Skocz do zawartości

Austraeoh [PL][NZ][Alternate Universe][Adventure][Random]


Coldwind

Jak publikować kolejne rozdziały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak publikować kolejne rozdziały?

    • Rozdział co ok. 3 dni
    • Większa paczka np. co dwa tygodnie
  2. 2. Jak oceniasz tłumaczenie w skali 1-10?



Recommended Posts

Dzieńdoberek, oto kolejny rozdział!

 

Rozdział 64: Ponton

 

A teraz parę ogłoszeń.

 

W najbliższym czasie nie będę publikował kolejnych rozdziałów. Moja najlepsza korektorka ostatnio gdzieś wsiąkła, a ja chcę dostarczyć wam jak najlepszy finalny produkt. Gdy kolejne rozdziały doczekają się korekty, linki do nich będą znów regularnie umieszczane w temacie.

 

Aktualny najpewniejszy termin końca prac nad tłumaczeniem to przełom października i listopada tego roku. