Skocz do zawartości

[Wywiad] Ziemowit


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie! Przedstawiamy Wam kolejny wywiad, uff... Ostatnio mamy dużo pracy, ale dla Was warto. Dziś naszym gościem jest Ziemowit. 

 

Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle

 

1. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

Dowiedziałem się przypadkowo, bowiem oglądając kucyki z siostrą. 

 

Mam nadzieję, że nie byłeś zmuszany, ale nawet jeśli to wyszło ci na dobre, prawda? :huhwha:

  

2. Chciałabyś wrócić do początku istnienia forum?

To jest trudne pytanie chociażby ze względu na to, że w tych czasach kucyki, a tym bardziej fandom był mi obcy, dopiero jakąkolwiek aktywność z fandomem nawiązałem w maju 2015 roku. Na pewno wiem, że do tych czasów bym z chęcią powrócił, ponieważ forum wydawało się być niesamowitym miejscem, ale to wcale nie oznacza, że teraz jest okropne, bowiem jak dla mnie najgorszy był rok 2016, który udało się przeżyć, a teraz z powrotem robi się pięknie.

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Forum będzie jeszcze długo stać, jeżeli znajdą się osoby, które będą chciały kontynuować wspaniałe dzieło jakim jest właśnie owe forum. Nie potrzeba samych ludzi, albowiem byłoby to za łatwe, lecz ludzi chcących by forum żyło. Jak tak będzie to wyglądać, to jakoś to forum pociągnie.

 

4. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Hmm, bardzo ciężko jednoznacznie wybrać. To sporo zależy od mojego nastroju - gdy nudzi mi się to z chęcią się pobawię, gdy jest mi smutno to raczej idę popatrzeć na fanarty, a kiedy jestem zdenerwowany lub poirytowany czymś to wchodzę do dyskusji, co często okazuje się nie być dobrym wyborem  

 

Gdy ja jestem zła lubię wyszaleć się na hulajnodze. Rainbow Dash powiedziała mi, że stres można zamęczyć. Polecam. :)

 

5. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

Swoim własnym imieniem. Jako, że mam dość oryginalne imię to pomyślałem, że może być również oryginalnym nickiem. 

 

Jak to powiadają, w prostocie tkwi siła. 

 

6. Czy twój nick coś oznacza?

Tak jak wyżej. 

 

7. Czy jest jakiś user za którym tęsknisz?

Wafel aka Alexis14/ MysterFajna dużo ona tam tych nicków miała - link

 

Skróciłam troszkę ten link. Był bardzo długi. Nie ma za co :tigertaming: 

 

8. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

Tak, raz pod filmikiem na YT, ale jako, że nie dość, że anty brony to jeszcze narodowiec i wyszło na to, że tylko lewaki lubią kucyki. 

 

Lewaki? :rarity5: A są prawiaki, albo środkowi?

 

9. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Żyje, jakoś się trzyma wbrew przekonaniu, że umiera itd. co nie ma zupełnie nic wspólnego z rzeczywistością. 

 

10. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Na razie najbliżej mi pisania fanfików, bowiem mam dość sporo planów do fanfików, tylko brakuje mi motywacji do tego by wziąć się do roboty. 

 

11. Byłeś już na jakimś meecie? Jeśli tak, to jaka była najdziwniejsza, najbardziej zwariowana sytuacja?

Niestety nie byłem, ale za kilka lat postaram się ten pierwszy raz wybrać. 

 

Na pewno nie pożałujesz. Spotkasz ludzi o podobnych zainteresowaniach i w ogóle. 

 

12. Jaką postać z serialu lubisz najbardziej?

Applejack, Big Macintosh, Babcia Smith. Bardzo lubię też Rainbow Dash, Rarity, Starlight i oczywiscie Derpy.

 

Cała moja rodzinka. Yay! :spin:

I Rainbow!

 

13. Czy jest coś, co zmieniłbyś w serialu?

Trochę mniej CMC, Spika i będzie ideałem, ale obecnie serial, też jest bardzo fajny, jednak  nie da się mieć wszystkiego, a zdarzają się dobre odcinki ze postaciami mało lubianymi przeze mnie. 

 

Mniej nas? :OTE2F: Dlaczego?

 

14. Która postać jest według ciebie najbardziej irytująca?

Spikie. 

 

15. Czy przed MLP udzielałaś się w jakieś grupie?

Nie. 

 

16. Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do Equestrii na 24 godziny. Jaką rasę byś wybrał i co robił? (Alikorn odpada).

