Skocz do zawartości

Zootopia (Zwierzogród)


Starlajt

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

Światło dzienne ujrzała pierwsza w pełni ukończona fanowska gra, a mianowicie The Ace Attorney Online: Zootopia Defence. Z tego co wiem, to gra pozwala pobawić się w rozprawę sądową. Informacje i linki znajdziecie tutaj. 

Informacja zaciągnięta z ZNN. Wspierajmy zagranicznych twórców ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mi taka wersja starczy, tym bardziej że  moje DVD nie czyta tej jakości. Po za tym blu-ray jest zdecydowanie droższe,  a jak mam przepłacać za lepszą  jakość i obejrzeć jeden lub dwa razy dany  film, to już wolę w słabszej i tańszej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BiP napisał:

Mi taka wersja starczy, tym bardziej że  moje DVD nie czyta tej jakości. Po za tym blu-ray jest zdecydowanie droższe,  a jak mam przepłacać za lepszą  jakość i obejrzeć jeden lub dwa razy dany  film, to już wolę w słabszej i tańszej wersji.

Ja oglądam na PS4. Niestety do PS4 nie ma oficjalnego pilota (tak jak do PS3) a obsługa padem wymaga odrobiny wprawy :ivXRI: A co do opłacalności to masz rację. Na obejrzenie na "raz na ruski rok" w zupełności wystarczy DVD. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Widziałem ten komiks. Wzbudził sporo kontrowersji i doczekał się własnych memów. Mam co do niego mieszane uczucia. Z jednej strony ciekawie pokazuje problem, a z drugiej tematyka jest trochę zbyt mocna jak na bajkę (dla mnie). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...