wykorzystaniem samych akwareli, płynu maskującego i standardowo cienkopisu i białego żelopisu. 
Szkic wykonany na uczelni pomiędzy wykładami. Sunset i Starlight to jedne z moich ulubionych postaci, uwielbiam ich design!


Kolejna pracę wykonałam techniką mieszaną media wodne + markery (i ciut kredki)
 

Spoiler

stitch_by_stitch_by_moonlight_ki-dbcbsxm 

Szkic wykonany na IV Gdańśkim Twilightmeecie i teraz skończony. Może wyglądać zabawnie, bo trochę stresowałam się rysować wśród ludków w kąciku artystycznym za rzutnikiem ;P


Ostatnią pracę skończyłam wczoraj na zamówienie, rysek markerami.
 

Spoiler

_com__bay_breeze_by_moonlight_ki-dbd6pll Klientka zleciła bym zaprojektowała sukienkę dla jej uroczej OCki. Jestem całkiem zadowolona z tego jak wyszła a'la tiulowa spódnica


To by było na tyle z moich ćwiczeń wodnych technik. 

I mam do Was pytanko cukiereczki (stare czasy mi się przypominają) 

Czy któreś z Was byłoby zainteresowane kupnem ręcznie malowanej akwarelowej kuco-pocztówki? 
Mam zamiar zacząć produkcję, by móc sprzedawać takowe na Ambermeecie, na którego się wybieram
(o ile uda mi się zagadać, czy będę mogła zrobić z Magpie'em rysunkowe stoisko, bo nigdy przedtem tego nie robiłam) i jestem otwarta na zamówienia spersonalizowane, bo będę pewnie też robić jakieś podstawowe wzory do wyboru już na miejscu. 

Jak na razie to tyle z ogłoszeń parafialnych. 

Macie może dla mnie jakieś porady odnośnie używania mediów wodnych? 

Miłego wieczoru!
~Moon

Edytowano przez Moonlight
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Sonic song napisał:

Wow ale galeria

Dziękuję :3

 

***

 

Dzień dobry cukiereczki! :aj3:

Sesja powoli dobiega końca, a ja... jak się już chwaliłam, skoczyłam mój projekt nad którym pracowałam bity miesiąc (no może nie bity, ale trochę pracy w nim było).
Od ostatniego posta niewiele skończyłam, bo nauka, ale nie mogłam się już doczekać by pokazać wam to co udało mi się wytworzyć! 
JENY! 
Tak dumna z kucowego rysunku nie byłam chyba jeszcze nigdy. 

Pierwszy raz udało mi się narysować w miarę dynamiczną scenę, w której jest więcej niż jedna postać i do tego kuce nie patrzą się tępo "na widza". 
Dodatkowo połączyłam dwie spośród moich ulubionych cosiów: RPG i MLP
Nie przedłużając... TADA!
 


Rysunek wykonany kredkami. Po długim czasie w końcu przekonałam się i odważyłam się mieszać je ze sobą w niekonwencjonalny sposób. Nakładałam też dużo więcej warstw niż zwykle, ogółem byłam bardziej śmiała i pewna siebie w tej pracy. Wspaniałe uczucie! 

I oto efekt ^ ^

Swoją drogą magiczna koza nie ma imienia... jakieś pomysły? :lunaderp:

Jestem naprawdę bardzo ciekawa Waszych opinii na temat tej pracy! 

I przy okazji akwarelka wykonana na szybko po obejrzeniu ostatniego odcinka, który wzruszył mnie do łez

Spoiler

you_ll_be_in_my_heart_by_moonlight_ki-db

PO prostu uwielbiam wygląd Pear Butter! 



Na razie to wszystko. 
Podtrzymuję pytanie o zainteresowanie kuco-pocztówkami :3 

Miłego dnia Wam życzę! 
~Moon

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kredkowa walka jest super. Zwłaszcza praca kolorami i tło, które jest przegenialne. Plus za ubrania i fryzury kucyków. Widać, że rysunek dopracowany i czasochłonny.

