Skocz do zawartości

Zootopia (Zwierzogród)


Starlajt

Recommended Posts

Pierwsze słyszę o tym, że miała by być druga część Zootopi ale może kiedyś. Co do samego filmu to faktycznie jest to jedna z najlepszych bajek jakie ostatnio powstały... po za jednym filmem, który bije resztę na głowę :yay: Wracając do zootopi to fajnie łączy motywy z serialów lat 90 z filmami o Bondzie i akademią policyjną :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te usunięte sceny to raczej alternatywne wersje. Na blu-ray jest ich więcej (w tym "animowane szkice" np. motyw obroży). Dla mnie najbardziej szkoda rozmowy z rodzicami ponieważ ten fragment jest naprawdę smutny. A co do ewentualnego sequela, to myślę, że powstanie. Byle nie powtórzyła się sytuacja z Iniemamocnych :) Jedno jest pewne - nie przebije jedynki ponieważ nie zaskoczy poruszeniem tak poważnej tematyki :dunno:    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Triste Cordis napisał:

Jedno jest pewne - nie przebije jedynki ponieważ nie zaskoczy poruszeniem tak poważnej tematyki 

Mi się najbardziej podobała scena, gdy Nick wkurza się na wypowiedzi podczas wywiadu z prasą. I mój najbardziej ukochany fragment całego filmu, to właśnie między tym wywiadem, aż do chwili ich pogodzenia się, później to już jakoś tak leci... Lubię też moment, gdy Nick opowiada o swojej przeszłości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
34 minuty temu, BiP napisał:

W "Ralph Demolka 2" będzie nawet krótkie nawiązanie do "Zwierzogrodu" jak dla mnie to spory plus dla tego filmu ;)

Ty mi lepiej powiedz do czego nie będzie nawiązania :drurrp: Disney wrzucił tam chyba wszystko do czego ma prawa. Ja po cichu liczę za jakieś nawiązanie do Gravity Falls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...