Skocz do zawartości

Słowa uczą, przykłady pociągają [NZ] [Adventure] [Romans] [Collab]


Recommended Posts

Mam przyjemność przedstawić fika, który jest wynikiem collabu z Ghatorrem
 

Autorzy

Sombra - Ghatorr

Starlight - Ravik 

 

Prereading i korekta

Cahan

Gandzia

 

Nieoczekiwany powrót Sombry do świata żywych zaburza spokój Ponyville. Sytuacja byłaby poważna, gdyby nie jeden drobny szczegół - były tyran nie pamięta absolutnie nic ze swojego dawnego życia. W tej delikatnej sytuacji Starlight bierze na swoje barki zadanie zadbania o dawnego króla Kryształowego Imperium - próbę sprowadzenia go na ścieżkę dobra. W końcu co lepiej pokaże światu, że dobrze przyswoiła lekcje przyjaźni jak nie zreformowanie złoczyńcy na własne kopyto?

 

Prolog

 

(Ghatorr i korektorzy starali się wyeliminować raka. Ciekawe jak im poszło)

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie, bo zapowiada się ciekawy fik. Zabawny, lekki i przyjemny. A do tego całkiem serialowy. Przypomina mi to nieco Czterogodzinki, ale skoro jednym z autorów jest Ghatorr, to nie ma się co dziwić.

 

Jeśli szukacie czegoś lekkiego i świeżego o postaciach kanonicznych, to jak najbardziej polecam. Formie nie mam nic do zarzucenia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na coś od siebie.

 

Jeżeli kolejne rozdziały utrzymają poziom prologu, to szykuje się nam naprawdę dobre ficzysko. W zasadzie, jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to może parę kwestii napisałbym trochę inaczej, ale takie to już moje skrzywienie. Poza tym fika oceniam bardzo dobrze i daję okejkę. Czekam na dalszą część i to, jak rozwinie się sytuacja naszego czarnego - dosłownie i w przenośni, choć to pierwsze to takie "na dwoje babka wróżyła" - charakteru.

 

Ocena: 9/11 :sombra:

 

Pozdrawiam i czekam na więcej.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...