Skocz do zawartości

Request na okładkę i kilka innych artów


M.a.b

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Potrzebuję rysownika, który by się podjął zadania narysowania dla mnie paru artów. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę o kontakt albo na gg (pisać śmiało) albo wiadomości. Oczekuję profesjonalnego podejścia do sprawy od samego rysownika. Rysunki mogą być zarówno rysowane (preferowane) albo vectorowane, lecz wszystkie muszą być w formie png albo innym bezstratnym sposobie zapisu. Na dole napisałem zarys rysunków, resztę informacji to zapraszam na Priv albo GG (jak już wspominałem wyżej)

 

1) Okładka

Okładka do "Dróg", składająca się z dosłownie pola pszenicy na tle Canterlot, do tego drewniany znak z napisem "Equestria" i zawieszonym medalionem na nim. Słońce, księżyc oraz feniks w postaci trójcy, z czego feniks na dole. 

2) Minki

Tu mi głównie chodziło o stworzenie coś na wzór "Face Mimic Chart" czyli kilkanaście różnych min OC, co niektórzy używają do tworzenia filmików na YT.

3) Ilustracje

Tutaj jest to związane z przygotowywanym przeze mnie projektem, którym nie chcę się dzielić wszem i wobec (przynajmniej na razie). Tylko prywatne wiadomości i oczekuję dyskrecji. 

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wolałbym o tych szczegółach porozmawiać na prywatnie, ze względu na "wykruszanie" się tych, co najpierw mają chęci, a potem rezygnują. Jeśli jednak będzie potrzeba, zedytuje pierwszy post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam, ponawiam Request, ponieważ osoby, którym powierzyłem zadanie, za przeproszeniem, spaprały robotę po całości. Te same rzeczy co w pierwszym poście, płacę żywą kasą za rysunki, o ile te dotrą (nie dam się nadziać drugi raz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...