 

Akwarelkowa AB z matką już mniej mi się podobają - średnio mi leżą Twoje pyszczki. No i nie cierpię rodziny Apple.

 

Fajna Rarcia. I markerowa klacz. Zwłaszcza jej sukienka - sądzę, że to nie było łatwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór!
 

Dnia 29.06.2017 o 13:21, Cahan napisał:

Ta kredkowa walka jest super. Zwłaszcza praca kolorami i tło, które jest przegenialne. Plus za ubrania i fryzury kucyków. Widać, że rysunek dopracowany i czasochłonny.

Dziękuję ślicznie! Jeeeeny ile było z tym pracy, ale każdy kolejny krok dawał strasznie dużo satysfakcji :3 
Uwielbiam bawić się w szczegóły, a tu było ich mnóstwo = more fun

Dnia 29.06.2017 o 13:21, Cahan napisał:

Akwarelkowa AB z matką już mniej mi się podobają - średnio mi leżą Twoje pyszczki. No i nie cierpię rodziny Apple.

Ta praca była bardzo na szybko i sama niezbyt jestem zadowolona z tych pyszczków. Nio nic ogółem moje pyszczki lubię, nie przepadam za to za szerokimi ogierowatymi u klaczy. Każdy swój gust ma :aj3:
Za to ja uwielbiam rodzinę Apple.. swego czasu byłam na tym forum Avatarem AJ... stare dobre czasy gimbazy ^^

 

Dnia 29.06.2017 o 13:21, Cahan napisał:

Fajna Rarcia. I markerowa klacz. Zwłaszcza jej sukienka - sądzę, że to nie było łatwe.

Przyznam szczerze, że to łatwiejsze niż się wydaje. Po prostu użyłam mojego sprytu (tak sobie mówię, że go mam) i pobierałam kolor blenderem bezpośrednio z markera, którego chciałam użyć. W ten sposób wraz z wymywaniem koloru z blendera robił się gradient. Wszystko, co było pod sukienką, też pokolorowałam w ten sposób, by było jaśniejsze i tak oto uzyskałam efekt prześwitującego tiulu. To nawet całkiem szybkie, tylko trzeba najpierw trochę pokombinować by zrobić to w odpowiedni sposób i nie porobić plam. 
I tak to też był FUN 
:lunaderp:

***

Kolejna część programu! 
RYSUNKI! 
Widzę tłumy szaleją na ich widok. Spokojnie nie wstawajcie, dziś będą tylko cztery, albo aż cztery. Trudno stwierdzić...

Fuzja ponyfikacji z Ockiem Spidiego, bo jak szaleć to szaleć... urodziny ma się raz w roku :lunalaugh:

Spoiler

Dead Fandom Tell No Tales

 


Następne będą dwa eksperymentalne ryski wykonane na szybko podczas wyjazdu do domu.

Pierwszy w samym domku, nie miałam ze sobą mojego arsenału kredek, więc użyłam tych, które używają moje siostrzenice do kolorowanek. Tak tak kochane kredki z lat przedszkolnych - bezdrzewne bambino. Wyszło z tego cuś takiego
 

Spoiler

sugarcube_by_moonlight_ki-dbf3twa.png

Ciut podciągnęłam w PSie. Pear Butter jest słodką kucynką.


Szkic do drugiego wykonałam w pociągu, a pokolorowałam już nowo zakupionymi markerami sai coloring brush pen... Nie ma to jak iść do sklepu po ołówek a wrócić bez ołówka, ale z 3 markerami...
 

Spoiler

laluna_by_moonlight_ki-dbfag96.jpg
Bo Luna jest cute pone!

 

 

Ostatni w dzisiejszej paczce jest komisz, który niedługo pojedzie do Francji ^ ^
Internet to coś niezwykłego, doprawdy
 

Spoiler

[COM] I know those eyes...

Markery, akwarele i ciut perłowo-błyszczących akwarelek :3
Klient zażyczył sobie rysunku w klimacie animacji do piosenki z musicalu o Hrabim Monte Christo Swoją drogą uwielbiam tę piosenkę! 


