Skocz do zawartości

[Konkurs fotograficzny] Zadania! (Część Trixie)


Kruczek

Recommended Posts

Czas minął~

Firstu, parę minut spóźnienia nie wydaje się być dla mnie problemem. Posta jak najbardziej zaliczam, ważne, że dostarczyłeś. Mam nadzieję, że dla reszty uczestników to nie jest problem, jeśli ktoś ma zastrzeżenia, uwagi proszę składać tutaj.
Klasycznie, leniuchy które zapomniały o konkursie po 0 pkt.
Wytrwałym natomiast serdecznie dziękuję! Miło się patrzy na taką aktywność, a jeszcze fajniej się to wszystko czyta.

W Ponyville nie było kucyka, który znałby się na roślinach tak dobrze jak Zecora. Nawet klacze ze sklepu ogrodniczego często zasięgały Jej porad, gdy schodziła na rynek zrobić zakupy. 
Właśnie podczas jednego z tych dni, kiedy Zecora przechadzała się pomiędzy stoiskami, wpadła przypadkiem na Trixie. Cóż, wpadła, dosłownie. Po serii przeprosin z obu stron zebra spytała, w typowym dla niej stylu - rymując, czy coś Trixie trapi. A rzeczywiście trapił ją, jak zwykle, brak pomysłu. Wyjaśniła, że obiecała swojej przyjaciółce Starlight prywatny pokaz magiczny i nie ma pomysłu na sztuczkę do wielkiego finału. 
Zecora podsunęła jej pomysł z kwiatami. Jednak nie takimi zwyczajnymi, mowa była o specjalnych, niespecjalnie rzadkich ale bardzo niedocenianych kwiatach rosnących szczególnie gęsto w jednym miejscu Lasu Everfree. Kwiaty te, wydzielały specjalny rodzaj zapachu, bowiem dla każdego mógł on być inny. Jeśli uwielbiałeś zapach skoszonej trawy - taki właśnie zapach roztaczał kwiat. Jeśli natomiast zapach czekoladowego sorbetu jest dla ciebie najlepszym zapachem na świecie, zerwij parę tych kwiatów i wstaw je u siebie w salonie - po jakimś czasie cały dom będzie tak pachniał. 
Trixie udała się we wskazane miejsce i szybko znalazła kwiat opisany przez Zecorę. Przypominał nieco lilie, jednak znacznie dłuższą wersję. Jego jaskrawe barwy od razu przyciągnęły oko jednorożca. Jednak ten kwiat nie był jedyną rośliną, na którym Trixie zawiesiła na dłużej oko, szybko okazało się, że cały ten świat flory prosto z lasu Everfree jest bardzo interesujący. Starała się nie dotykać tych najbardziej egzotycznie wyglądających okazów, ale w myślach przysięgła sobie, że gdy następnym razem spotka Zecorę zapyta ją o dużo więcej kwiatów. Kto wie, jakie mogą mieć właściwości...

 

Czwarte (ostatnie w tej edycji) zadanie!
Sfotografuj jakąś roślinę i opisz, dlaczego akurat taką wybrałeś. Może to być drzewo, krzak, kwiat, źdźbło trawy. Wiesz jak się ta roślina nazywa? Ma jakieś ciekawe właściwości? A może właśnie ten kwiatek wręczałeś kiedyś swojej pierwszej miłości za czasów młodości? Opis powinien zawierać przynajmniej 2-3 zdania.
Czas na ukończenie zadania:
Od: teraz!
Do: 2 lipca 23:59:59
Przypominam o umieszczaniu zdjęć w spoilerach!
Aby zrobić spoiler wpisz [.spoiler]*zdjęcie* [./spoiler] bez kropki.

