Skocz do zawartości

Salvete!


Liszka

Recommended Posts

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zastrzeli, jeśli zrobiłam coś źle. Zauważyłam, że w dziale powitalnym wiele osób sugeruje zrobienie nowego tematu. Mam nadzieję, że włąśnie o to chodziło, jednak jeśli nie – przepraszam serdecznie i przyjmuję krytykę.

 

Witam serdecznie wszystkich i każda osobę z osobna. Miło Was poznać. :D

 

Nazywam się Julia, ale większość ludzi mówi mi Liszka. Jestem tutaj kompletnym nowicjuszem, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję się w tym środowisku. W fandomie MLP jest stosunkowo od niedawna (wrzesień 2016) i to, że się w nim znalazłam jest pewnego rodzaju paradoksem w moim życiu. Pełni rolę odskoczni od codzienności i otaczającego mnie świata, pomaga, gdy jest ciężko, podnosi na duchu, czasami nawet jest jak tarcza, która trochę chroni przed negatywami napływającymi z zewnątrz. Jestem osobą, która uwielbia gwiazdy i księżyc, więc pewnie łatwo się domyślić informacji, że moim ulubionym kucykiem jest Księżniczka Luna, drugi zaś Starlight Glimmer, za swoją przeszłość, cykl zmian i ewolucję.

 

Z informacji drugoplanowych, jestem trochę nieśmiałą osobą. Moim największym hobby jest Urban Fantasy i wszystko co jest z nim związane. Totalnie uwielbiam grać w gry, jeździć na longboardzie i czytać książki. Mój ulubiony cykl to „Kroniki Żelaznego Druida”, jestem fanką rock and rolla. Motyw przewodni mojego życia to trochę taka Gra o Tron, z Wiedźminem z Hannibalem, wymieszane. Nie mogę się zdecydować między Marvelem a DC, tak samo jak między Gwiezdnymi Wojnami i Władcą Pierścieni.   

 

Witam Was serdecznie jeszcze raz, przyjmijcie liszkowy ukłon :)

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś świeżą lisicę tu niedawno mieliśmy... Tylko tamta była bodajże w okularach. Jakbym mało miał lisów w rodzinie z nazwiskiem "Lisicka"! Ale Liszka hmm, hmm, już lepiej, tak babcia nazywała wesołe robaczki z typu pierścienic, z wąsikami, które latały po łazience.

 

Żartuję oczywiście. Usiądź, rozgość się. Gwiazdy to nie mój temat, ale namierzyłem ostatnio dwie godne uwagi animacje, w które możesz sobie zerknąć zawsze kiedy chcesz sprowadzić swoje problemy do maluczkich pierdółek. Poza oczywiście tym, że dają bardzo fajny wgląd w skalę naszego Uniwersum.

 

1) http://htwins.net/scale2/index.html

 

2)

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za miłe powitanie :D

U nas na rodzimej wsi słowem "liszka" określa się samicę lisa, ale spotkałam się także z nazywaniem w ten sposób gąsienicę.

Dziękuję też za ciekawe linki, obiecuję, ze zapoznam się z nimi wieczorkiem przy herbatce!  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Mam nadzieje, że będziesz się dobrze bawić na forum :fluttershy5:

Ja za dojście do fandomu uważałem właśnie założenie tutaj konta, a interesowałem się MLP już od 2012-13... Też lubię astronomię i grać w gry, ale jeżdżę na waveboardzie (ta z dwoma kołami >,<)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Liszka napisał:

Mam nadzieję, że mnie nikt nie zastrzeli, jeśli zrobiłam coś źle. Zauważyłam, że w dziale powitalnym wiele osób sugeruje zrobienie nowego tematu. Mam nadzieję, że włąśnie o to chodziło, jednak jeśli nie – przepraszam serdecznie i przyjmuję krytykę.

 

Witam serdecznie wszystkich i każda osobę z osobna. Miło Was poznać. :D

 

Nazywam się Julia, ale większość ludzi mówi mi Liszka. Jestem tutaj kompletnym nowicjuszem, ale mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuję się w tym środowisku. W fandomie MLP jest stosunkowo od niedawna (wrzesień 2016) i to, że się w nim znalazłam jest pewnego rodzaju paradoksem w moim życiu. Pełni rolę odskoczni od codzienności i otaczającego mnie świata, pomaga, gdy jest ciężko, podnosi na duchu, czasami nawet jest jak tarcza, która trochę chroni przed negatywami napływającymi z zewnątrz. Jestem osobą, która uwielbia gwiazdy i księżyc, więc pewnie łatwo się domyślić informacji, że moim ulubionym kucykiem jest Księżniczka Luna, drugi zaś Starlight Glimmer, za swoją przeszłość, cykl zmian i ewolucję.

 

Z informacji drugoplanowych, jestem trochę nieśmiałą osobą. Moim największym hobby jest Urban Fantasy i wszystko co jest z nim związane. Totalnie uwielbiam grać w gry, jeździć na longboardzie i czytać książki. Mój ulubiony cykl to „Kroniki Żelaznego Druida”, jestem fanką rock and rolla. Motyw przewodni mojego życia to trochę taka Gra o Tron, z Wiedźminem z Hannibalem, wymieszane. Nie mogę się zdecydować między Marvelem a DC, tak samo jak między Gwiezdnymi Wojnami i Władcą Pierścieni.   

 

Witam Was serdecznie jeszcze raz, przyjmijcie liszkowy ukłon :)

Służę pomocą. DC, bo Joker. Do czytania LotR i wszystko wokół, do oglądania SW. Chyba, że masz wolne 12h, to polecam zrobić maraton wersji reżyserskich trylogii o metalurgii. Mam nadzieję, że pomogłem. :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Mielcar napisał:

Też lubię astronomię i grać w gry, ale jeżdżę na waveboardzie (ta z dwoma kołami >,<)

Świetnie! :) Musimy kiedyś koniecznie razem w coś zagrać albo chociaż wspólnie pojeździć. Nie ma jak płynąć po asfaltowej fali. 

 

10 godzin temu Moc Bierna napisał:

Służę pomocą. DC, bo Joker. Do czytania LotR i wszystko wokół, do oglądania SW. Chyba, że masz wolne 12h, to polecam zrobić maraton wersji reżyserskich trylogii o metalurgii. Mam nadzieję, że pomogłem. :rd6:

W sumie to trochę bardziej chodziło mi o stan egzystencjalny w jakim żyje, stan ducha haha. Ale serdecznie dziękuję za propozycję w kwestii rozwiązania tego problemu. Z Jokerem trzeba Ci przyznać totalną rację. :fluttershy4:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...