Skocz do zawartości

Zapytaj Trixie!


Kruczek

Recommended Posts

      __trixie___by_the_butch_x-d5cnvnv.png

Całkiem pokaźny tłum zebrał się tego dnia pod sceną w Ponyville. Dogasające iskry z ostatniego pokazu Wielkiej I Potężnej Trixie opadły już na ziemię, zwiastując koniec występu. Emocje nie opadały jednak nawet na chwilę, bowiem obwieszczone zostało, że Wspaniała Iluzjonistka jest skłonna odpowiedzieć publicznie na parę pytań, które mają dla niej najwierniejsi fani~

Trixie z chęcią odpowie na wasze pytania, czekamy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wszechwielka i Mocna Trixie :P

1.Dalej podróżujesz po Equestrii czy osiadłaś w Ponnyville na stałe? Jak to jest?

2.Czy słyszałaś o czymś takim jak człowiek?

3.Przytulisz mnie?

4.Jaka była w twoim mniemaniu najtrudniejsza sztuczka do wykonania (tak szczerze, to chyba się domyślam:youdontsay:)

5.Czy pocałowałabyś człowieka?

6.Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Fajlhauer?

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję, bardzo lubię Twoją postać:trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Pytania ode mnie Trixie:

1. Czy masz jakieś wątpliwości żeby przejąć rolę Twilight albo Starlight?

2. Czy zrobiłabyś jakąś niemożliwą sztuczkę?

3. Czy zmieniłabyś zamek Księżniczki Twilight na jakąś potężną dla niej Fortecę?

4. Czy miałaś jakąś przyjaciółkę bądź przyjaciela zanim poznałaś Starlight, Mane6 i inne kucyki z Ponyville?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmmm ciekawe ile jeszcze będziecie czekać na odpowiedź... default_VHRK0.gif

Raczej długo,bo wygląda na to że dział Wielkiej i Potężnej Trixie zmarł i są małe szanse że ożyje.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 21.05.2017 o 21:18, Bertram Quist napisał:

Witaj Trixie mam 3 pytania:

1- Dlaczego postanowiłaś podjąć prace iluzjonisty co cię do tego zachęciło ?

2- Skąd masz taki wielki i potężny strój ?

3- Szczerze co myślisz o Twilight ? :twilight4:

Dlaczego postanowiłaś podjąć prace iluzjonisty co cię do tego zachęciło ?

Pracę iluzjonisty? Wielka i Potężna Trixie urodziła się z darem używania magii i chciała pokazać jaką jest Wielką Iluzonistką przed całą Equestrią! Z chęcią pokazałam bym ci "prawdziwą magię", ale niestety ma już zaplanowaną trasę, i nie może zawieść swoich fanów. Co mnie zachęciło? Chęć ukazania niedowiarkom magii Wielkiej i Potężnej Trixie!

Skąd masz taki wielki i potężny strój ?

Dostałam ... znaczy Wielka i Potężna Trixie dostała go w prezencie od matki, należał do równie Wielkiego Magika lecz nie dane było mi go poznać...

Szczerze co myślisz o Twilight ?

Wielka i Potężna Trixie musi przyznać że była ona godnym przeciwnikiem, lecz musiała dać jej wygrać. Miała nawet okazje dać kilka prywatnych pokazów w jej zamku

 

Dnia 22.05.2017 o 21:21, SebastianRichCountryOwner napisał:

Witaj Wszechwielka i Mocna Trixie :P

1.Dalej podróżujesz po Equestrii czy osiadłaś w Ponnyville na stałe? Jak to jest?

2.Czy słyszałaś o czymś takim jak człowiek?

3.Przytulisz mnie?

4.Jaka była w twoim mniemaniu najtrudniejsza sztuczka do wykonania (tak szczerze, to chyba się domyślam:youdontsay:)

5.Czy pocałowałabyś człowieka?

6.Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Fajlhauer?

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję, bardzo lubię Twoją postać:trixie:

Dalej podróżujesz po Equestrii czy osiadłaś w Ponnyville na stałe? Jak to jest?

Trixie zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć swoim fanom, a więc posiada ona swój własny karawan (który bardzo się przydaje podczas trasy), lecz ostatnio w wolnych chwilach zatrzymuje się w ponyville aby trenować swoją przyjacółke uczennice Starlight Glimmer.

Czy słyszałaś o czymś takim jak człowiek?

Człowiek? A cuż to takiego? Czy ty aby nie próbujesz wmówić WIELKIEJ I POTĘŻNEJ Trixie że nie wie ona wszystkiego?

Przytulisz mnie?

Gratulacje, udało ci się rozbawić Wielką i potężną Trixie! *Szepcze* Za 20 min za sceną.

Jaka była w twoim mniemaniu najtrudniejsza sztuczka do wykonania (tak szczerze, to chyba się domyślam:youdontsay:)

Pff, nie ma dla Wielkiej Trixie sztuczki trudnej, lecz najwięcej trudności sprawiło jej odgrywanie roli skruszonej przed Twilight.

Czy pocałowałabyś człowieka?

Jeżeli próbujesz zdenerwować Wielką Iluzjonistkę Trixie, to jesteś na świetnej drodze do tego.

Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Fajlhauer?

A któż to taki? Potężna Trixie nie zna żadnej Agnieszki Fajlhauer.

Dnia 23.05.2017 o 21:24, fallout152 napisał:

Hej Trixie, mogę pożyczyć twój kapelusz?

