Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca 2.0


Recommended Posts

Dnia 17.06.2018 o 11:45, Victoria Luna napisał:

Też mi się wydaje że art robiony jest nieco chaotycznie, jednak co idzie na plus rysunku- Chrysalis jest nieprzewidywalna a takie kreski dodają urok jej mocnego charakterku...

Cienie po bokach też dają pewnego rodzaju efekt tajemniczości

 

i like it :luna3:


Chaotyczność szkicu była zamierzona, ale w ostatecznym rysunku chyba nieco ją ukrócę :lunawasup:
Zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieję, że dalej będzie się podobać. Dziękuję za opinię! 

***

Sesja, niezliczone ilości nazw leków do zapamiętania... ale walczę jak mogę! W ten sposób w przerwach od nauki powstał ten rysek. Z początku miały to być zwykłe ćwiczenia szkicu twarzy, bo nie jestem jeszcze zbyt pewna w rysowaniu ludzi. Jeden ze szkiców spodobał mi się tak bardzo, że zrobiłam z niego projekt wyglądu postaci z opowiadania, które próbuję wyprodukować...
Przedstawiam wam Andromedę "An" - półczłowieka-półsylwanę/driadę/robocza nawa leśnej rasy.

 

Spoiler

Call me An.

 

 

Trochę się wyrobiłam od pierwszego razu, gdy próbowałam ją narysować dwa lata temu. Na starym rysunku była jeszcze zwykłym elfem (czego i tak nie widać na załączonym obrazku)
 

Spoiler

Andromeda

 


 

Edytowano przez Moonlight
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cicho tutaj trochu, więc stwierdziłam, że wstawię kilka nowych artów! 

Ostatnio mam trochę mało czasu, bo przeprowadziłam się do mieszkania, które jest do remontu.... i ten remont jest naprawdę czasochłonny >< 
Z tego powodu ryski są raczej szybkie, takie na rozluźnienie przed robotą 
Do szybkich prac najlepsze są wodorozpuszczalne tusze! 
Na pierwszy ogień moja Bloody Herb w nieco bardziej uroczej odsłonie

Spoiler

not_so_bloody_herb_by_moonlight_ki-dcit8

 

Później postanowiłam na szybko machnąć kilka portrecików sponyfikowanych postaci z Ataku Tytanów <3 (Byłam po prostu zbyt podekscytowana wyjściem 3 sezonu - jestem też na bieżąco z mangą ^^)

Spoiler

attack_on_titans___ponyfications_by_moon



I na koniec trochę bardziej dopracowana praca, robiona na zamówienie pewnego Norwega :3 
Whisper Focus jest taką uroczą OCką, jejuś!
 

Spoiler

img_20180807_0001_by_moonlight_ki-dcjgrl

 

 

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... naprawdę dobrze rysujesz :yay:

Bloody Herb jest cudowna. Fajnie dobrane kolory grzywy i do tego zielone oczka plus ta zadowolona mina... jednym słowem super. :soawesome:

 

Atak Tytanów ostatnio udało mi się zmęczyć i powiem, że anime jest bardzo fajne, ale Armin i Jeger to według mnie najsłabsze postacie i nie za bardzo za nimi przepadam. Pierwszy to takie nie wiadomo co do końca, a drugi to furiata i bezmózgowiec przynajmniej na początku... kamikaze. Levi i Mikasa to typowe wymiatacze i postacie jako takie są do siebie bardzo podobne. Za to bardzo lubię Hange i to jej sponyfikowana wersja mi najbardziej odpowiada. Armin, Mikasa, Jeger i Hange z miejsca się rozpoznało i tylko Leviego musiałem przeczytać co to za postać ^^ bardzo fajne rysunki. :pinkie4:

Ocka jest super i klient na pewno będzie bardzo zadowolony z efektów Twojej pracy. :cadancespin:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Wow... naprawdę dobrze rysujesz :yay:

Bloody Herb jest cudowna. Fajnie dobrane kolory grzywy i do tego zielone oczka plus ta zadowolona mina... jednym słowem super. :soawesome:

 

Atak Tytanów ostatnio udało mi się zmęczyć i powiem, że anime jest bardzo fajne, ale Armin i Jeger to według mnie najsłabsze postacie i nie za bardzo za nimi przepadam. Pierwszy to takie nie wiadomo co do końca, a drugi to furiata i bezmózgowiec przynajmniej na początku... kamikaze. Levi i Mikasa to typowe wymiatacze i postacie jako takie są do siebie bardzo podobne. Za to bardzo lubię Hange i to jej sponyfikowana wersja mi najbardziej odpowiada. Armin, Mikasa, Jeger i Hange z miejsca się rozpoznało i tylko Leviego musiałem przeczytać co to za postać ^^ bardzo fajne rysunki. :pinkie4:

