Skocz do zawartości

Witam


Nitmermoon

Recommended Posts

Witam jestem Nitmermoon lub inaczej Luna tak ta słaba księżniczka zapomniana przez siostrę ale teraz powróciłam się zemścić HAHAHAHhaahah XD 

interesuje się zniewoleniem wszystkich kucyków w Equestri! (a kto mi przeszkodzi ten zginie!)

mam nadzieje że znajdzie się ktoś o równych zamiarach :nmm:

  • +1 2
  • Nie lubię 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ej... to nieładnie się wyśmiewać z tego, że ktoś nie ogarnia tak dziwacznej rzeczy jak angielska fonetyka. Nawet jak chce zniewolić wszystkie kucyki w Equestrii. 

 

No i Nitmermoon masz jakieś zainteresowania poza zemstą, niewoleniem kucyków, zabijaniem każdego kto Ci wejdzie w drogę i innymi tego typu nudnymi bzdetami?

Spoiler

A tak w ogóle to jakbyś spróbowała to się ze świata ludzi wezwie Sunset i Ci skopie miejsce gdzie masz znaczek :P

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Lyokoheros napisał:

No ej... to nieładnie się wyśmiewać z tego, że ktoś nie ogarnia tak dziwacznej rzeczy jak angielska fonetyka. Nawet jak chce zniewolić wszystkie kucyki w Equestrii. 

 

No i Nitmermoon masz jakieś zainteresowania poza zemstą, niewoleniem kucyków, zabijaniem każdego kto Ci wejdzie w drogę i innymi tego typu nudnymi bzdetami?

  Pokaż ukrytą zawartość

A tak w ogóle to jakbyś spróbowała to się ze świata ludzi wezwie Sunset i Ci skopie miejsce gdzie masz znaczek :P

 

Hmmmm no nie wiem..... może zmuszanie wszystkich kucyków do niewolniczej pracy :D

  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitmermoon brzmi jak nazwa gumy do żucia.
Zniewolić kucyków nigdy nie próbowałem, ale chętnie bym się tym zajął. Mogę być Twoim pomocnikiem. 
Na początek jakieś przydatne rady dla złodupców: Nie umieszczaj przycisków autodestrukcji na swoich maszynach zagłady. Twoi wrogowie wcale nie muszą znać Twojego szatańskiego planu, wystarczy, że ich zabijesz. Złodupcy nie płacą za miejsca parkingowe i chińszczyznę, bo zmieniają dostawców w brokuły. 
A zmuszanie kucyków do niewolniczej pracy z kimś mi się kojarzy, musimy wysłać zaproszenie do nieskończonej otchłani dla Króla Sombry, bo brakuje nam go tutaj na imprezie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu Nitmermoon napisał:

Hmmmm no nie wiem..... może zmuszanie wszystkich kucyków do niewolniczej pracy :D

@Pryś ktoś ci robotę chce podkraść xD Interweniuj! :drurrp:

49 minut temu Kruczek napisał:

musimy wysłać zaproszenie do nieskończonej otchłani dla Króla Sombry,

No właśnie, @Pryś, wzywają twego pana xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...