Skocz do zawartości

Król Lew


BiP

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 minutę temu, turbo638 napisał:

Ostatnio w domu znalazłem taką grę, z tego co pamiętam to chyba jedyna gra w 3D o Królu lwie.

  Ukryj treść

 

IMG_20180111_130421.jpg

IMG_20180111_130440.jpg

 

 

Nie wiem, ale mam PS1 w domu, więc mógłbym nawet zagrać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BiP napisał:

Nie wiem, ale mam PS1 w domu, więc mógłbym nawet zagrać ;)

Też mam PSx w domu i jakieś 4 lata temu grałem w tą grę.

W niej "ogrywa" się fabułę z Króla lwa 1 i 2 ale można grać tylko Simbą, wiec przy ucieczce Kiary i Kovu przez zwierzętami... też ucieka się Simbą, ale sterowanie ogólnie może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Triste Cordis napisał:

Jeśli ktoś nie ma PS1 może pograć na emulatorze, ale nie powiem co, gdzie i jak :) Zagram z ciekawości. Znalazłem też jakąś grę na Steamie. To samo na GOG. Cena - ok 36zł. "Trochę" drogo. 

Grałem w to w latach 90 i nigdy nie ukończyłem pierwszego poziomu. Mam za to filmik ze wszystkimi bossami z gry, mogę podesłać, jak ktoś chce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Triste Cordis napisał:

Jeśli ktoś nie ma PS1 może pograć na emulatorze, ale nie powiem co, gdzie i jak :) Zagram z ciekawości. Znalazłem też jakąś grę na Steamie. To samo na GOG. Cena - ok 36zł. "Trochę" drogo. 

Ta gra waży koło 2 mega, 36zł to gruba przesada :P

 

4 minuty temu, BiP napisał:

Grałem w to w latach 90 i nigdy nie ukończyłem pierwszego poziomu. Mam za to filmik ze wszystkimi bossami z gry, mogę podesłać, jak ktoś chce...

Ja grałem w to na emulatorze na kompie, Udało mi się przejść na "easy".

Gra sama w sobie nie jest bardzo trudna tylko sterowanie jest słabe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro. Na OLX nie mam konta, ale może sobie przejrzę co tam ciekawego mają. 

 

Filmy mam. pierwszą część na DVD i jeszcze mam VHS'a od ruskich zapewne bo tam są dwie części Króla Lwa na jednej kasecie, aleee dzięki temu mam Krąg Życia w oryginalnej wersji :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Napisano (edytowany)

O woooow, ale super ciekawe filmy i teorie...  A co wy myślicie o nich?

W tym pierwszym filmie jest nawet nawiązanie do MLP :enjoy: !!!

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam te filmy już jakiś czas temu. Fajne są te teorie, zwłaszcza o zmutowanych zwierzętach XD Nie no, z tymi zmutowanymi zwierzętami to akurat pewnie był żart, ale reszta teorii mi się podoba ^^ 

Ja bym jednak nie mieszała Lwiej Straży z Królem Lwiem. Twórcy mogą sobie mówić co chcą, ale w momencie kiedy zaczęli podkreślać, że Skaza zginął w płomieniach, a nie został pożarty przez hieny postawiłam ścianę pomiędzy kanonem, a Lwią Strażą. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Uszatka napisał:

Widziałam te filmy już jakiś czas temu. Fajne są te teorie, zwłaszcza o zmutowanych zwierzętach XD Nie no, z tymi zmutowanymi zwierzętami to akurat pewnie był żart, ale reszta teorii mi się podoba ^^ 

Ja bym jednak nie mieszała Lwiej Straży z Królem Lwiem. Twórcy mogą sobie mówić co chcą, ale w momencie kiedy zaczęli podkreślać, że Skaza zginął w płomieniach, a nie został pożarty przez hieny postawiłam ścianę pomiędzy kanonem, a Lwią Strażą. 

Jak chcesz, to mogę dać ci link, do strony na FB, gdzie rozpoczęła się spora dyskusja na temat ludzi w uniwersum Króla Lwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...