Skocz do zawartości

Witam :)


Rappy Shimmer

Recommended Posts

Hej! Witam wszystkich. Po pewnym czasie odkąd założyłem konto właśnie na tym forum postanowiłem wreszcie coś napisać. Więc może zacznę kim to ja jestem. Mam na imię Andrzej mam 15 lat oraz mieszkam w Częstochowie (Śląskie) Pasjonuję się robieniem wszelakich grafik, a czas wolny spędzam na czytaniu książek, oglądaniu mlp oraz graniu w gry (to ostatnie dzieje się w moim życiu dość rzadko) Trzeba oczywiście dodać że jestem brony. Mlp oglądam już tak z 3 lata wychodzi i jestem wielkim fanem Friendship is Magic jak i Equestria Girls. Moja ulubiona postać to Sunset Shimmer a ship/szip to Sunlight w każdym wariancie [Czyli Sunset x Twilight/Sci-Twi/Starlight] Mam nadzieję że poznam kogoś kto też lubi ten ship. ^^ Jeśli kogoś to interesuje to mój OC ma na imię Rappy Shimmer (tak jak ja na tym forum :O) i tak, jest bratem Sunset. Jego historia nie jest ważna gdyż żył on jak każdy inny kucyk do momentu kiedy Sunset zniknęła na dłużej. Wiedział on że jego siostra jest uczennicą Celestii dlatego postanowił sprawdzić czy nie została gdzieś w zamku, np. w bibliotece (wtedy był jeszcze w wieku obecnego cmc) I właśnie po wejściu do biblioteki ujrzał na jakimś stole księgę z różnymi zaklęciami, która była otwarta na stronie z zaklęciem umożliwiającym zobaczenie co stało się w przeszłości. Książka zaczęła świecić oraz lewitować a Rappy otrzymał swój znaczek oraz zdolność patrzenia w przeszłość. Odrazu użył swojej nowej zdolności i ujrzał Sunset powalająca strażnika a następnie uciekającą w stronę lustra/portalu. Zapomniałem jeszcze dodać że moje oc jest jednorożcem. W sumie to chyba tyle. Chętnie popisze z każdym ale najchętniej bym poznał fanów Sunlight i Sunset oraz chętnych do Role Play'u. Nie oznacza to że innych lekceważę. Szanuje każdego brony i każdą pegasister i chętnie zaprzyjaźnię się z każdym. 

Edytowano przez Rappy Shimmer
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jestem pewny że to Ty jesteś Ronny Sands xd 

Fajnie że napisałeś coś o sobie i baw się dobrze na forum :bronies:

My się już znamy ale i tak zadam Ci parę pytanek :pinkie4:

1. Oglądasz serial z dubbingiem angielskim czy polskim?

2. Lubisz jeszcze jakieś kreskówki oprócz mlp?

3. Jaką muzykę lubisz?

4. W jakie gierki grasz? 

5. Lubisz anime (chińskie bajki)? 

Tyle. Salut :pinkie:

Edytowano przez Vezzie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vezzie.

1 - Pierwsze cztery sezony obejrzałem z dubbingiem polskim. Za resztę wziąłem się z napisami.

2 - Tak. Bardzo lubię Miraculum: Biedronka i Czarny Kot.

3 - Lubię muzykę od Projekt Equestria oraz drumstepy od DaPlaque. Lubię też remixy z Mlp fim i eg.

4 - Overwatch, LoL, Dawniej CS ale teraz już chyba nie.

5 - Osobiście jestem neutralny dla anime. Nie mam nic do otaku, a sam obejrzałem ledwo 3 produkcję ( z czego jednej osobiście się wstydzę po tym jak dowiedziałem się o kategorii pewnego anime ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Rappy Shimmer napisał:

Ja za Sunset szaleję <3 XD

Ale ja bardziej :P

 

A tak w ogóle to witaj. I skoro tak lubisz Sunset to zapraszam do jej działu, którego mam przyjemnosć być opiekunem. I na Embermeeta będę na nim robił prelekcję o Sunset;)

A skoro lubisz czytać to jeśli tylko znasz jakieś opowiadania/komiksy z/o Sunset to dopisz je do Wielkiego Spisu Dzieł o Sunset Shimmer. Mam tam też listę jej przyjaciół i galerię. 

Spoiler

I Sunset z Twilight(którąkolwiek)/Starlight? Serio? 

To już wspomniany tu

6.06.2017 at 23:14 Rappy Shimmer napisał:

3 - Moja druga ulubiona postać. Uwielbiam jej charakter itp. Nawet czasem shipuje ją z moim OC.

Ship ma więcej sensu. I w sumie koncepcja brata Sunset ciekawa. 