Ocka jest super i klient na pewno będzie bardzo zadowolony z efektów Twojej pracy. :cadancespin:


Ślicznie dziękuję! 
Bloody Herb to dosyć stara OCka, która miała być parodią, a wyszła na tyle dobrze, że aktualnie jest moją ulobioną postacią do szybkich szkiców :raritylaugh:


Miło mi, że rysunek z częścią oddziału zwiadowców Ci się podoba. Ja z postaci w tym anime najbardziej lubię Hange i Levi'a. Zoe za jej niesamowitą, pozytywną energię i świetny mózg, zdolny opracować niesamowite strategie, a Levi'a za jego lekko naburmuszony charakter, niesamowitą lojalność i pendatyczność :TWcU3:

Tak, klient był bardzo zadowolony. To niesamowicie miłe uczucie, gdy można zarabiać na czymś, co się kocha i jednocześnie uszczęśliwiać tym innych :lunahug2: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kombinowałam w pociąg, jak narysować Lunę na akrylowym podłożu i stwierdziłam, że warto będzie dokończyć ten szkic koncepcyjny, bo ciekawie wygląda. Stąd duże podobieństwo do pracy, którą wstawiłam niedawno. 

To Luna, bo noc też może pięknie błyszczeć :TWcU3:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonlight twoje pracę sa po prostu... piękne . Nigdy za bardzo nie interesowałem się tak w skrócie rysunkami , chociaż widziałem ich całkiem sporo . Obejrzałem większość twoich dzieł i wszystkie są cudowne :yay: . Nie skłamałbym mówiąc , że twoje prace są najlepszymi jakie widziałem . Chcę więcej ... :pinkie2:

Wykonujesz prace na zamówienie , albo sprzedajesz jakieś prace? Bo jeśli tak to już zaczynam odkładać :lunalaugh:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2018 o 22:27, Elantir napisał:

Moonlight twoje pracę sa po prostu... piękne . Nigdy za bardzo nie interesowałem się tak w skrócie rysunkami , chociaż widziałem ich całkiem sporo . Obejrzałem większość twoich dzieł i wszystkie są cudowne :yay: . Nie skłamałbym mówiąc , że twoje prace są najlepszymi jakie widziałem . Chcę więcej ... :pinkie2:

Wykonujesz prace na zamówienie , albo sprzedajesz jakieś prace? Bo jeśli tak to już zaczynam odkładać :lunalaugh:

 

 

Dziękuję ślicznie za miłe słowa! Praca nad techniką od 7 lat robi swoje ^^
Aktualnie otworzyłam zamówienia na mojej stronie na DA: https://www.deviantart.com/moonlight-ki 

Skoro o zamówieniach mowa, pracuję aktualnie nad pewną ilustracją do bajki i tym razem zamawiający o dziwo jest Polakiem. 
Jestem tą pracą tak bardzo podekscytowana, że umieszczę wam skan WIP 

Spoiler

bajka_by_moonlight_ki-dckre2a.jpg


Polecam gorąco rysowanie na kolorowych kartkach! 

  • +1 3
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałam się ostatnio anime...

Spoiler

bbf6fc7e126393ff01bce48565cf75b8ded57f88

 


 I nie wiem dlaczego, ale uwielbiam postacie z takim spojrzeniem, więc spróbowałam odwzorować to moimi siłami. Na modelkę wybrałam Pinkie. Jakoś tak pasuje :party:

Spoiler

thank_you__my_friend_by_moonlight_ki-dcl

 


Rysuję ostatnio dużo uroczych pucysiów, ale fajnie tak na chwilę zmienić klimat. 
Co myślicie?
 

Edytowano przez Moonlight
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2018 o 01:10, Starlight Sparkle napisał:

Jak dla mnie ok... rysunek fajny i ciekawy, a i zmiana klimatu się przyda. Co do samych oczu... podobne, ale Pinkie wyraźnie ma inne emocje postać z anime raczej jest zadowolona czy się cieszy. Tak mi się wydaje bowiem sceny nie kojarzę. :fluttershy5:

W odwzorowaniu nie zależało mi tak bardzo na emocjach na pyszczka (uśmiechu), a raczej chodziło mi o ten cudny, nieco morderczy, zimny błysk w oku :3
Uwielbiam ten zabieg! Jak tęczówka niemalże świeci na tle zimnego, szaroburego tła. 
Miło, że zmiana klimatu została przyjęta pszychylnie :party:

***
"Poprawki, poprawki, poprawki...
a narysuję sobie AT."
 

Spoiler

_at__gitara__by_moonlight_ki-dcludee.jpg

Gitara, należy do black-opal1, osóbki z ciekawym stylem na DA

Pierwszy raz rysowałam na czarnej kartce. Rysunek wykonywałam jakieś 30 min. 
Teraz czas na powtórkę Chemii leków...