Powodzenia, moi drodzy!
Wszelkie uwagi możecie zgłaszać tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Ojezu faktycznie jestem leniem, ale może choć trochę zrehabilituję się wrzucając teraz jako pierwszy zdjęcie :3 

 



8JPqNcx.jpg

Dlaczego wybrałem akurat ten kwiat? Ma bardzo fajne puszyste płatki i jest miękki w dotyku. Nie pachnie zbyt mocno (tak, dlatego go wybrałem), bo gdyby zbyt mocno pachniał to bym kichał, a to nie jest moim hobby :P. Kojarzy mi się z moim puszystym kocykiem, a mój puszysty kocyk kojarzy się ze spaniem, więc wybrałem akurat to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Borówkę, której krzaki rosną na mojej działce. Uwielbiam jeść jagody borówki i z niecierpliwością czekam aż dojrzeją. Mam zarówno odmiany wczesne (ta na zdjęciu, jej owoce dojrzeją już w połowie lipca), jak i te późniejsze. Dzięki temu mogę się cieszyć owocami przez całe lato. To moje ulubione rośliny owocowe :fluttershy5:

P6301398.JPG

Edytowano przez fluttershypony
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na wycieczce nie można zapomnieć o konkursie :v

Mało tu roślin, które sie jakoś szczególnie wyróżniają, ale jedna przykuła moją uwagę. Jest to dosyć duża (ok. 40cm) roślinka z malutkim kwiatkiem na górze. Nie wiem jaką ma nazwę, ale wiem, że ozdabia schody, w ośrodku w Wisełce (Wolin) do którego pojechałem. (Jest to bardzo religijny ośrodek xD) 

 

niestety nie mogę dać zdjęcia w spoiler, bo piszę z telefonu :v

IMG_20170629_144755.thumb.jpg.0956a5c72b673144363bbb064c936ac1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roślina jaką wybrałem jest najpiękniejszą rośliną jaką widziałem w życiu oraz najbardziej przydatną roślina ta z łaciny nazywa się Poaceae a po polskiemu trawa.
Czemu najpiękniejsza? Czemu najważniejsza? Jaką trawę ćpałeś? Odpowiedź na te nurtujące pytania jest prosta najpiękniejsza bo bez niej było by czarno a nie zielono kto z was będąc w górach lub na łące nie patrzał na długie zielone połacie tej genialnie zaprojektowanej rośliny? A najważniejsza bo dobra dekoracja i zwierzątka to jedzą, a bez zwierzątek bym na dzisiaj jadł trawę a nie mięsko ;3
 

Spoiler

Postanowiłem dać zdjęcie z łąki jak w kwietniu byłem na wycieczce szkolnej. 

IMG_20170421_131333.jpg?psid=1


  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerze to miałem problem z wybraniem rośliny XD W końcu wybrałem krzak (chyba to krzak) ta roślina leży na terenie kościoła MB Różańcowej w Krakowie. Jest ich tam wiele co daje ładny efekt, zawsze mi się podobały i przy nich były robione niektóre zdjęcia rodzinne. (Wybrałem go również dlatego iż nie chciałem robić zdjęcia drzewa albo zwykłej koniczyny.)

Spoiler

4fe3824cba72b.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie bardzo przepraszam, że tak późno wysyłam, ale mój kwiatek dopiero wczoraj zakwitł, a byłem w tedy na urodzinach kuzyna (bawiliśmy się do rana). Mam nadzieję, że mój kwiatek zostanie uwzględniony do konkursu :OTE2F:

Mój ulubiony kwiat to chińska róża, która rośnie w moim pokoju, kwitnie tylko w okresie letnim i na bardzo krótko (max tydzień). Był ustawiany w całym domu, ale jakoś tylko u mnie potrafi zakwitnąć - nikt tego nie potrafi wyjaśnić.... 

 

V__4313.JPG

Edytowano przez Miłosz Krywko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za udział.
Wyniki pierwszej edycji pojawią się po wypowiedzi wszystkich członków jury, tymczasem zapraszam do kontynuacji konkursu, do której link znajdziecie dwa posty wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cóż, nadszedł czas wyników!
Po paru komplikacjach (braku współpracy ze strony Discorda!) w końcu zmierzamy do zakończenia.
Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że poniższe oceny najlepiej potraktować, podobnie jak cały konkurs, jako zabawę. Nie mam żadnego autorytetu w dziedzinie fotografii, a i same oceny to przecież wypowiedzi mojej postaci, a nie moje. (Dlatego też pod koniec każdego zadania dodałem parę słów od siebie). Mam nadzieję, że nikogo poniższe oceny nie urażą i jeszcze raz dziękuję za udział, mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i że w jakimś stopniu urozmaiciło to wam te dwa ciepłe miesiące~ ^^
Oto jak prezentują się wyniki pierwszej edycji.


