Skocz do zawartości

Król Lew


BiP

Recommended Posts

Uhuhuhu! Natknąłem się dzisiaj na polską wersję tej piosenki Skazy z "Lwiej Straży"!

 

Spoiler

 

Z jednej strony tłumaczenie na pewno mogłoby być lepsze (nie zachowano w ogóle mojego ulubionego rymu glorious-victorious, bo armia-niepokonana nijak się nie rymuje, smutek)... z drugiej - u nas Skaza nie powtarza w kółko MAM PLAN MAM PLAN tylko przynajmniej jakieś różne wariacje tego lecą. Z trzeciej strony... CHRZANIĆ WSZYSTKIE INNE STRONY, WZIĘLI BARBASIEWICZA DO TEGO! A to znaczy, że my mamy nasz oryginalny, filmowy głos Skazy, a publika anglojęzyczna musiała obejść się smakiem, mwahaha! :sombra:

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Malvagio napisał:

Uhuhuhu! Natknąłem się dzisiaj na polską wersję tej piosenki Skazy z "Lwiej Straży"!

 

  Ukryj treść

 

Z jednej strony tłumaczenie na pewno mogłoby być lepsze (nie zachowano w ogóle mojego ulubionego rymu glorious-victorious, bo armia-niepokonana nijak się nie rymuje, smutek)... z drugiej - u nas Skaza nie powtarza w kółko MAM PLAN MAM PLAN tylko przynajmniej jakieś różne wariacje tego lecą. Z trzeciej strony... CHRZANIĆ WSZYSTKIE INNE STRONY, WZIĘLI BARBASIEWICZA DO TEGO! A to znaczy, że my mamy nasz oryginalny, filmowy głos Skazy, a publika anglojęzyczna musiała obejść się smakiem, mwahaha! :sombra:

Brzmi całkiem spoczko.

 

Ps w ten czwartek na TV4 leci KL2 o 11:35

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

A co stoi na przeszkodzie, by sobie taką sprawić? Możesz uchodzić zawsze za osobę ekscentryczną... :dunno:

Mógłbym, mógłbym też zwyczajnie mieć w B co o mnie pomyślą, a i tak lepsze było by posiadanie KL, niż czegokolwiek z np MLP. Zawsze mógłbym powiedzieć, że to moja ulubiona bajka z dzieciństwa i mam do niej zwyczajny sentyment, ale jednak dziwnie czułbym się z taką obudową, wolę ustawić sobie tapetę na telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Triste Cordis napisał:

W przypadku etui z MLP mógłbyś powiedzieć, że córka lub siostrzenica ci ją kupiła. Używasz bo nie chcesz jej zranić ;)

Wśród obcych tak, ale nie w pracy, czy w domu. Nie mniej opinia obcych ludzi mnie średnio obchodzi, bo zapewne nigdy ich więcej nie spotkam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
21 minut temu, Triste Cordis napisał:

Bardzo ciekawa recenzja gry Król Lew: 

  Ukryj treść

 

 

Ja tam podziękuję, nie jestem masochistą ;) 

A ja w to grałem, ale nawet pierwszego bosa nie pokonałem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...