Recommended Posts

Od jutra w ALDI, będzie można kupić "Zwierzogród" na DVD :enjoy:

Spoiler

ylFyv.jpg

Jeśli komuś nie zależy na dodatkach i doskonałej jakości, to moim zdaniem warto. Za tyle sprzedają filmy w czasopismach. Najczęściej płyty włożone są do "książeczki", w której nie ma nic ciekawego, a która to szpeci kolekcję.  

26 minut temu, Triste Cordis napisał:

doskonałej jakości,

W sensie ta jakość nie jest dobra?

Jest bardzo dobra, ale znacznie gorsza od blu-ray. Różnicę widać nawet na moim 24 calowym TV. Pirackie wersje są teraz najczęściej kopiowane właśnie z płyt blu-ray i poddane kompresji żeby nie trzeba było pobierać kilkunastu gigabajtów. 

Mi taka wersja starczy, tym bardziej że  moje DVD nie czyta tej jakości. Po za tym blu-ray jest zdecydowanie droższe,  a jak mam przepłacać za lepszą  jakość i obejrzeć jeden lub dwa razy dany  film, to już wolę w słabszej i tańszej wersji.

34 minuty temu, BiP napisał:

Mi taka wersja starczy, tym bardziej że  moje DVD nie czyta tej jakości. Po za tym blu-ray jest zdecydowanie droższe,  a jak mam przepłacać za lepszą  jakość i obejrzeć jeden lub dwa razy dany  film, to już wolę w słabszej i tańszej wersji.

Ja oglądam na PS4. Niestety do PS4 nie ma oficjalnego pilota (tak jak do PS3) a obsługa padem wymaga odrobiny wprawy :ivXRI: A co do opłacalności to masz rację. Na obejrzenie na "raz na ruski rok" w zupełności wystarczy DVD. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się