Zdjęcia dostarczono wczesnym rankiem, kiedy połowa Ponyville jeszcze spała, a reszta próbowała  obudzić zaspane zalążki świadomości poranną kawą. Wylądowały na wycieraczce, tuż pod drzwiami przyczepy Trixie. Każde z nich było na odwrocie opatrzone jakąś notatką. Zaspana klacz usłyszała przeciągły syk energii i wystawiła głowę przez okno. Czekała na tę przesyłkę od jakiegoś czasu...

Zadanie 1
Ptaszyska w kadrze

fluttershypony
Kos zwyczajny, pfiu, trudno ukryć, że taki zwyczajny! Choć niebiesko- zielone jaja muszą wyglądać interesująco, nigdy ich nie widziałam. Co do repertuaru wydawanych dźwięków - nie mam zamiaru w to wnikać, nieznośne skrzeczenie o szóstej rano to po prostu nieznośne skrzeczenie o szóstej rano!
Niemniej ptaszek wygląda dostojnie a samo zdjęcie jest ładne. 8/10

Lemi
Ten ptaszek z pewnością ma w sobie coś przyciągającego uwagę. Nie wygląda wszechpotężnie, ale chyba nie miałby problemów ze zwróceniem na siebie uwagi. Kształt jego głowy przypomina mi troszkę młotek… Ach, właśnie, prawie bym zapomniała, miałam przybić nowy plakat z Hoofdinim w przyczepie.
W każdym razie, chociaż zdjęcie nie jest wspaniałej jakości i miałoby marne szanse na zawiśnięcie obok moich plakatów, to jest to ciekawy okaz! 7/10

Mielcar
Chętnie bym się dowiedziała, jaki to gatunek ptaka, ale ptaki w Equestrii a ptaki w waszym świecie dzieli spora różnica, nie wiem czy nawet… Ekhem… Twilight, byłaby w stanie stwierdzić co to za gatunek. Ale wygląda uroczo i nawet dostał od Ciebie imię, troszkę mało spektakularne… Co byś powiedział na Amazing HughBEARt! Komuś o takim imieniu mogłabym załatwić pokazy w Manehatanie.
Samo zdjęcie ładne, dużo zieleni, w której Hubert się chyba czuje bezpiecznie. 8/10

Dark Technology
Sama często “pożyczam” rzeczy od Glimmy, a jak widać w tym przypadku - na pewno było warto pożyczyć aparat! Zdjęcie jest bardzo dobre, a i sam ptaszek ma w sobie sporo uroku. Stoi, dumnie wypina pierś, to mi się podoba.
I chociaż wydaje się bardzo pospolitym ptakiem (Mamy je nawet tutaj w Equestrii, to już coś znaczy!) to i tak dobra robota. 8/10

Miłosz Krywko
Szczerze liczyłam, że ktoś w końcu zrobi zdjęcie jakiegoś pisklęcia. To jeszcze ten etap zanim ptak staje się denerwującym, budzącym rano ptaszyskiem. Zrobiłeś naprawdę dobrą rzecz, może powinieneś się tym podzielić z Fluttershy, ona ma świra na punkcie zwierzątek, na pewno zarobiłbyś darmową herbatkę.
Dobra jakość zdjęcia i uroczy pisklaczek w kadrze 9/10

Maffle Fluff
Majestatyczny, to zdecydowanie to słowo, którego można tutaj użyć. Nigdy nie fascynowała mnie prędkość, ale jestem pewna, że Rainbow Dash z chęcią by się z tym ptakiem zapoznała. Ciekawi mnie też, czy dałoby radę nauczyć go jakichś sztuczek…
Dobre zdjęcie, ciekawy wybór 8/10

Parę słów od Kruczka:
Spodziewałem się, że frekwencja może być słaba, ale zostałem mile zaskoczony, od pierwszego do ostatniego zadania. Fajnie było patrzeć, jak ludzie faktycznie się angażują w zadania i wstawiają zdjęcia z opisami. Szczególnie spodobał mi się post Lemiego, dlatego też miałem trudności w trakcie KONSULTACJI z Trixie, doszedłem jednak do wniosku, że to konkurs fotograficzny i kiedy już bierzemy się za ocenę punktową, wyższa ocena dla takiej jakości zdjęcia byłaby nie fair. Dlatego też wraz z Trixie postanowiliśmy przyznać Lemiemu 7 pkt, ta cyfra wydawała się najsłuszniejsza.