 

No i teraz czas na pytania:

18 godzin temu Rappy Shimmer napisał:

1 - Pierwsze cztery sezony obejrzałem z dubbingiem polskim. Za resztę wziąłem się z napisami.

1.Czemu sobie to robisz? Znaczy fakt, od 6 serii momentami nieco zaniedbywano polski dubbing, ale piosenki wciąż były jak zawsze - absolutnie mistrzowskie. 

2.Znasz Kod Lyoko?

3.Piszesz może jakieś opowiadania? Jak tak to w jest związany z Sunset Konkurs w dziale opowiadań;)

4.Jedziesz na Embermeeta? 

...dobra więcej pytań na szybko nie mam, bo katolikiem widzę, że niestety nie jesteś :(

 

Tak czy inaczej zapraszam też do przeczytania "Kodu Equestria". Jest tam dużo o Sunset, odgrywa w tym opowiadaniu niemalże główną rolę. Choć na samym początku się jeszcze nie pojawia(dopiero w 3 rozdziale). 

Edytowano przez Lyokoheros
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

Ale ja bardziej :P

 

A tak w ogóle to witaj. I skoro tak lubisz Sunset to zapraszam do jej działu, którego mam przyjemnosć być opiekunem. I na Embermeeta będę na nim robił prelekcję o Sunset;)

A skoro lubisz czytać to jeśli tylko znasz jakieś opowiadania/komiksy z/o Sunset to dopisz je do Wielkiego Spisu Dzieł o Sunset Shimmer. Mam tam też listę jej przyjaciół i galerię. 

  Pokaż ukrytą zawartość

I Sunset z Twilight(którąkolwiek)/Starlight? Serio? 

To już wspomniany tu

Ship ma więcej sensu. I w sumie koncepcja brata Sunset ciekawa. 

 

No i teraz czas na pytania:

1.Czemu sobie to robisz? Znaczy fakt, od 6 serii momentami nieco zaniedbywano polski dubbing, ale piosenki wciąż były jak zawsze - absolutnie mistrzowskie. 

2.Znasz Kod Lyoko?

3.Piszesz może jakieś opowiadania? Jak tak to w jest związany z Sunset Konkurs w dziale opowiadań;)

4.Jedziesz na Embermeeta? 

...dobra więcej pytań na szybko nie mam, bo katolikiem widzę, że niestety nie jesteś :(

 

Tak czy inaczej zapraszam też do przeczytania "Kodu Equestria". Jest tam dużo o Sunset, odgrywa w tym opowiadaniu niemalże główną rolę. Choć na samym początku się jeszcze nie pojawia(dopiero w 3 rozdziale). 

1. Nie mam już tak łatwego dostępu do polskich wersji. Ja oglądam na YouTube zanim Hasbro usuwa.

2. Niestety nie znam.

3. Miałem nikomu nie ujawniać ale jestem w trakcie pisania jednego opowiadania z Sunset. Ale sądzę że nie nada się na żaden konkurs.

4. Moja sytuacja jest wręcz zabawna :/ Mam 15 lat a moi rodzice nie wiedzą że jestem brony. Poprostu nie wiem w jaki sposób mógłbym im to wyjaśnić. Zapewne gdybym miał taką możliwość to bym pojechał.

5. Nie wiem jak tu odpowiedzieć. Tak osobiście nie wyznaje żadnej wiary gdyż jak dla mnie to nie jest logiczne. 

Ps. Ale Equestria Girls oglądam wyłącznie w Polskim. 

Edytowano przez Rappy Shimmer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Rappy Shimmer napisał:

5. Nie wiem jak tu odpowiedzieć. Tak osobiście nie wyznaje żadnej wiary gdyż jak dla mnie to nie jest logiczne. 

Witam zatem brata ateistę, ja też nie utrudniam sobie już tym życia :)

 

godzinę temu Rappy Shimmer napisał:

Moja sytuacja jest wręcz zabawna :/ Mam 15 lat a moi rodzice nie wiedzą że jestem brony. Poprostu nie wiem w jaki sposób mógłbym im to wyjaśnić. Zapewne gdybym miał taką możliwość to bym pojechał.