Kucyk Ziemski. Z pewnością poznawałbym kucyki, ale przede wszystkim debatowałbym z Celestią i Luną porównując swoje życie z życiem kucyków i wymieniałbym się z nimi poglądami. 

 

17 Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Rodzina oraz koledzy wiedzą. Jakoś dla nich jest to obojętne, że oglądam kucyki, co z resztą mnie cieszy. 

  

18. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Od nie dawna oglądam Doctora Who, jednak obejrzałem ledwie 4 odcinki tego serialu. 

 

19. Nowe, przyjazne podmieńce przez wielu są nielubiane. Jak myślisz, dlaczego?

Jak dla mnie jednym z powodów może być kolorystyka i wygląd podobny do jakiś zielonych jeleni. No i te oczy... 

 

20. Czy twoim zdaniem królowa Chrysalis tak jak np. Discord zmieni się na lepsze?

Raczej nie, Chrysalis jest postacią, która raczej się nie nawróci, w końcu, żeby zabawki się sprzedawały, ktoś musi być wciąż zły  

 

21. Jak reagujesz na osoby które śmieją się z twojej pasji/hobby?

Obecnie z takimi się nie spotkałem, ale gdybym miał bym przyjemność poznać to postarałbym się nie reagować, ale z moim panowaniem nad nerwami, mogłaby skończyć się to dużą kłótnią. 

 

22. Jaki jest twój ulubiony film?

Obecnie to Zwierzogród i Sekretne Życie Zwierzaków. Bardzo lubiłem, też film Mój brat niedźwiedź i oczywiście Króla Lwa. Z takich nie animowanych zawsze lubiłem dwa polskie filmy: "Miś" oraz "Sami Swoi". 

 

Chciałabym obejrzeć ten cały Zwierzogród. Wiele osób go uwielbia. Może kiedyś powstanie Kucykogród? :twilight3:

 

23. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Pytanie trudne, ale moim ulubionym zespołem zawsze był Queen. 

 

Triste prosił, żeby to przekazać :bronies:

 

24. Lubisz grać w gry sieciowe, należysz do jakiegoś klanu?

Gdy mi się bardzo nudzi, to z chęcią zagram w jakąś sieciową grę, ale do żadnych klanów nie należę. 

 

25. Chciałabyś wrócić do okresu dzieciństwa?

W sumie wciąż w okresie dzieciństwa. W prawdzie to jego końcówka, ale jednak żyje. Jeżeli chodzi o takie dalsze dzieciństwo to raczej nie, za dużo błędów wtedy popełniałem, nie zdając sobie sprawy z ich konsekwencji. 

 

26. Jak spędzasz wolny czas?

Najczęściej grając, albo oglądając jakiś meczy czy coś. Lubię pisać na mojego bloga coś jak mnie najdzie ochotą. 

 

27. Od kiedy interesujesz się piłką nożną i jak do tego doszło?

Pewnego razu w wieku 4 lat widziałem jak brat ogląda Ligę Mistrzów i chyba od tego momentu zaczęło się moje wręcz chorobliwe zainteresowanie sportem. Miałem swoich idoli, ulubione drużyny, a oglądanie futbolu stało się nałogiem.

 

28. Co najbardziej lubisz w Applejack, Starlight, Derpy?

Applejack ze względu na jej gwarę, charakter i podejście do niektórych spraw. Starlight ze względu na taką nieporadność i niepewność w stosunku do Twilight i jej lekcji. Bardzo lubię, też jej wygląd, ale w niektórych sytuacjach Starlight przypomina trochę samego siebie. Derpy jest słodką klaczą. Starczy, że ją zobaczę w tle i już czuję się lepiej..

 

29. Czy uważasz, że się AJ zmieniła na tle tych wszystkich sezonów, jeśli tak, to czy na lepsze, czy gorsze?

Applejack jak dla mnie zmieniła się niewiele. Wciąż ten sam charakter, podobne błędy popełniane przez nią itp. 

 

Racja, moja siostra jaka była, taka jest. Cieszy mnie to :) 

 

30. Cóż może to trochę dzwine pytanie, ale który okres Historii polski XX wieku najbardziej cię "kręci"?

Ciężko dokładniej określić, ale chyba wszystko od dojścia Hitlera do władzy, aż do tzw. "Jałty". 

 

31. Jaki Herb drużny stanowił dla ciebie wyzwanie jeśli chodzi o przeróbkę?

Takich herbów jest całe mnóstwo, bowiem chodzi o to, by zbyt jego nie zepsuć, a przy herbach dokładnie dopracowanych, nawet co do najmniejszego detalu bardzo łatwo o szkodę. 

 

32. Czy gdybyś dostał możliwość spełnić jedno swoje marzenie to jakie by ono było?

Życie w Equestrii, zdecydowanie. 

 

W razie czego odwiedź nasz domek. Jakoś się zmieścisz :giggle:

 

33. Jaki jest Twój ulubiony skoczek narciarski?

I kolejne dość trudne pytanie. Oczywiście wszyscy Polacy, ale jeżeli chodzi o obcokrajowców to zdecydowanie Noriaki Kasai, 46-letni skoczek narciarski jest sympatyczny i chyba nie da się go nie lubić. Za czasów jeszcze Adama Małysza to oczywiście Małysz był jedynym idolem. 

 

34. Jak myślisz, dlaczego skoki narciarskie kobiet są znacznie mniej popularne niż mężczyzn?

Skoki kobiet są trochę mniej widowiskowe. Nie ma wielkich rezultatów, emocji a przede wszystkim tylu aktywnych reprezentacji. W skokach kobiet nie ma jeszcze żadnego wielkiego autorytetu w przeciwieństwie do skoków mężczyzn gdzie mamy Svena Hannavalda, Simmona Ammana, Martina Schmitta, Mattiego Hautaneki i długo by tak jeszcze wymieniać. 

  

35. Który piłkarz twoim zdaniem jest najbardziej przereklamowany?

Takich jest cała masa i ciężko jednogłośnie wybrać jednego. Powiem od razu, że wszyscy piłkarze Realu i Barcelony są przereklamowani. Przereklamowana jest zdecydowana większość tych młodych niezwykłych zawodników, ponieważ ponad połowa z nich podejmie niewłaściwe decyzje o dojściu do takich wielkich klubów, gdzie skończą na ławce, zaliczą 1000 wypożyczeń i trafią na koniec to 6 Ligi Angielskiej.

 

36. Jesteś twórcą projektu "Pony Haxball". Jak ci idzie jego realizacja, czy pomysł wypalił? 

Mamy już minimalną ilość osób do rozpoczęcia realizacji projektu co mnie cieszy. Nie potrzebuję ogromnych grup do zagrania w takie gierki, bowiem do pewnej ilości osób jest wszystko fajnie, ale potem duża ilość osób oznacza, też więcej powodów do konfliktów. Trzeba się najpierw przygotować w 16-20 osobowej grupie do tego by stopniowo się rozrastać.

 

Dziękujemy serdecznie za udzielenie wywiadu i życzymy powodzenia w realizacji planów. :sweetiebelle:

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 8
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Teraz będę mógł się pochwalić kolegom tak dużą znajomością sportu >,<

Wywiad bardzo dobry, ale właśnie wydaje mi się że za dużo o sporcie. Sam nie wiem co by mogło być w moim wywiadzie, bo też mam dosyć mało zainteresowań. Wielki szacun za projekt Pony Haxball. Jest dosyć ambitny, ale jeśli masz już wystarczającą ilość osób, to tylko życzyć szczęścia :fluttershy5: Szkoda, że nigdy nie byłeś na żadnym meecie. Przeżycie jest niezapomniane, dlatego gorąco polecam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Mielcar napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Teraz będę mógł się pochwalić kolegom tak dużą znajomością sportu >,<

Wywiad bardzo dobry, ale właśnie wydaje mi się że za dużo o sporcie. Sam nie wiem co by mogło być w moim wywiadzie, bo też mam dosyć mało zainteresowań. Wielki szacun za projekt Pony Haxball. Jest dosyć ambitny, ale jeśli masz już wystarczającą ilość osób, to tylko życzyć szczęścia :fluttershy5: Szkoda, że nigdy nie byłeś na żadnym meecie. Przeżycie jest niezapomniane, dlatego gorąco polecam. 

W każdym wywiadzie staramy się dodać jak najwięcej indywidualnych pytań. Wszystko zależy od tego, ile ktoś ma napisane w profilu. Jedna z osób nie miała nic, a raczej wykasowała to co było :twilight6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
23.05.2017 at 21:18 Triste Cordis napisał:

W razie czego odwiedź nasz domek. Jakoś się zmieścisz :giggle:

 

Te dwa zdania zrobiły mi dzień xD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...