I to by było tyle moi drodzy :lunahug2:

Co myślicie o dzisiejszych artach? 
Wolicie prace kredkowe, czy eksperymenty z nowymi mediami? 

Yay!
~Moon

Edytowano przez Moonlight
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pixelator napisał:

Ta PB jest cudowna :twilight2: Niby nie miałaś materiałów, a wyszło coś takiego. Z takim talentem mogłabyś narysować cudo nawet kawałkiem cegły.

Ojej dziękuję! 
Ostatnio nauczyłam się ryzykować i kombinować w rysowaniu i najwyraźniej idzie to w dobrą stronę. 
Hm... skąd ja mogę wziąć cegłę :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tyrymrym tym tyyyym! :octavia:

Dobry wieczór! 

Obiecałam, że od razu jak coś narysuję nowymi kredkami to wstawię... więc wstawiam! 
Tak tak, po długim... bardzo długim zbieraniu i wzdychaniu do tego zestawu w końcu udało mi się zakupić zestaw kredek Faber-Castell Polychromos sztuk 120... Dużo cudownych kredek ^ ^
 

Spoiler

oh_my_luna__by_moonlight_ki-dbg7f6i.jpg


Tu jest rysunek nr 1, moja reakcja przestawiona przez moją ponyfikacje... tak 
Jesteśmy zachwyceni, jesteśmy zachwyceni... (parafrazując Korowiowa)

Drugą próbą był rysunek w ramach zaczętej przeze mnie serii ćwiczeń nad ekspresją u kucyków, bo mam tendencję do pustych uśmiechów... niedobrze trzeba to przerwać!
Przedstawiam wam moją OCkę - Moonlight w temacie: Zamyślenie

 

Spoiler

expression_practise_1___thoughtfulness_b


Nie byłabym sobą, gdybym w trakcie pracy nad AT nie machnęła na szybko jakiejś małej pracy. Chciałam wypróbować się w technice jaką praktykuję Magpie, czyli szkic ołówkiem, kolor w PSie... Szkic ołówkiem poszedł mi zadowalająco, w drugiej części utknęłam w połowie. Magpie mi pomógł, poprawił magię, trochę cieni i zrobił to cudne tło :3 
Collaby ze Sroczką są fajne ^ ^
 

Spoiler
White Knight

Ten oto jegomość to White Knight, mój trzeci wymyślony OCek w ogóle. Stworzyłam go trochę po Moon. Nie wiem dlaczego nigdy go nie pokazywałam... nigdzie. Lubię jego wygląd. Muszę się zająć moimi OCkami, zdecydowanie.



Na dziś to tyle Misie Patysie!

Zapraszam Was na moje DA, bo reklama dźwignią handlu i mam nadzieję, że niedługo wstawię tu propozycję rzeczy jakie mam zamiar sprzedawać na Ambermeecie w sierpniu :3

Macie może jakieś pomysły jakie emocje powinnam narysować w ramach praktyki? 
Cio myślicie o pracach powyżej? 

Pozdrawiam ciepło!
~Moon

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór! 

Nowe kredki zmieniają człowieka :lunaderp:
Czuję się artystą! 

Kolejne dwie prace z serii ćwiczenia ekspresjii

Moja Bloody Herb jako Zaskoczenie

Spoiler

expression_practice_2___astonishment_by_

Wow, wow dynamiki tak dużo


Oraz Rainbow Dash jako ...Confused (tak brzmi bardziej odpowiednio xD)
 

Spoiler

expression_practice_3___confused__disgus

I really like her mane...

Ten rysek, jak też kilka starszych i jeszcze nie skończonych, będzie można nabyć na moim stanowisku na Ambermeecie w sierpniu ~Yay!

