Skocz do zawartości

Nowa ponysona - Crystal Candy


Recommended Posts

Hej :)

To mój pierwszy post na tym koncie. Moim starym kontem jest @Crystal Dashie, ale z powodu, że nie mam z nim pięknych wspomnień, i niedługo zaczynam nowy rozdział w moim życiu, zrobiłam nowe. Mam nadzieję że to w porządku.]

 

Anyway, właśnie pracuję nad nową ponysoną/ponyfikacją bardziej podobną do mnie (a nie jest wcale xD). Na razie wygląda tak. Wygląd chyba zostawię taki, ale imię nie. Macie jakieś pomysły? Proszę, byłabym wdzięczna <3 

Pierwsza część imienia ma być "Crystal". 

Najlepiej by było, gdyby druga część miała coś wspólnego z tym co lubię, czyli m/in: rysować, galaxy, czytać, pisać, książki, Pusheen'y, koty itp. Słodkie rzeczy xD

 

[Obrazek stworzyłam ja. Oprócz base, należy do Dreamybae na DeviantArt.] 

Crystal Candy #1.png

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Multikonta = Warn jeżeli dobrze pamiętam. 

 

Poza tym OC nie dopracowany (Zapamiętaj: OC nie Ponysona), ponysona może być jedna, chyba, że jesteś bliźniakiem syjamskim, albo masz rozdwojenie jaźni. Ale dobra, koniec śmieszków, brak historii, informacji o cechach itp.) Pokazałaś jedynie art z painta, a poza tym nic OCkowatego nie widzę. 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Ziemowit napisał:

Multikonta = Warn jeżeli dobrze pamiętam. 

 

Poza tym OC nie dopracowany (Zapamiętaj: OC nie Ponysona), ponysona może być jedna, chyba, że jesteś bliźniakiem syjamskim, albo masz rozdwojenie jaźni. Ale dobra, koniec śmieszków, brak historii, informacji o cechach itp.) Pokazałaś jedynie art z painta, a poza tym nic OCkowatego nie widzę. 

Chciałam na razie tylko wstawić obrazek, i się spytać o imię, bo chciałam zrobić oddzielny post z opisem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestię multikonta dałoby się chyba dogadać z administracją ^^
Zamysł fajny, barwy nie rzucają się w oczy i nawet do siebie pasują. Szczerze, widziałbym nawet podobnego (może bez tych niebieskich końcówek, które pasują do postaci jako OC czy tam ponysony, ale do serialu nie za bardzo) ponisia w roli jakiegoś backgrounda w serialu. 
Do wymyślenia imienia przydałaby się jakaś historia myślę, na ten moment nie przychodzi mi nic ciekawego (nigdy nie przychodzi mi nic ciekawego, wymyślanie imienia dla OC to pole minowe, jeśli chcesz go potem udostępnić). Crystal Paint? ;_; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...