  • +1 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2018 o 00:24, Starlight Sparkle napisał:

Jak na pierwszy raz na czarnej kartce to wyszło super. :squee: Bardzo mi się podoba, a kolorystycznie podobny do Księżniczki Luny tylko coś mi w pyszczku nie pasuje... chyba usadowienie oczka tak jak by za nisko troszkę jest i za duże. :twilight3:

Dziękuję bardzo! Myślałam, że przygotowywanie się do czarej kartki, rysują na szarych da trochę lepszy rezultat, ale nadal jestem bardzo zadowolona z tej pierwszej próby. Możliwe, że oko wyszło ciut duże, bo musiałam szkicować białą kredką, bez możliwości zmazywania + sino-fioletowo-niebieskie kolory wokół oczu mogą je nieco optycznie powiększać. Sama OCka, ma faktycznie kolory zbliżone do Luny i też jest alicornem, tylko posiada białą sierść, czego aż tak na rysunku nie widać. 
Podeślę więc link i rysunek samej właścicielki Gitary dla porównania: http://fav.me/dcdzk86

 

Spoiler

gitara__by_black_opal1-dcdzk86.jpg

 

***
Pierwsza poprawka za mną, nastrój spadł poniżej poziom podłogi, ale udało mi się narysować coś uroczego siedząc na ławce w parku. Chciałam wypróbować kredki szkolne, które mam zamiar zrecenzować do ET
Moja OCka - Bloody Herb jako mała klaczka. 30 min roboty, wliczając szukanie stokrotek.

Spoiler

img_20180903_0001_by_moonlight_ki-dclxh9


 

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to można skomentować krótko... Kawaii :squee: Ocka jest naprawdę przeurocza. To zdziwione spojrzenie i otwarty pyszczek... świetne. Co do poprzedniego rysunku... szczerze to bardziej podoba mi się Twój. Jest bardziej kucykowy biorąc pod uwagę serial... przynajmniej dla mnie natomiast rysunek Gitary jak by to powiedzieć hmm za bardzo realistycznie wykonany?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło bardziej uroczo, niż się spodziewałam, będę musiała robić więcej takich eksperymentów z tanimi kredkami.

Black-Opal ma nieco bardziej "koniowaty" styl i poświęca sporo uwagi na detale, przez co traci swoją serialowatość. Mój styl z serialowego się wywodzi, więc... jest mniej "kreatywny o oryginalny", ale bardziej "pucykowaty" :cadancespin:

***

Jutro ostatnia poprawka... ale klient zadwolony musi być, więc skończyłam rysunek, który jutro musi już byc w drodze do Francji. Kolejny raz przedstawiam wam tę parkę, tym razem w nieco nietypowej pozie, o którą prosił klient... Sama bym takiej nie wymyśliła, więc można powiedieć, że robienie zamówień rozwija. :lunaderp:

Spoiler

_com__you_caught_me_by_moonlight_ki-dcmg

 

 

Plus, odkopałam stare zdjęcie, które wykonałam do projektu społecznego w ramach "Zwolnionych z teorii". Razem z drużyną, przeprowadziliśmy kilka sesji RPG młodziezy z naszego miasta i dzieciakom z domu dziecka, by pokazać alternatywny sposób spędzania wolnego czasu z innymi ludźmi. To zdjęcie było zamieszczone na naszym fb i jak je odkopałam, to stwierdziłam, że to najlepsze zdjęcie jakie kiedykolwiek zrobiłam telefonem i je nieco podrasowałam w PSie. 
 

Spoiler

nobody_expects_the____photo_of_the_dices

Ciekawe, kto by się się spodziewał takiego zdjęcia w mojej galerii...

  • +1 3
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kości runiczne... sam mam podobne, ale ze smoczymi ozdobnikami i w kolorze żółtym. Kto by się spodziewał? Ja się dziwie jak ktoś nigdy nie spróbował opowiadanego RPGa... Niestety moja grupa się ostatnio mocno przerzuciła na planszówki i nie mam z kim grać w opowiadane, a szkoda. :suspicious:

Właśnie dlatego, że jej styl jest bardziej koniowaty i poświęca sporo uwagi na detale... to wychodzi to za bardzo realistycznie i przez to nudnawo, bo ileż można oglądać konie jak w rzeczywistości. Poza tym, jeśli przywiązuje uwagę do detali, a chce postać pochodzącą z serialu to po co robi z niej usilnie odpowiednik rzeczywistości? Ja bym się czepiał detali by była jak najbardziej zbliżona do serialu właśnie, a nie odbiegała w inny świat. :dunno:

Co do obrazka to nie zdziwiłbym się, gdyby miała coś wspólnego z fandomem furry. Jest tam naprawdę bardzo dużo osób, które lubią takie zabawy i często częstują mnie znajomi co do niego należą podobnymi artami tylko bez kucyków. :dunno:

 

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne świetne prace :soawesome:

Fotografia bardzo mi się podoba- ciekawie przyciąga oko widza na zieloną trójkę; pochwale też rozmyte tło, które pomaga skupić się na sednie zdjęcia.