Oczywiście że nie, tylko Wielka i Potężna Trixie jest godna aby go nosić

 

Dnia 30.01.2018 o 16:29, Jakubas18 napisał:

Pytania ode mnie Trixie:

1. Czy masz jakieś wątpliwości żeby przejąć rolę Twilight albo Starlight?

2. Czy zrobiłabyś jakąś niemożliwą sztuczkę?

3. Czy zmieniłabyś zamek Księżniczki Twilight na jakąś potężną dla niej Fortecę?

4. Czy miałaś jakąś przyjaciółkę bądź przyjaciela zanim poznałaś Starlight, Mane6 i inne kucyki z Ponyville?

Czy masz jakieś wątpliwości żeby przejąć rolę Twilight albo Starlight?

Wielka i Potężna Trixie napewno by sobie z tym poradziła, ale nie może zawieść swoich fanów, więc nadal będzie się skupiać na byciu Najlepszą Iluzjonistką w Equestrii.

Czy zrobiłabyś jakąś niemożliwą sztuczkę?

Oczywiśćie że tak, ale Wielka i Potężna Trixie nie wystawia prywatnych występów byle komu.

Czy zmieniłabyś zamek Księżniczki Twilight na jakąś potężną dla niej Fortecę?

Nie, ponieważ wystarczy że Wielka i Potężna Trixie jest w pobliżu, to żadne zło nie ośmieli się zaatakować(a jeżeli już to magia teleportacji jest bardzo przydatna)

Czy miałaś jakąś przyjaciółkę bądź przyjaciela zanim poznałaś Starlight, Mane6 i inne kucyki z Ponyville?

Jako Iluzonistka, Wielka Trixie nie potrzebowała przyjaciół i wolała się zająć udoskonalaniem (już świetnych) sztuczek. Bo jak wiadomo trzeba opanować sztuczki do perfekcji.

Dnia 4.03.2018 o 23:54, GlaceCordis napisał:

Hmmm ciekawe ile jeszcze będziecie czekać na odpowiedź... default_VHRK0.gif

Raczej długo,bo wygląda na to że dział Wielkiej i Potężnej Trixie zmarł i są małe szanse że ożyje.

Niedowiarku, jak śmiesz uśmiercać dział Wielkiej i Potężnej Trixie!?

 

Dnia 24.03.2018 o 19:47, TotallyNormalGuy napisał:

Och Wielka i Potężna. Mam do Ciebie pytanie (oczywiście jeśli mogę).

Jak tam Wielkiej i Potężnej Trixie mija dzień?

Oczywiście że możesz spytać, Dobroduszna Trixie zawsze postara się znaleść czas dla swoich fanów. Dobrze więc, chcesz wiedzieć co słychać u Wielkiej Trixie? Ostatnio miała ekskluzywną trase po Królestwie Gryfów (misje przyjaźni). I nie mogła ona wam niestety odpisać.

Dnia 27.03.2018 o 15:55, Truskawkowa Mamba napisał:

Pytania ode mnie:

1. W skali od ile do ile lubisz Starlight?

2. Umiesz przewidzieć przyszłość?

3. Marzyłaś kiedyś o nauce u Księżniczki Celestii? Jeśli nie to o czym marzysz?

4. Jakie masz plany na przyszłość?

  Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

W skali od ile do ile lubisz Starlight?

Jest świetną nauczycielką przyjaciółką uczynnicą, i dzięki niej Trixie znów może pokazywać swoje wspaniałe sztuczki (10/10)

Umiesz przewidzieć przyszłość?

Na to pytanie nie mogę ci niestety odpowiedzieć, bo znam jego konsekwencje...

Marzyłaś kiedyś o nauce u Księżniczki Celestii? Jeśli nie to o czym marzysz?

Trixie nie potrzebuje już żadnych nauk u nikogo (tym bardziej Księżniczki Celestii), o czym marzy? O tym, aby cały świat poznał jej fantastyczne sztuczki i się nimi zachwycał :trixie:

Jakie masz plany na przyszłość?

Wielka i Potężna Trixie planuje wyjechać do Królestwa Zebr lub Siodłowej Arabii (ang. Saddle Arabia). Tak aby również tam wszyscy wiedzieli o jej wyczynach i mówili o jej sztuczkach :begone:

Jeżeli to wszystkie pytania do Wielkiej i Potężnej Trixie, to będe się zbierać ponieważ niedługo ma ona kolejną trasę

P.S.

Kruczek, mam nadzieje że nie będe musiał już cie wyręczać ponieważ umiejętności do pisania takich postów średnio mam, a serce mnie boli jak widzę jak dział Trixie powoli "umiera".

P.S.2

Jak na 1 post tego typu to aż tak źle chyba nie było :YEtmX:?

 

Edytowano przez Uncommon_Nick
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SebastianRichCountryOwner napisał:

I jeszcze jedno pytanko (mam nadzieję, że taktowne :P)

 

Dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie?

Dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie?

Wreszcie pytanie godne Wielkiej i Potężnej Trixie! Widzisz drogi mój fanie, to nie tak że Potężna Trixie nie potrafi pisać jak "inni", lecz chodzi tu o to aby ukazać Wielkość i Moc. I niech to cię mój drogi nie zwiedzie, Wielka i Potężna Trixie może pisać "normalnie" jak tylko będziecie sobie tego życzyć :aj5: .

  • +1 1
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Czcigodna Trixie! :rdhug:

 

Czy nie uważasz, że jesteś ociupinkę narcystyczna? :squee:

Czy nie uważasz, że jesteś ociupinkę narcystyczna?

Skąd wziąłeś to pytanie? Wielka i Potężna Trixie nie jest narcystyczna, poprostu robi takie złudzenie (bo jak wszyscy wiedzą, jest też ona utalentowaną (napewno lepszą od Celestii) aktorką), ale spokojnie usypia tylko czujność wrogów (nikt jej nie zabierze teacup'ów!). :tempt:

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...