Skocz do zawartości

Król Lew


BiP

Recommended Posts

@Malvagio Tak tylko przy okazji wtrącę, że mi się ta piosenka wyjątkowo nie podoba, a szkoda, bo Scar pewnie nieprędko zaśpiewa coś innego. O ile w ogóle. Teraz tylko liczę na to, że jednak wyjdzie na jaw prawda o jego śmierci, bo póki co to nadal się na to nie zanosi i z tego powodu jestem bardzo zmartwiona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że widać spory progres w animacji, która wygląda całkiem spoko, ale wygląd postaci zwłaszcza hien wygląda koszmarnie...

Ps. Dzisiejsza wersja KL, była tą pierwotną, gdzie Zazu nie śpiewał podczas składania raportu Mufasie, taka ciekawostka...

I drugie info, to że KL poleci na tym samym kanale także we wtorek o 13:55, jakby ktoś chciał obejrzeć...

 

Spoiler

 

Jeny, o ile wygląd mojej ulubionej postaci Kiary w tym serialu ujdzie, choć i tak w 2 części trylogii, była ładniejsza, to wygląd tych hien... Matko, kto to robił? Wyglądają tak szpetnie jak smoki w MLP, same karykatury...  To już w 1 i 3 KL, wyglądały 100 razy lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BiP napisał:

Jeny, o ile wygląd mojej ulubionej postaci Kiary w tym serialu ujdzie, choć i tak w 2 części trylogii, była ładniejsza, to wygląd tych hien... Matko, kto to robił? Wyglądają tak szpetnie jak smoki w MLP, same karykatury...  To już w 1 i 3 KL, wyglądały 100 razy lepiej.

 

Zgadzam się. W tym serialu jedynie dobre hieny i Janja wyglądają normalnie, a reszta to jak jakieś niedorozwoje :/ Ja rozumiem, że pewnie chcieli zrobić takie śmieszkowe postacie przydupasów złola, którym nic nie wychodzi, a do tego zabawnie wyglądają, ale bez przesady. Dwie takie hieny by wystarczyły, reszta już mogła być normalna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BiP napisał:

Gra starsza od większości użytkowników, ale prawie każdy z lat 90 zna te grę i większość nigdy jej nie ukończyło...

  Ukryj treść

 

 

 

  Ukryj treść

 

Grałem i przeszłem lekko na cheat (omijałem zawsze poziom Hakuna matata(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Uszatka napisał:

@BiP Łeee, a ja miałam nadzieję, że znalazłeś jakiś smaczek w serialu :C 

No niestety jeszcze nie.

Nie mniej w "Herkulesie" sam Herkules miał na sobie futro ze Skazy, co tylko potwierdza, że on nie żyje ;)

 

Spoiler

xoaOK.jpg

xoaPb.jpg

 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...