Skocz do zawartości

I Wyjście Lubelskich Bronies - Noc Kultury w Lublinie 2017


Kamiiru

Recommended Posts

 

18491357_1887236908212898_26962786669326

 

 

 

 

Hej wszystkim.

3 Czerwca w Lublinie odbędzie się kolejna Noc kultury.
Fajnie by było wyjść ekipą na miasto i zobaczyć wszystkie tegoroczne atrakcje jakie będzie oferować.
Zwłaszcza że w poprzednim roku się nie udało z powodu opadów .
Punkt spotkania zostanie podany wkrótce ale obstawiam że to będzie albo Klub Astoria albo jak kiedyś na Ponymeetach - Dworzec główny PKS.
W tym roku w ramach Projektu #Lubelscybronies2017 odbędzie się więcej wyjść na różne imprezy/konwenty organizowane na terenie woj Lubelskiego lub nawet po za nim.
Tak wiec jeśli chcielibyście ze Mną wyjść tego dnia na miasto to gorąco zapraszam - będzie bardzo super .
Informacje o samej nocy kultury znajdziecie tutaj:http://nockultury.pl/

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także i moje miasto, ale i tak się nie przełąmię.

 

9 minut temu Nightbringer napisał:

Dairinn

Nie było cie na żadnym ponymecie w ogóle ? Twoje życie jest puste

A może nasze życia są pełne niczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomyślał o tym jak będziecie wyglądać w przyszłości. Kontakt z drugim człowiekiem to ważna rzecz, tym bardziej poznawanie nowych osób, bo te często mogą być przyszłymi przyjaciółmi. Macie jeszcze grono ludzi, którzy lubią tą samą bajkę, więc coś już was łączy, jest więc w sumie łatwiej. Warto zadać sobie pytanie "Czy coś stracę na tym?"

Chyba jedynie czas, może trochę pieniędzy. A potencjał fandomu warto wykorzystać, bo ponymeet jest pewnym wydarzeniem, gdzie można spotkać ludzi z neta na żywo, pogadać live a nie przez internet. A rozmowa na żywo, a przez neta to 2 różne rzeczy, a ta pierwsza jest o wiele ważniejsza. To jest moje osobiste zdanie, jednak olewanie czegoś takiego jest przykre, zwłaszcza jak się widzi osoby (chyba) świeże w fandomie, a nie starą elyte sprzed 5 - 6 lat, bo ich narzekanie da się jeszcze jakoś przeżyć, choć oni też lepsi nie są gdy się pojawia info o meecie :twiblush:

 

Od was zależy tak czy siak co z tym zrobicie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu Dairinn napisał:

W Lublinie. W moim mieście...

Nie :facehoof: nie zrobię tego.

Ale może czas się przełamać i spróbować ten jeden raz? Na pewno byłoby fajne :twilight3:

Nie...

Kurde! Mam dylemat :blush:

 

Wpadaj im nas będzie więcej tym weselej .

18 godzin temu The Silver Cheese napisał:

Ja bym pomyślał o tym jak będziecie wyglądać w przyszłości. Kontakt z drugim człowiekiem to ważna rzecz, tym bardziej poznawanie nowych osób, bo te często mogą być przyszłymi przyjaciółmi. Macie jeszcze grono ludzi, którzy lubią tą samą bajkę, więc coś już was łączy, jest więc w sumie łatwiej. Warto zadać sobie pytanie "Czy coś stracę na tym?"

Chyba jedynie czas, może trochę pieniędzy. A potencjał fandomu warto wykorzystać, bo ponymeet jest pewnym wydarzeniem, gdzie można spotkać ludzi z neta na żywo, pogadać live a nie przez internet. A rozmowa na żywo, a przez neta to 2 różne rzeczy, a ta pierwsza jest o wiele ważniejsza. To jest moje osobiste zdanie, jednak olewanie czegoś takiego jest przykre, zwłaszcza jak się widzi osoby (chyba) świeże w fandomie, a nie starą elyte sprzed 5 - 6 lat, bo ich narzekanie da się jeszcze jakoś przeżyć, choć oni też lepsi nie są gdy się pojawia info o meecie :twiblush:

 

Od was zależy tak czy siak co z tym zrobicie. 

 

 

Wiesz, mi się wydaje że ludzie się trochę przejedli fandomem . Krzywa życia produktu idzie powoli w dół. Tak samo sam Lubelski fandom z tego powodu przechodzi teraz taki swoisty "reset". Nie mniej jednak uważam że trzeba dalej robić swoje , spotykać się , organizować a reszta sama jakoś pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszego wypadu pozostał już tylko niecały tydzień , jak na razie jest kilka chętnych osób .

Teraz trzeba będzie wybrać miejsce spotkania abyśmy się nie szukali .

Ja ze swojej strony proponuje dworzec główny PKS .

Swoją propozycje motywuje tym ze impreza będzie głownie na starym mieście więc z PKS-u będzie blisko. 

Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Do naszego spotkania postały już tylko 4 dni .:pinkie4:

Więc tak jak obiecałem podaje ostateczne miejsce spotkania, a będzie to dworzec główny PKS na al tysiąclecia.

Będę na was czekać tradycyjnie na stanowisku nr 0(Przy dworcu)

o godzinie 18:00 (impreza zaczyna się o 19:00 ale myślę że godzina wystarczy na zbiórkę uczestników).

Tradycyjnie gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszego spotkania poznały już tylko ok 20 godz. Chciałbym was prosić aby ci co się wybierają potwierdzili że będą . Chodzi mi o to aby mniej więcej wiedział kogo się jutro spodziewać.

Do zobaczenia w Lublinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się obudziłem po tym jak dotarłem do domu o 8 rano.

Samo spotkanie było bardzo fajne i udane . Pochodziliśmy trochę po atrakcjach (głownie na zamku) i pooglądaliśmy instalacje artystyczne wzdłuż starego miasta.

A teraz mam dla was jak zwykle garść statystyk.

Wyjście trwało od godziny 19 do godziny 6 rano.

Uczestniczyło w nim 7 osób .

W mojej ocenie spotkanie było całkiem udane.

Niedługo będzie planowane kolejne Wyjście w ramach projektu "#Lubelscybronies2017 " także oczkujcie wydarzenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...