Skocz do zawartości

Helo everypony


Katter Dash

Recommended Posts

1 minutę temu Im_Not_A_Brony napisał:

Ulubiona postać (jeżeli taką masz to za co)?

Lubisz bardziej fantasy od sci-fi czy odwrotnie i jakie filmy najbardziej tych gatunków (ja lubię oba gatunki)?

Najbardziej lubię Fluttershy (może dla tego że ma strasznie podobny charakter do mnie)

Jeśli chodzi o filmy to lubię te dwa typy na równym poziomie, a z tytułów to: Star Wars, Riddick (cała seria) i Władca Pierścieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Perszing napisał:

Witaj na forum:bronies:

Dzięki :twilight2: (nadal nie mogę się nacieszyć tymi emoikonkami xD)

godzinę temu Rapid napisał:

Ja miałem być na Twiligtmeecie no ale oczywiście szkoła...oceny

Znam ten ból, ja skończyłem szkołę i mam wolny czas to sobie jeżdżę. Planuje też się pojawić na Wrocławskim ponymeecie. Może tam się spotkamy jeśli będziez :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Katter Dash napisał:

Dzięki :twilight2: (nadal nie mogę się nacieszyć tymi emoikonkami xD)

Znam ten ból, ja skończyłem szkołę i mam wolny czas to sobie jeżdżę. Planuje też się pojawić na Wrocławskim ponymeecie. Może tam się spotkamy jeśli będziez :cheese:

Jest to bardzo możliwe bo we Wrocławiu nigdy nie byłem, zamierzam tam pojechać w tym roku...będzie dobra okazja :D

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fan Fluttershy, też ją lubię.

No dobra, ja w sumie lubię zdecydowaną większość kucyków... choć żadnego nie tak jak Sunset(właśnie lubisz Sunset?), choć trzeba przyznać, że Fluttershy jest szczególna... jakiś inny kucyk okiełznałby samego władcę chaosu?

I właśnie... znasz serie "Narzeczona Discorda"(Bride of Discord)? Jak nie to bardzo polecam, tytułową narzeczoną jest własnie Flutterhy;)

A tu masz jej przeepicki trailer:

Spoiler

 

 

A teraz pora na kilka pytań:

1. Znasz Kod Lyoko? (ta, każdego o to pytam;))

2. Masz jakieś ulubione opowiadania o kucykach? (Jeśli w ogóle czytasz jakieś - jak nie to radzę zacząć. Szczególnie polecam "Past Sins", "Si Deus Nobiscum", "Kanclerza" i "Antropologię" w żadnym co prawda nie ma wiele o Fluterce, ale wszystkie są warte uwagi. Niektóre z nich to absolutne klasyki fandomu... przynajmniej z tego co ja wiem - sam jestem stosunkowo nowy w fandomie, ledwie około roku.)

3. Planujesz wybrać się też na Embermeeta?(w Poznaniu, w tę sobotę)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podczas powitania, polecę fanfik w tłumaczeniu aTOM'a :) Nosfluteratu, który można wysłuchać TUTAJ bądź też poczytać TUTAJ :)

Główną bohaterką jest Fluttershy - przynajmniej w kontekście tego, o czym mowa w tym fiku - więc ci się spodoba :)

 

A, miałem cie powitać :) Standardowe, witaj w stadzie i baw się dobrze. A jesli lubisz czytać, choć na tym kanale bardziej posłuchasz, niz poczytasz - ew. obejrzysz nagrania z ponymeetów - to zapraszam na kanał Biblioteki Twilight. A znajdziesz tam wiele klasyków naszego fandomu i nie tylko :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...