Zadanie 2
Magiczne miejsca...

fluttershypony
Wąwóz wygląda naprawdę zachęcająco, nie przypomina tego okrytego złą sławą, który mamy w Equestrii. Macie tam może olbrzymie wężo robalo dziwactwa które próbują cię pożreć? Chyba nie, a my mamy! I prawie straciłam kapelusz w jednej z paszczy tych bestii. Chętnie bym się wybrała na spacer do twojego wąwozu, tak dla odmiany.
Urocze miejsce, urocze zdjęcie 8/10

1stChoice
Ten las wygląda na bardziej bujny od Lasu Everfree! Ale widok naprawdę musi być wspaniały, szczególnie na żywo. Epickie samobójstwo? Nie gadaj głupot, to wygląda jak epickie miejsce na Skok Tysiąca Świateł. (jedna ze sztuczek Hoofdiniego).
Zdjęcie jest śliczne, prawie można poczuć miły wiaterek i stukot kopytek na tamie 9/10

Mielcar
Dokarmianie kaczek? Pamiętam, jak Starlight przekonała mnie kiedyś żebym spotkała się z Fluttershy i też dokarmiałyśmy razem kaczki, z początku było strasznie nudno, ale potem się okazało, że to faktycznie relaksujące. Miejsce wygląda przyjemnie, jednak czegoś mi tam brakuje, ławki, tak! Ławki! Wtedy byłoby idealnie.
Fotka bez zarzutów, miejsce wygląda na zwykłe, co wcale nie odejmuje mu uroku 8/10

Bertram Quist
Taak, miejsca pełne wspomnień, zazdroszczę wszystkim, którzy mogą sobie tak swobodnie wracać do przeszłości, mnie to niestety tak łatwo nie przychodzi. Urokliwy plac zabaw, wygląda tak spokojnie. Gdybym miała znaleźć jakieś dobre wspomnienie związane z takim placem… Zaraz… Właściwie jest takie jedno. Źrebaki z jednego miasta, którego nazwa już wypadła mi z głowy uwielbiały moje sztuczki, czasami, parę godzin przed pokazem, urządzałam im małą scenę właśnie na takim placu zabaw. Jak one się wtedy cieszyły!
Drzewo wygląda na fajne miejsce do zabaw, zdjęcie ma w sobie coś miłego 8/10

Dark Technology
Ten pomnik wygląda tak dumnie jak wróbelek z poprzedniej fotografii. Mamy sporo pomników w Equestrii i wszystkie biją równie mocno charyzmą co ten tutaj. Mam nadzieję, że kiedyś dostanę swój własny, ekhem, a raczej jest to po prostu kwestią czasu…
Chodziłeś się tam uspokoić? Ja odnoszę wrażenie, że pod takim pomnikiem można by się szykować do wojny! 8/10

Lemi
To dopiero jest śliczne miejsce, nie wspominając już o zdjęciu, które też wyszło oszałamiająco! Dokładnie to wszystko opisałeś, moje ulubione zdjęcia to oczywiście pierwsze, piąte konkursowe oraz ten most, znam się na rzeczach które robią wrażenie, a to, owszem, robi wrażenie. Musi tam być pięknie na żywo, szczególnie podczas zachodu albo wschodu słońca.
Bardzo dobre zdjęcie i świetny opis 9/10

DobryDobry ;)
Ha, może nie jest to canterlocka wieżyczka, ale i tak wygląda zjawiskowo. Drzewo w górnej części zdjęcia wygląda trochę jakby było wyjęte z innego zdjęcia, nie wiem czy efekt był zamierzony, ale wyszło naprawdę ciekawie. A co do spacerów… Hmm… Pierwsza w nocy? Nie boisz się, że Celestia jedna wie co wyskoczy zza krzaka i cię pożre?
Klimatyczne miejsce, dobre zdjęcie 8/10

Miłosz Krywko
To dopiero robi wrażenie! Aż trudno uwierzyć, że dla niektórych to może być codzienny widok. Dołączyłeś też parę innych zdjęć, to przypomina mi trochę, że sama powinnam sobie zafundować wakacje. W końcu na to zasługuję! Tak, tylko ja, Starlight i Las Pegasus…
Ładne ujęcie 8/10

