Skocz do zawartości

Witam, lubię kucyki


iCzaRez

Recommended Posts

No elo.

Więc lubisz kucyki... dziwne hobby, ale w tych rejonach internetu zdarza się zaskakująco często.


Lubisz herbatę?

Jak bardzo przeszkadza Ci autyzm tutejszych użytkowników, przejawiający się np. długimi, przeintelektualizowanymi dyskusjami o najdrobniejszych szczegółach każdego odcinka?

Czy masz zamiar pisać coś na tym forume?

 

W każdym razie miłej zabawy życzę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.06.2017 at 21:43 Perszing napisał:

1. Jak ci na imię?

2.Ile masz lat?

3. Od kiedy oglądasz kucyki?

4. czy lubisz Rainbow Dash?

5. Czy Luna jest twoją ulubioną księżniczką?

6. Jakiej muzyki słuchasz?

1. Na imię mi Cezary 

2. mam 17 lat

3. kucyki zacząłem oglądać na początku, w 2 klasie gimnazjum obejrzałem wszystkie na tamtą chwilę odcinki a gdy wyszedł sezon 5 zacząłem oglądać w napisach, ale że mi się nie chciało czytać to postanowiłem poczekać na dubbing i skończyło się tak że nie obejrzałem nawet w dubbingu. W lutym tego roku jednak coś mnie wzięło i obejrzałem wszystko, dołączyłem do fandomu i sezon 7 już oglądam w napisach żeby nie było że czytać nie umiem xd i myślę że ta przerwa przyniosła więcej dobrego niż złego. Ponieważ wciągnąłem się w to jak nigdy.

4. Lubię. Rainbow Dash ma jakiś swój urok.

5. Luna to najlepsza księżniczka, przynajmniej według mnie. Nie dość że jest "Panią nocy" to jeszcze ma świetny charakter, według mnie szkoda że tak rzadko wykorzystywany w mlp.

6. Muzyki bardzo różnie, obecnie głównie fandomowej, a tak gatunkowo to sam nwm ciężko mi to określić można powiedzieć że nie lubię gatunków tylko, poszczególne utwory.

 

4.06.2017 at 22:41 Mielcar napisał:

Witaj na forum! Twoja nazwa wydaje mi się dziwnie znajoma, ale może to tylko ja... :derptongue:

Dosyć często jestem na discordzie mlppolska i też w większości internetu używam tej nazwy więc możliwe że już mnie widziałeś 

 

13 godziny temu Dairinn napisał:

Ok, a kto ich na tym forum nie lubi? :twiblush:

 

Jaka jest Twoja ulubiona postać?

Czym się interesujesz?

 

1. Mogą się tu znajdować szpiedzy anti-bronies, nigdy nic nie wiadomo, nikomu nie można ufać xd

2. Moją ulubioną postacią jest Luna ale lubię też bardzo Maud, Starlight i Sunset, oczywiście lubię większość postaci ale tamte mnie jakoś urzekły.

3. Najogólniej mówiąc to informatyka ale mam też dużo pobocznych zainteresowań, dużo by pisać.

 

10 godzin temu Cassidy napisał:

Witaj na forum, ciekawe ilu jeszcze użytkowników jest tu tylko jako obserwatorzy D: Bo widzę, że od marca milczysz ,ale baw się dobrze ~

Podejrzewam że ogólnie nie będę jakoś bardzo aktywny ponieważ bardzo rzadko się w taki sposób udzielam na internecie jak i w życiu. Więc w większości będę pozostawał przy moim ukochanym stanowisku biernego obserwatora.

I dziękuję

 

Na resztę pytań odpowiem już jutro ponieważ jestem zbyt zmęczony żeby myśleć nad odpowiedziami.

Dziękuje wszystkim za tak miłe przywitanie.

 

 

 

Edytowano przez iCzaRez
literówka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.06.2017 at 01:07 iCzaRez napisał:

Sunset

O tak! Kolejny fan Sunset <3

Moja najulubieńsza postać dzięki niej w ogóle zacząłem to oglądać, no i robię o niej prelekcje na Embermeecie(wybierasz się może? To w tą sobotę w Poznaniu). Mam też dział o niej do którego serdecznie zapraszam(jak znasz jakieś opowiadania o niej to koniecznie dodaj do tamtejszego spisu). 

A tak w ogóle to też lubię zdecydowaną większość postaci. Tylko tej jędzy Suri i innych szumowin jej pokroju nie lubię w sumie.Ale za wiele takich nie przychodzi mi do głowy. 

No i też w sumie interesuję się informatyką ;) 

I znasz może Kod Lyoko? Do informatycznych zainteresowań by to w sumie pasowało...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.06.2017 at 14:51 Ziemowit napisał:

Przedstaw się, powiedz czym się cechujesz. Pamiętaj o tym, by przeczytać regulamin (bo warto) i baw się dobrze! 

Przedstawiłem się już wyżej

Jestem raczej opanowanym człowiekiem, rzadko się udzielam głównie żyje w swoim świecie, lubię dużo myśleć i w sumie nie wiem co jeszcze mogę o sobie powiedzieć ponieważ ciężko mi o sobie opowiadać wielu ludziom na raz, raczej moja osobowość wychodzi w indywidualnych rozmowach albo po prostu odpowiadając na jakieś konkretne pytania.

Z regulaminem na pewno się zapoznam, i dziękuję.

 

5.06.2017 at 22:26 Bertram Quist napisał:

Witaj w stadzie :bronies: !

Kilka pytań:

1- Od jak dawna jesteś bronym ?

2- Ulubiony kucyk ?

3- Ulubiony sezon ?

4- Skąd jesteś (miasto) ?

 

1. Jeśli chodzi o czas od kiedy lubię kucyki to już od ok. 3 lat ale nie jestem pewien, z kolei jeśli chodzi od kiedy dołączyłem "oficjalnie" do fandomu to do początku tego roku.

2. Ulubione kucyki wymieniałem wyżej.

3. Nie mam ulubionego wszystkie są świetne, no może 1 trochę odbiega poziomem od późniejszych ale i tak jest świetny, w końcu to od niego wszystko się zaczęło

4. Aktualnie Sieradz ale za ok. 1,5 miesiąca Pabianice.

 

5.06.2017 at 22:53 Mordoklapow napisał:

No elo.

Więc lubisz kucyki... dziwne hobby, ale w tych rejonach internetu zdarza się zaskakująco często.


Lubisz herbatę?

Jak bardzo przeszkadza Ci autyzm tutejszych użytkowników, przejawiający się np. długimi, przeintelektualizowanymi dyskusjami o najdrobniejszych szczegółach każdego odcinka?

Czy masz zamiar pisać coś na tym forume?

 

W każdym razie miłej zabawy życzę.

 

 

Herbatę jak najbardziej lubię, lubię też bardzo kawę i yerba mate.

Tak szczerze nie miałem jeszcze z tym styczności, ale jestem pewien że spodobają mi się te dyskusje i wydaje mi się że mam zadatki żeby dołączyć do tego grona, ponieważ sam też często o tym rozmyślam, analizuje dokładnie odcinki i doszukuje się w nich wielu rzeczy.

Jak będę miał jakiś pomysł albo coś mnie zainteresuję to napiszę, ale jak na razie raczej nic mi nie przychodzi do głowy o czym mógłbym napisać.

Dziękuję.

 

6.06.2017 at 01:11 Mielcar napisał:

Haha! Wiedziałem, że Cię skądś znam! Jestem na discordzie MLPPolska, ale mało tam piszę :v Miło cię poznać :fluttershy5:

Mi również.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...