Skocz do zawartości

Król Lew


BiP

Recommended Posts

Chodziło mi głównie o Vitani i Kovu (moje ulubione postacie <3) Jak narazie wystąpili tylko w jednym odcinku, a ich rolą było zapełnianie tła i rzucenie 1-2 zdań. Liczyłam na coś więcej :c

Kiara np. pojawia się dosyć często, tylko że zupełnie zmieniono jej charakter. Grzeczna księżniczka posłusznie wypełniająca obowiązki zamiast urwisa jakim była w filmie. Wiadomo to już nie kanon, ale szkoda...tamtą Kiarę naprawdę lubiłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Kiarę z filmu, to moja ulubiona postać, a w tym serialu, to chyba nawet jej wygląd nieco zmienili. Cóż, w tym serialu ona już nie gra głównej roli, Kovu z resztą też nie i nawet jest tu jako ten zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiP napisał:

Choć postacie z filmu mają tu inne głosy...

 

Nic dziwnego, że mają inne głosy. To jest cover, a nie oryginalny polski dubbing. Tutaj masz oryginał: 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Uszatka napisał:

 

Nic dziwnego, że mają inne głosy. To jest cover, a nie oryginalny polski dubbing. Tutaj masz oryginał: 

  Ukryj treść

 

 

Tu też jest inny niż w filmach, ale nadal jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nie zamierzają poprzestać na Zirze

Spoiler

 

 

Sam serial niezbyt mi się podoba, głównie przez rozwalanie postaci i lore, no ale ma całkiem ładne piosenki, w tym także te, które wykonują czarne charaktery.

 

Spoiler

 

Socjal-szakale, dahell.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki w tym serialu mi również się bardzo podobają i to w obu językach (polskim i angielskim). Sam serial jest całkiem, całkiem. Gdyby nie fakt, że całkowicie olewa kanon to powiedziałabym, że jest dobry, ale to zbyt poważny minus, który masakrycznie obniża moją ocenę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciliście może uwagę na zapowiedzi The Lion Guard:  The Rise of Scar? 

Spoiler

 

 

Może być ciekawie, ale mam obawy, że po raz kolejny olana zostanie fabuła oryginalnej trylogii. Jak pewnie każdy wie Scar został zabity przez hieny. Przeglądając filmiki na temat Rise of Scar wywnioskowałam, że bardzo możliwe, że tutaj Scar umarł przez płomienie. Nie podoba mi się to i mam nadzieję, że chociaż tym razem będą się trzymać kanonu, bo to już by była przesada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam to wczoraj. Ktoś miał bardzo fajny pomysł, a w dodatku ten piękny głos <3 Powiem szczerze, że nie miałabym nic przeciwko gdyby to było kanonem. 

 

Spoiler

 

 

Historia: Po tym jak ginie Mufasa, a Simba ucieka, Skaza przejmuje władzę. Wybiera Nalę na swoją królową i zmusza ją do kopulacji z nim. Z tego związku rodzi się Vitani, ale Skaza nie jest zadowolony, ponieważ chce mieć syna - przyszłego następcę tronu. Nala jednak bardzo kocha swoją córkę, opiekuje się nią. Niestety na Lwiej Ziemi pod panowaniem Skazy warunki coraz bardziej się pogarszają i Nala wie, że musi odejść i poszukać pomocy. Nie może jednak zabrać malutkiej córki ze sobą więc decyduje się oddać ją pod opiekę Zirze. 

 

Z tego, co widzę historia opisana pod filmikiem przypomina alternatywną wersję zdarzeń wymyśloną przez kogoś innego, którą inspiruje się wielu twórców. 

 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałabym, że to lustrzane odbicie pierwowzoru. To przecież po prostu historia tocząca się w tym okresie, który nie został pokazany w filmie. Chyba, że nie miałeś na myśli fabuły filmiku tylko fakt, że główne skrzypce grają tu lwice. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...