Parę słów od Kruczka:
Jak już pewnie zauważyliście, raczej nie uświadczycie tutaj oceny niższej niż 7 bądź w drastycznym wypadku 6/10. A to dlatego, że wasze zdjęcia, te gorsze, ładne i najlepsze są po prostu pamiątkami, które zostawialiście tutaj w temacie. Podczas oceny staram się brać pod uwagę wasz wkład w zadanie, oryginalność, historie które pokrótce przytaczacie. Konkurs jak konkurs, nie jest to nic oficjalnego, bo to tylko forum o pucykach a nagrodą nie jest miliard cebulionów, a jakieś przypadkowe gadżety jak przypinki, kubki i komiksy. Ale i tak bardzo podoba mi się wasz odzew. No i kurde, zachęciliście mnie do ruszenia dupska rowerem w jakieś dalsze tereny i odkrywania więcej okolicy. Swoją drogą, to miejsce 1stu wygląda przekozacko, jeśli bym kiedyś był w tamtych okolicach, na pewno bym je odwiedził. No i zdjęcie Pana Krywko, szczególnie to rodzinne, naprawdę fajny pomysł ^^
A co do tamtego placu zabaw, sam miałem takie drzewo na którym się bawiłem zawsze z kumplami, niestety spory czas temu już je wycięli. Know that feel bro, know that feel.

Zadanie 3
Nad wodą…

fluttershypony
Zdjęcie wygląda trochę jak okładka jakiejś książki, chyba widziałam podobną w zbiorach Starlight. Aż dziwię się, że to miejsce nie zostało uwzględnione w poprzednim zadaniu! Wygląda naprawdę spokojnie i uroczo.
9/10

Lemi
Po raz kolejny epicki widok! Uchwyciłeś nawet to małe, wędrujące ciało… niebieskie? Bezdyskusyjnie odwiedziłabym to miejsce, gdybym się kiedyś wybrała do waszego świata! Moim Wielkim i Przekonującym Werdyktem:jedno z najlepszych zdjęć do tej pory!
9/10

DobryDobry ;)
///Zdjęcia wygasły, wymarły, bądź coś poszło nie tak i zniknęły, został tylko link do google maps, jeśli któreś z tamtejszych zdjęć jest twoje, prosiłbym o zaznaczenie ich, bo nie mam pojęcia, jeśli masz ochotę jednak coś dodać, masz czas zanim zapadnie werdykt co do drugiej edycji :P~Kruczek ///

Mielcar
Strumień Różany? Ciekawa nazwa, z tym, że nie widzę tam żadnych róż. Skąd ona się w ogóle wzięła? Ale doceniam poświęcenie, pokrzywy to nic przyjemnego, jeśli chcesz, możesz dostać mój darmowy autograf, masz do wyboru plakat, czoło albo kopytko!
Przyjemne zdjęcie 8/10

Dark Technology
To zdjęcie wygląda nieco szaro i ponuro, to pewnie przez brak mocnych, pastelowych kolorów. Ale łabędzie urocze, przypomniał mi się pojedynek magiczny, w którym, idąc z duchem klasyki - wypuściłam parę gołębi z kapelusza. Mój przeciwnik wyciągnął łabędzie…
8/10


Wonsz
Chciałabym zobaczyć ten zamek, musiał się naprawdę ładnie komponować z tym jeziorem. Szkoda, że został zniszczony. Jeśli myślałabym o spacerze, ten brzeg wyglądałby na bardzo kuszącą propozycję.
Dobre zdjęcie, miła panorama 8/10

Miłosz Krywko
Uch, uczyłeś się tam nurkować? Ja jakoś nigdy się dobrze nie dogadywałam z… wodą. Miejsce wygląda przyjemnie, no i te skarby, kto wie czy to jedyne rzeczy które możesz tam znaleźć. Na dnie takich zbiorników często można znaleźć ciekawsze, magiczne artefakty!
8/10

1stChoice
Park botaniczny, no proszę, nie mamy tutaj w Ponyville takich atrakcji. Świetne zdjęcie, a ten rozprysk po środku wygląda naprawdę magicznie. Troszkę jakby jakiś jednorożec rzucił w tym miejscu zaklęcie.
9/10

