Skocz do zawartości

Recommended Posts

Twórcy przeszli samych siebie jeśli chodzi o ludzką Star. Wygląda świetnie, dużo lepiej niż Mane 6 i Sunset (bez urazy) razem wzięte. To pierwsza i chyba jedyna postać z EG, która naprawdę mi się podoba. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Cahan napisał:

@1stChoice, to chyba powinno trafić do Twojego działu. Jeśli chcesz u siebie ten temat, to daj mi znać (nie wiem czy możesz przenosić).

 

 

 

Nie.

 

Co do "luckiej" Glim Glam- też nie. ;-; Jakaś taka nijaka według mnie...

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj, gdzie to ma kopytka? D:
Z każdym artem z Equestria Girls co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że słusznie nie ruszyłem żadnej części. Pomijając już przypadkowe fakty z fabuły, które obiły mi się o oczy podczas przeglądania forum (lustro magiczny portal do świata ludzi elo), to ten DIZAJN postaci działa mi na nerwy. 
Może za bardzo kojarzy mi się z dziwactwami typu MONSTER HIGH SCHOOL MUSICAL 2000 BARBIE W KRAINIE HEFALUMPÓW, ale jak dla mnie to jakieś to wszystko po prostu brzydkie.
A jak tak teraz patrzę na ludzką wersję Starlight, to kształtem twarzy przypomina mi starą nauczycielkę z podstawówki, której na koniec chcieliśmy obrzucić dom papierem toaletowym. Nie martw się, Glimmy, nie pozwolę sobie zarysować umysłu tymi humanizacjami, dla mnie zawsze będziesz OP kucykiem z latawcem owiniętym dookoła kopytk~:3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to każda część jest warta uwagi, a human Glimmer wygląda mega dobrze, nawet jej strój pasuje do niej. I myślę, że w duecie z Sunset będzie lepsza od TS z obu światów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...