Mówiąc o stanowisku, mam zamiar zrobić też kilka zakładek i pocztówek. Jak na razie udało mi się zrobić kilka zakładek na przykład. 
Wymiary 4,5x14cm
 

Spoiler

bookmarks_1_5_by_moonlight_ki-dbhiekl.pn


Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką zakładeczką ze swoim pomysłem zapraszam na priv :lunasmile:
To samo z pocztówkami!
Lub zwykłym rysunkiem w moim stylu ^ ^

Prócz tego narysowałam w końcu obiecany rysek dla @Kruczek
Emerald Shine (Villefort)
 

Spoiler

villefort_by_moonlight_ki-dbh1bh2.jpg
Jestem bardzo zadowolona z tego jak wyszedł :3


I AT z ScootieGP

Trochę zepsułam, bo to miał być ogier, ale... no nic. Nie zauważyłam :9rovb:
Technika mieszana... bardzo mieszana
 

Spoiler

_at__rock_the_stage__by_moonlight_ki-dbg



To by było tyle na dzisiaj cukiereczki :3
Macie może jakieś propozycje na wyzwanie wyrażania emocji? 

Cio myślicie na temat dzisiejszej paczki? 

Hmm reklamy nigdy za mało

Miłego wieczoru!
~Moon
 

Edytowano przez Moonlight
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dairinn napisał:

Ałć zabolało. Bardzo.

Po co ja tu w ogóle zajrzałam?! To był błąd :facehoof:

 

O nie nie nie nie! 

Bez takich mi tu, miła panno! 

Tak rysuję, bo mimo ciągłego narzekania na początku, że nic nie umiem, ugryzłam się w końcu w język i zaczęłam się tym cieszyć ;P
Tak rysuję po ponad 5 latach praktyki. 
Na początku (chyba po jakimś roku rysowania pucyków) moje kuce wyglądały tak:
 

Spoiler

co_luno_podobne__1__by_moonlight_ki-dbhi

 

Nie auć, tylko głowa do góry. Może Cię te ryski do czegoś zainspirują :3
Byłoby mi przeogromnie miło!

Chyba, że boli, bo są tak przeokropne, że ranią wzrok :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieła genialnych artystów zawsze działają na mnie destrukcyjnie ;-;

A ta Luna :O moje po 3 latach rysowania wyglądają gorzej (mam na myśli tradycyjne, bo z tabletem żyję w przyjaźni od około 7 miesięcy).

I owszem, zainspirują mnie te ryski...do dalszego narzekania :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dairinn napisał:

Dzieła genialnych artystów zawsze działają na mnie destrukcyjnie ;-;

A ta Luna :O moje po 3 latach rysowania wyglądają gorzej (mam na myśli tradycyjne, bo z tabletem żyję w przyjaźni od około 7 miesięcy).

I owszem, zainspirują mnie te ryski...do dalszego narzekania :v 

Jestem beznadziejnym kołczem...
Jakbym zaczęła trenować ludzi, to zamiast karnet do siłowni, to kupiliby sobie karnet na pizzę...

Genialnym artystą nie jestem, albowiem wielu jest lepszych ode mnie, jeśli już mamy się porównywać. Nie chcę się porównywać, więc stwierdzę, że jestem artystą bardzo dobrym. Tak...
Destrukcja czasem wspomaga sztukę, przez to można nawet dokonać czegoś... odkrywczego. Tak się chyba to nazywa.

Hmm a może to jest sposób, narzekanie czasem przyciąga. Ludzie się interesują, mnie to zainteresowało. To może być sposób, jeśli prócz tego będziesz dalej ćwiczyć, to nie mam nic przeciwko. :lunaderp: (jakbyś chciała znać moje zdanie)

Okropecznie się zawzięłam, by zmienić Twoje podejście... Mam nadzieję, że nie przesadziłam ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz :D taka już jestem. Szczególnie jak wpadnę w jeden z tych swoich depresyjnych nastrojów. Never mind.

Wracam co mojego digitalka, bo utknęłam w martwym punkcie i muszę wykombinować jak z niego wyjść.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dairinn napisał:

Nie zmienisz :D taka już jestem. Szczególnie jak wpadnę w jeden z tych swoich depresyjnych nastrojów. Never mind.

Wracam co mojego digitalka, bo utknęłam w martwym punkcie i muszę wykombinować jak z niego wyjść.

 

Przyjęłam ;P
Miłego kombinowania! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...