Rysunek również jest zachwycający...

...ale...

...lina w pyszczku pomarańczowej pegazicy (ta lilia jest cudna :lunaderp:) wygląda jakby była tam zamocowana czy też przyklejona... Wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby mocno trzymała tą linę w zębach, be jej ofiara nie uciekła. To jedyna moja uwaga :aj5:

 

~Have a nice night

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 00:51, Starlight Sparkle napisał:

Kości runiczne... sam mam podobne, ale ze smoczymi ozdobnikami i w kolorze żółtym. Kto by się spodziewał? Ja się dziwie jak ktoś nigdy nie spróbował opowiadanego RPGa... Niestety moja grupa się ostatnio mocno przerzuciła na planszówki i nie mam z kim grać w opowiadane, a szkoda. :suspicious:

Te są akurat pożyczone od przyjaciela, bo lepiej komponowały się z podłożem. Ja sama mam zestawik zielonych kości elfickich i kilka innych, pojedynczych egzemplaży, których motywem przewodnim jest kolor zielony. Taka mała obsesja. Opowiadane RPG to życie! Ja miałam szczęście i cała moja drużyna z liceum przeniosła się z Pomorza na studia w Krk, więc możemy się dalej regularnie spotykać na sesje. Choć też czasem wolą grać w planszówki. W jakich systemach grywasz?
+ Bardzo możliwe, że Black-Opal ma coś wspołnego z furry, bo niezbyt wciągnął ją sam serial.

 

Dnia 17.09.2018 o 10:10, Victoria Luna napisał:

Kolejne świetne prace :soawesome:

Fotografia bardzo mi się podoba- ciekawie przyciąga oko widza na zieloną trójkę; pochwale też rozmyte tło, które pomaga skupić się na sednie zdjęcia.

Rysunek również jest zachwycający...

...ale...

...lina w pyszczku pomarańczowej pegazicy (ta lilia jest cudna :lunaderp:) wygląda jakby była tam zamocowana czy też przyklejona... Wydaje mi się, że lepiej by było, gdyby mocno trzymała tą linę w zębach, be jej ofiara nie uciekła. To jedyna moja uwaga :aj5:

 

~Have a nice night

 

Dziękuję ślicznie!
W przypadku liny, to jest już raczej moment, gdy raczej śmieje się z partnera, niż próbuje go na siłę przytrzymać. W takim momencie trzymałaby linę znacznie słabiej, ale dziękuję za uwagę. Jeśli kiedyś przyjdzie mi narysować równie szalony rysunek, to spróbuję ją wykorzystać ^^

 

Dnia 17.09.2018 o 10:15, Grzegorz_Nikodem napisał:

@Moonlight

 

Dopiero odkrywam Twoje prace i wszystko w sumie już zostało o nich powiedziane. Ja jedynie napiszę pierwsze, co mi się nasunęło...

 

  Odkryj ukrytą treść

OooSłodkaCelestioJakieToJestDobreeeee!!! :soawesome:

 

Ojejku dziękuję ślicznie za miłe słowa ^^

 

***

Ostatnio pracuję trochę nad redakcyjnymi projektami i komiszami, więc tworzę trochę wolnie, bo robię dużo rzeczy na raz. Mimo tego udało mi się w między czasie nabazgrać takiego Sandbara w 30 min :3 
Robiłam go szkolnymi kredkami Paper Mate i nawet nieźle się nimi pracowało, choć żółty kolor nieco pogryzł się z moim skanerem. Nie miałam jego kolorów, więc wszystko musiałam mieszać warstwami. Jak na tanie kredki, zniosły to zaskakująco dobrze.
 

Spoiler

img_20180918_0002_by_moonlight_ki-dcn5ra



By nie było zbyt pusto, dorzucę jeszcze szkic Cahan, który niestety później zepsułam lineartem, więc raczej go nie skończę. 
Sam szkic wyszedł moim zdaniem, całkiem znośnie. Zebra Cahan jest bardzo fotogeniczna ^^
 

Spoiler

quick_sketch__editor_in_chief_by_moonlig

 

  • Lubię to! 3
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...