Parę słów od Kruczka:
Wydusiliśmy tu z Trixie tyle, ile się z tego zadania dało. Aktywność po raz kolejny była miłym zaskoczeniem. Wszyscy dostarczyliście fajne fotki i doceniam to, że wybraliście się żeby je zrobić. Mielcar, też kiedyś budowałem mosty z kolegami, jeden chyba nawet nadal tam jest. Mieliśmy na jeziorku w środku lasu taką wysepkę, którą nazwaliśmy Hydrą (bo była obrośnięta drzewami które przypominały głowy) i zbudowaliśmy do niej porządny most. To były czasy… ^^

Zadanie czwarte
Z kamerą wśród łodyg

Ziemowit
///Użytkownik usunął konto :c ///

fluttershypony
Dobra jakość zdjęcia, to się ceni! A co do samych borówek, ach, mam złe wspomnienia z jagodami, pewnego razu zatrułam się tuż przed samym występem. Prawdziwy magik nigdy nie zawodzi swojej widowni, dlatego i tak wyszłam scenę. Już pierwsza sztuczka nie poszła najlepiej, bo mój kapelusz powinien się wtedy napełnić wodą, a nie moim śniadaniem!
9/10

Mielcar
Roślinka wygląda sympatycznie i podejrzanie się lśni na tym zdjęciu, troszkę jakby była sztuczna. Sama również nie mam pojęcia co to może być za roślina, mogłam zaprosić tu Zecorę, ona by na pewno wiedziała…
8/10

Dark Technology
Róża! Byłam ciekawa, czy ktoś wybierze tę roślinkę. Ma w sobie tyle gracji, szyku, dumy, ekhem, zupełnie jak ja! Prawie czuć jej zapach, gdy się patrzy na to zdjęcie.
9/10

DobryDobry ;)
Hi hi, nie sądziłam, że ktoś na to wpadnie. Takie proste, a jakie genialne. Ładny widok, a sam pomysł jest wart punkcika wyżej.
9/10

Bertram Quist
Krzaczek nie wygląda samotnie, ma tam paru towarzyszy. Mamy chyba podobne na obrzeżach Ponyville, przynajmniej przypominam sobie domek, ogrodzony podobnymi.
Ładne zdjęcie 8/10

Miłosz Krywko
Ten kwiat wygląda zupełnie jak te okazy, które spotkałam w Lesie Everfree! Bardzo zjawiskowy kwiatek, ma może jakieś magiczne zastosowania? Oprócz niekontrolowanego kwitnięcia oczywiście.
9/10

Parę, a nawet teraz troszkę więcej słów od Kruczka:

Tym sposobem zamykam swoją rolę w jury tego konkursu. Ostateczny wynik otrzymacie po wynikach drugiej części konkursu, prowadzonej przez Szonszczyka.
Jak sami widzicie, ocena tych zdjęć nie była łatwym kawałkiem chleba. Trudno o obiektywną ocenę, po prawdzie gdybym miał przeprowadzić taką poważniejszą ocenę tych zdjęć, wcale bym się za to nie brał. Zakładając ten konkurs myślałem o zwyczajnej dobrej zabawie i prawda jest taka, że powyższa punktacja w niewielkim stopniu może oddać mój entuzjazm po tym konkursie. Ocena punktowa jest tutaj głównie dodatkiem, pozwalającym wyłonić zwycięzców spośród najbardziej aktywnych. Te ciekawsze i ładniejsze prace dostały dziewięć punktów, zwyczajne zazwyczaj po osiem, w drastycznych przypadkach jak w tym Lemiego - odjąłem punkcik za jakość.
Zaznaczałem na początku konkursu, że każdy może brać udział. Dlatego też wraz z Trixie nie podeszliśmy do prac surowym okiem. Zgłaszając się, zaakceptowaliście taki stan rzeczy.

No i po raz wtóry:
Serdecznie dziękuję za udział. Informacje w sprawie nagród dostaniecie po wynikach drugiej edycji. (Kiedy zsumujemy punkty)

Ranking po pierwszej edycji!
1. @fluttershypony & @Miłosz Krywko 34 pkt
2. @Dark Technology 33 pkt
3. @Mielcar 32 pkt
4. @Lemi 25 pkt
5. @1stChoice18 pkt
6. @DobryDobry ;) 17 pkt
7. @Bertram Quist 16 pkt
8. @Maffle Fluff& @Wonsz 8 pkt
Jeśli gdzieś się pomyliłem, bądź macie jakieś zastrzeżenia: śmiało piszcie~^^

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...