Skocz do zawartości

Dane Serwera [Fluttercraft 2.2]


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pupa blada. Po instalacji 1.2.5 i zabawie z modami udało mi się wejść na serwer. Potem chwilę pobiegałem, zlagował mi się, dostałem black screena i nie mogę się więcej zalogować. Ludzie, na przyszłość proszę mniej crashujących gier bezużytecznych modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pupa blada. Po instalacji 1.2.5 i zabawie z modami udało mi się wejść na serwer. Potem chwilę pobiegałem, zlagował mi się, dostałem black screena i nie mogę się więcej zalogować. Ludzie, na przyszłość proszę mniej crashujących gier bezużytecznych modów.

Zaden z tych modow nie jest bezuzyteczny. Sprobuj dac wiecej pamieci RAM albo zmniejszyc Render Distance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no albo nie wiem jak to zrobić , albo nie wiem gdzie to szukać , albo nie mogę znaleść plików. bo Szukam od dobrych 10 minut i nic nie mogę znaleść jak to zrobić nawet jak mówicie jaki plik znaleść to nie potrafię go znaleść.

Napisz mi na pw powiem ci jak zrobić żeby działał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no albo nie wiem jak to zrobić , albo nie wiem gdzie to szukać , albo nie mogę znaleść plików. bo Szukam od dobrych 10 minut i nic nie mogę znaleść jak to zrobić nawet jak mówicie jaki plik znaleść to nie potrafię go znaleść.

Usuwasz "Hamachi" !

Bierzesz wersję 1.2.5 !

Instalujesz to z tego linka - http://mcu.fluttershy.pl/MCUpdater.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...