Wiesz, wystarczy mieć tolerancyjną rodzinę i prawdziwych przyjaciół, którzy sami stwierdzą, że nic do twojego zainteresowania nie mają i nie schejcą tylko za to, że czymś "dziwnym" się interesujesz :) Moja mama już coraz chętniej jeździ na meety, choć głównie robiła to dlatego, że jestem niepełnosprawny i nie dźwigałbym tylu plecaków i sprzętu sam - nagrywam każdy meet na którym jestem, a jestem tez fandomowym lektorem z Biblioteki Twilight. Może znasz lub słyszałeś - Więc, nie zawsze trzeba się z tym kryć. W zasadzie śmieszna sprawa, sam sie kryłem, a rodzina dowiedziała się dopiero, jak pokazałem im opko, które wtedy pisałem :)

 

godzinę temu Rappy Shimmer napisał:

1. Nie mam już tak łatwego dostępu do polskich wersji. Ja oglądam na YouTube zanim Hasbro usuwa.

Mogę to tu raczej podać, bo jak stwierdził Niklas - na SB - nie ma tam nic nielegalnego, same odtwarzacze z Daily motion i bez "łatwego" downloadu...

base.bronies.pl - polecam, dobre źródło jak chcesz obejrzeć odcinek [ w pl dubbie, oryginale lub pl-napisami ], albo poczytać komiksy, tylko, że ich raczej nie pobierzesz stamtąd. Bo tego już ci nakierować tu nie mogę, ale są strony gdzie można je nawet pobrać, jak sie poszuka :) Ale, oryginały są tanie, zapach druku wynagradza - i tak niską - cenę, no i fajnie na półce wyglądają :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara to nie jest utrudnianie sobie życia. Dopiero ona naprawdę nadaje mu sens. 

We wierze nie ma nic nielogicznego. No przynajmniej katolickiej, bo o innych to tego już z taką pewnością nie mogę powiedzieć. A im bardziej poznaję świat - i chodzi mi to zarówno o naukę, historię, obserwacje obecnych wydarzeń i kultury oraz własne doświadczenie - tym bardziej dochodzę do wniosku, że katolicyzm po prostu mówi prawdę. A Bóg istnieje i cały czas się nami dyskretnie opiekuje i pomaga, bo nas bezgranicznie kocha. A ja nie chcę odrzucać prawdy, ani tej miłości.

No i mogę być dumny z tego, że jestem częścią Kościoła, bo choć owszem zdarzały się w nim niekiedy pewne patologie i dzieje się to czasem i dziś, to jednak niezachwiany nie tylko przetrwał przez te 2 tysiące lat, ale praktycznie rzecz biorąc zbudował naszą cywilizację. Ogromna część zdobyczy cywilizacyjnych i odkryć naukowych zawdzięczamy właśnie Kościołowi. 

Mógłbym to wyjaśnić szerzej, jeśli chcesz, ale myślę, że niekoniecznie ten temat jest dobrym na to miejscem. Napisz na prywatną wiadomość, a z chęcią Ci wszystko wyjaśnię. 

 

Nie zrozum mnie źle, nie uważam cię za gorszego czy coś dlatego, że nie jesteś katolikiem. Ale jednak ubolewam nad faktem, że nim nie jesteś, bo w ten sposób odbierasz sobie możliwość zbawienia... a ja staram się miłować wszystkich, a miłować to przede wszystkim dbać o dobro drugiego. A najwyższym jest zbawienie.

 

Przechodząc jednak do pytań - bo tamto to nie było pytanie, fakt, że nie jesteś katolikiem łatwo wywnioskowałem z Twojej pierwszej wypowiedzi;) Gdybyś twierdził inaczej świadczyłoby to o dużej niekonsekwencji. Więc widzę, że przynajmniej jesteś konsekwentny. A to bardzo cenię, bo to niestety rzadka dziś cnota. 

Ale miało być o pytaniach

1. Nie wiem czy tu mogę... ale jak chcesz to mogę Ci na PW wysłać link do programu pozwalającego łatwo pobierać z dailymotion;) Sam tak zbudowałem swoją bazę odcinków na komputerze... choć często też po prostu oglądam na minimini z młodszym bratem(ja mam 21 on 11). 

2. To warto nadrobić;) Można np tu.

3. Ale i tak chętnie przeczytam jak będzie gotowe. No i będzie kolejna pozycja do spisu dzieł o Sunset ^^

4. Cóż... na pewno musiałbyś się z tym pośpieszyć, bo to już w tą sobotę. No i cóż, moi też przez parę pierwszych miesięcy nie wiedzieli. Serial oglądam w sumie ledwie od roku... i już od dość dawna się z tym nie kryję. Tata się co prawda trochę ze mnie śmieje z tego powodu, czy robi chamskie docinki, ale co tam... i tak je robi jak nie z tego powodu to z innego. Mama na szczęście nie ma z tym problemu, można przy niej nawet słuchać muzyki z MLP i jej to nie przeszkadza. Ale nie wiem jak z Twoimi będzie - ty znasz ich lepiej to lepiej wiesz jak zareagują. 

Nie ma się co wstydzić własnych zainteresowań i pasji. To trochę tak jakby przyznawać rację tym, którzy mówią, że to nienormalne. 

No dobra, może trochę jest... ale w takim dobrym sensie. 

 

A i właśnie... masz jakieś ulubione opowiadania o kucykach?

Edytowano przez Lyokoheros
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...