Skocz do zawartości

Witam :)


Rappy Shimmer

Recommended Posts

23 godziny temu Lyokoheros napisał:

Możemy kiedyś popisać, może mnie nawrócisz.

Niestety nie dam rady skończyć tego przed tą sobotą. :/ Trudno. Nie zależy mi zbytnio na szybkich terminach oraz konkursach lecz na dopracowaniu tej pracy jaką wykonuję. Nie mam ulubionych opowiadań choć do dość lubianych zaliczyłbym Rainbow factory oraz Porzuceni. Owszem możesz wysłać link do tego programu. Jeśli znajdziesz czas to podpisałbym z tobą na priv o właśnie tym wyjaśnieniu rodzicom. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ale z tą sobotą to ja mówiłem o tym kiedy jest Embermeet, a nie o konkursie(ten trwa akurat do 30 czerwca). Ale to dobrze, że bardziej zależy Ci na dopracowaniu tekstu niż jego szybkiej publikacji(co najmniej trzy razy już się na tym przejechałem), to dobrze wpływa na jakoś. 

 

"Porzuconych" nie znam, ale "Rainbow Factory"... kojarzy mi się najdelikatniej mówiąc źle. O ile to jest to co myślę, że jest. 

A czytałeś może "Past Sins", "Kanclerza", albo "Si Deus Nobiscum". Jeśli nie to wszystkie te tytuły gorąco polecam(nawet jeśli w żadnym nie występuje Sunset :( Nie licząc jednego z opowiadań pobocznych do "Past Sins").

A jak lubisz baśniowe klimaty i niestraszne Ci czytanie po angielsku to  także serię "Royal Canterlot Family"(pierwsze 4 części do kolejno "Midnight Dance", "Sweet Pea", "Daughter of the Moon" i "The Phoenix Tear". Ostatnie jest o Sunset... i jest naprawdę świetne... choć autorka trochę spartaczyła jeden wątek według mnie, a niewiele by wystarczyło by to naprawić). 

 

A co do wyjaśnienia rodzicom... cóż ja właściwie nie wyjaśniałem. Po prostu na początku oglądałem to tylko sam, później także z bratem i wtedy po prostu już się z tym specjalnie nie kryłem. Po prostu. Mamie nie trzeba było niczego tłumaczyć... a tacie to by się i tak nie dało. Obawiam się, że w tej kwestii nie bardzo mogę Ci pomóc... no chyba, że podziała na nich wykorzystanie faktu odniesień do licznych dzieł popkultury, także tych starszych (np Powrót do Przyszłości) oraz czasami naprawdę głębokich morałów i wątków(zło skrywające się pod pozorem dobra i robiące z siebie ofiarę("Ślub w Canterlocie"), czy nawet odcinek antymasoński(wszak wioska Starlight to wypisz wymaluj zrealizowane NWO - jak kiedyś opisałem jego fabułę na pewnej grupie, to skojarzenia były bardziej z "Nowym Wspanialym Światem" czy powieściami Orwella niż z kucykami - a nawet jak ktoś w tym nic masońskiego nie widzi to i tak były tu też mocne aluzje do komunizmu)).

Kto wie może też pomoże tekst Jana Cyraniaka o "Solarnym Imperium My Little Pony"(miejscami ciut dziwny ale generalnie ciekawy i jednak w wielu punktach trafny).

Nie wiem jakbyś mi więcej o swoich rodzicach napisał to może bym coś jeszcze wymyślił. 

 

A tak w ogóle to całą odpowiedź napisałeś jako mój cytat. Co wygląda nieco dziwnie. Ja i tak temat obserwuje, więc bym otrzymał powiadomienie. Po za tym zawsze można użytkownika wywołać. Tak  jak teraz - @Rappy Shimmer - ja Ciebie;)

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciebie serdecznie @Rappy Shimmer. Mam nadzieje że tobie się spodoba na forum. Tu każdy znajdzie kącik dla siebie co mogę potwierdzić  na własnym przykładzie. W skrócie miłego poznawania nowych znajomych. Co mnie ucieszyło  spotkałem na tym forum swojego rówieśnika. Więc może się polubimy.

Edytowano przez Fayer Storm 26
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...