Skocz do zawartości

Austraeoh [PL][NZ][Alternate Universe][Adventure][Random]


Coldwind

Jak publikować kolejne rozdziały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak publikować kolejne rozdziały?

    • Rozdział co ok. 3 dni
    • Większa paczka np. co dwa tygodnie
  2. 2. Jak oceniasz tłumaczenie w skali 1-10?



Recommended Posts

Rozdział nie ukrywam bardzo dobry. Z chęcią go przeczytałem i niecierpliwością czekam na kolejny. Błędy były te kto ktoś podał i chyba nic więcej nie było. Czekam na kolejne rozdziały. (Życzę miłego tłumaczenie, bo przecież o to tu chodzi, żeby dobrze czas tu spędzić)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Jako, że jestem osobą bardzo niecierpliwą, poszedłem czytać austraeoh po angielsku. Czytam tak z godzinę dziennie, a tu wychodzi nowy rozdział podczas gdy ja przeczytałem go ledwo połowę. Ale przynajmniej jestem wstanie wypatrzeć każdą zmianę w tłumaczeniu bo oryginał (tą połowę rozdziału) czytałem dziesiątki razy żeby wszystko zrozumieć. A tłumaczenie jak zwykle super. Chyba za długi ten komentarz.

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim, oto nadchodzi kolejny rozdział!

 

Rozdział 53: Spotty

 

Taki mały dodatek - z dziennika tłumacza:

Aktualna liczba przetłumaczonych rozdziałów to 81, czyli nieco ponad 40% całości. Ostatnio przyspieszyłem tempo tłumaczenia i jeżeli chodzi o koniec prac, to nastąpi na 99% w tym roku - przy obecnym tempie tłumaczenia najpewniej będzie to przełom września i października. Co do wydawania kolejnych rozdziałów... możliwe, że je przyspieszę, ale:

- muszę jeszcze przetłumaczyć trochę na zapas - jeszcze ze 20 rozdziałów odstępu;

- może dokonałbym tego, gdyby też aktywność tu była nieco większa.

Fajnie byłoby, gdybyście komentowali częściej, bo dzięki temu miałbym większy zapał do pracy. Przyznam szczerze, że parę razy pojawiła się w mojej głowie myśl, by rzucić to wszystko w cholerę, na szczęście parę osób dało mi znać, że podobają się im owoce mojej pracy. Chciałbym z tego miejsca podziękować im i zapewnić, że przynajmniej na razie będę kontynuował tłumaczenie.

 

No cóż, pozdrawiam i zapraszam do lektury!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestawia i tak trzymaj!

Mi osobiście tłumaczenie tych rozdziałów się podoba. Jest bardzo fajne i przejrzyste. Cały czas czekam na kolejne rozdziały z niecierpliwością.

P.S. komentować ciężko, ponieważ nic nie ma do zarzucenia, tylko to, że rozdziały coraz ciekawsze i fajniejsze. 

P.S.2 postaram się częściej komentować.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...