Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Uhuhuhu! Natknąłem się dzisiaj na polską wersję tej piosenki Skazy z "Lwiej Straży"!

Spoiler

Z jednej strony tłumaczenie na pewno mogłoby być lepsze (nie zachowano w ogóle mojego ulubionego rymu glorious-victorious, bo armia-niepokonana nijak się nie rymuje, smutek)... z drugiej - u nas Skaza nie powtarza w kółko MAM PLAN MAM PLAN tylko przynajmniej jakieś różne wariacje tego lecą. Z trzeciej strony... CHRZANIĆ WSZYSTKIE INNE STRONY, WZIĘLI BARBASIEWICZA DO TEGO! A to znaczy, że my mamy nasz oryginalny, filmowy głos Skazy, a publika anglojęzyczna musiała obejść się smakiem, mwahaha! :sombra:

• +1 2
  • Lubię to! 1

4 godziny temu, Malvagio napisał:

Uhuhuhu! Natknąłem się dzisiaj na polską wersję tej piosenki Skazy z "Lwiej Straży"!

Ukryj treść

Z jednej strony tłumaczenie na pewno mogłoby być lepsze (nie zachowano w ogóle mojego ulubionego rymu glorious-victorious, bo armia-niepokonana nijak się nie rymuje, smutek)... z drugiej - u nas Skaza nie powtarza w kółko MAM PLAN MAM PLAN tylko przynajmniej jakieś różne wariacje tego lecą. Z trzeciej strony... CHRZANIĆ WSZYSTKIE INNE STRONY, WZIĘLI BARBASIEWICZA DO TEGO! A to znaczy, że my mamy nasz oryginalny, filmowy głos Skazy, a publika anglojęzyczna musiała obejść się smakiem, mwahaha! :sombra:

Brzmi całkiem spoczko.

Ps w ten czwartek na TV4 leci KL2 o 11:35

W sobotę leci KL1 na Disney Channel o 10:30 i 19:30

W niedzielę leci KL2 na Disney Channel o 10:30 i 19:30

Moim zdaniem spoko obudowa na telefon, gdybym był młodszy, to kto wie, czy bym sobie takiej nie kupił ;)

Spoiler

36609178_480182849101007_124508043464828

4 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

A co stoi na przeszkodzie, by sobie taką sprawić? Możesz uchodzić zawsze za osobę ekscentryczną... :dunno:

Mógłbym, mógłbym też zwyczajnie mieć w B co o mnie pomyślą, a i tak lepsze było by posiadanie KL, niż czegokolwiek z np MLP. Zawsze mógłbym powiedzieć, że to moja ulubiona bajka z dzieciństwa i mam do niej zwyczajny sentyment, ale jednak dziwnie czułbym się z taką obudową, wolę ustawić sobie tapetę na telefonie.

W przypadku etui z MLP mógłbyś powiedzieć, że córka lub siostrzenica ci ją kupiła. Używasz bo nie chcesz jej zranić ;)

6 minut temu, Triste Cordis napisał:

W przypadku etui z MLP mógłbyś powiedzieć, że córka lub siostrzenica ci ją kupiła. Używasz bo nie chcesz jej zranić ;)

Wśród obcych tak, ale nie w pracy, czy w domu. Nie mniej opinia obcych ludzi mnie średnio obchodzi, bo zapewne nigdy ich więcej nie spotkam.

Ja tam mam tapetę z MLP na telefonie i nie mam z tym najmniejszego problemu. Jeśli obcy zobaczy trudno, a jeśli znajomy i skomentuje to zależy od komentarza. Jak mnie nie akceptuje to nie jest wart tego, by nim dłużej być. Moje życie moja sprawa. :dunno:

• +1 1

Kilka ciekawostek o KL

Spoiler

I jeszcze jedna obudowa.

Spoiler

36690349_481134769005815_904568705797586

Spoiler

• +1 1

21 minut temu, Triste Cordis napisał:

Bardzo ciekawa recenzja gry Król Lew: 

Ukryj treść

Ja tam podziękuję, nie jestem masochistą ;) 

A ja w to grałem, ale nawet pierwszego bosa nie pokonałem :/

Ja to mam na pegasusie... bardzo fajna gra i naprawdę wiele czasu przy niej się miło spędzało, ale nigdy nie udało mi się przejść jazdy na strusiu. To jakieś podejrzanie trudne było... :suspicious:

Czy ja wiem czy lekkie. Według mnie perfidne. I to jeszcze nawiązanie do bardzo lubianej piosenki ^^ 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się