Skocz do zawartości

Szkice Dark Tech.


Recommended Posts

Jakim sposobem straż rysunków nie dała mi cynku o nowym poście, nie wiem... ale już jestem!
'
To tak, moim zdaniem w pierwszym rysku panienka ma ciut zbyt krótką szyję i ciut zbyt nastroszone futerko pod nią. Tak jakby za mocno "wypinała pierś". Tylna część kucynki wydaje się zbyt mała, może to przez troszkę nienaturalnie odstający zad. Za to podoba mi się prawe oko i ogółem włosy. Całkiem ładne fale :lunasmile:

 

Drugi rysek wydaje się anatomicznie lepszy.  Widać, że nad tym pracujesz :3
Zaczynasz fajnie kombinować, pochwalam :lunaderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dark Technology napisał:

Dzięki . ale dużooooooo pracy pzedemną nim będę robił rysunki naprawdę ładnie. No nie wiem co myślałem gdy robiłem White no ale trzeba uczyć się na błędach 

Dokładnie, bardzo dobre podejście odnośnie do nauki na błędach.
W końcu zacznie wychodzić, mi też nie wychodziło od razu :TWcU3:
Najważniejsze by cieszyć się procesem tworzenia :lunahug2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4 minuty temu, Dark Technology napisał:

Dzięki ^^ 
a co do pyszczków to pewnie tak zostanie bo innych nie umiem :flutterbad:

Nie zostanie, bo z biegiem czasu Twój styl na pewno będzie się zmieniał ;)

 

Ja kiedyś tak rysowałam pyszczki :rainpriest:

Spoiler

RD3PNG_qpqephx.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rację, styl się rozwija (przyszła ta doświadczona, więc może sobie tak stwierdzić xD)
Pierwsze, co rzuca mi się w oczy...dosłownie... są te cudne oczęta, które zrobiłeś inaczej niż przedtem, a przynajmniej tak mi się wydaje :3 
Wyszły przeuroczo, przez co rysunek nabiera słodyczy. :lunaderp:


Widzę, że jednak kombinujesz z cieniami. Ciekawie, naprawdę ciekawie. 
I ten pyszczek nie jest taki zły, może ciut zbyt wąski lub długi, ciężko wyczuć. 

Widać tu zalążki bardzo fajnego stylu. Podlewaj te ziarenka i kontynuuj maraton! (ah jaka malownicza metafora, brawo Moon)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moonlight napisał:

Ma rację, styl się rozwija (przyszła ta doświadczona, więc może sobie tak stwierdzić xD)
Pierwsze, co rzuca mi się w oczy...dosłownie... są te cudne oczęta, które zrobiłeś inaczej niż przedtem, a przynajmniej tak mi się wydaje :3 
Wyszły przeuroczo, przez co rysunek nabiera słodyczy. :lunaderp:


Widzę, że jednak kombinujesz z cieniami. Ciekawie, naprawdę ciekawie. 
I ten pyszczek nie jest taki zły, może ciut zbyt wąski lub długi, ciężko wyczuć. 

Widać tu zalążki bardzo fajnego stylu. Podlewaj te ziarenka i kontynuuj maraton! (ah jaka malownicza metafora, brawo Moon)

Dzięki, a oczęta trochę inaczej zrobione :TWcU3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moonlight napisał:

Mi się jakoś szczególnie spodobało :3
Możesz je teraz dopieszczać i dopracowywać 

Generalnie bardzo dobrze, że testujesz. To dobry sposób na naukę. (to zapewne wiesz, ale lubię stwierdzać oczywistości)

No to zostaje powiedzieć dziękuję wam ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Moonlight napisał:

I mi pozostaje brutalnie stwierdzić: Nie dziękuj tylko rysiaj dalej :crazytwi:

Rysować będę ale w dzień bo brat teraz ze mną w pokoju śpi (nie mogli mi dać jednoosobowego) więc rysuję tylko w dzień lecz i tak ciężko bo każą mi chodzić na spacery po mieście :flutterbitch: i nie mogę normalnie pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza praca jaką narysowałeś do tej pory. Tylko róg powinien być większy oraz bardziej na środku, uszy wydają mi się małe (może dlatego że przyzwyczaiłam się do dużych i puchatych, a Twoje są w serialowym stylu). Ogólnie ma śliczne oczy i uroczą minę :3

Nie dramatyzuj xd warkocz wyszedł spoko, może mógłby być trochę grubszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dairinn napisał:

Moim zdaniem najlepsza praca jaką narysowałeś do tej pory. Tylko róg powinien być większy oraz bardziej na środku, uszy wydają mi się małe (może dlatego że przyzwyczaiłam się do dużych i puchatych, a Twoje są w serialowym stylu). Ogólnie ma śliczne oczy i uroczą minę :3

Nie dramatyzuj xd warkocz wyszedł spoko, może mógłby być trochę grubszy.

Dzięki, uszy chciał bym rysować puchate ale mi nie wychodzą :rainderp: a róg zauwarzyłem po zrobieniu całej pracy i nie chciało mi się zmazywać, Oczy sam muszę przyznać że najlepiej mi wyszły do tej pory ( ale jestem skromny :rainderp: ) 
A co do warkocza to wiem tyle że mi nie wyszedł , teraz będę robił jeden większy warkocz założony za kark (czy jakoś tak) z całych włosów bo jeszcze jej fryz mi nie pasuje więc będzie w różnych fryzurach pokazywana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dairinn napisał:

Dobrze że umiesz doceniać swoje umiejętności i widzisz że coś Ci wychodzi. Przesadna skromność nie jest dobra (powiedział ktoś kto gardzi swoją sztuką i nie potrafi dostrzec w niej nic pozytywnego :rainderp:).

Pierwsza lekcja dopatrywania się pozytywnych rzeczy w swoich ryskach. : Dopracowuj na początku szczegóły jak oczy pyszczek itp. tak długo aż zaczniesz widzieć efekty pracy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny jaka ona urocza! :lunaderp:
Tak zdecydowanie najładniejsza praca do tej pory. 
Zgadzam się ze zbyt małym rogiem, choć moim zdaniem ucho nie jest zbyt małe. Ja za to nie przepadam za zbyt dużymi przesadnie puchatymi.
To spojrzenie dodaje jej uroku zdecydowanie. 
Warkocz wyszedł jakby był albo przekręcony na bok, albo był kulkami sklejonymi między sobą. Brakuje tu typowej przeplatanki. 
Zamieszczę przydatne przykłady szkiców, z których sama na początku korzystałam, gdy uczyłam się rysować warkosze... 

Spoiler

380f7d6544da9da7f8957eef70e91b8a--pencil ac740beb2cc5552b820a320fc7f20820--hair-d tumblr_npqydncKBD1qbvkymo1_500.jpg
a18bd485aa0a15eab54e713da8c883d1.jpg

 
I może moje przekłady na kucach 
 

Spoiler

_com__the_beauty_inside_by_moonlight_ki-

sugarcube_by_moonlight_ki-dbf3twa.png

I opcja na ogonku
shaman_is_the_new_herbalist_by_moonlight


Może to trochę pomoże. Jeśli nie to pisz, postaram Ci się to jakoś wyraźniej rozrysować : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...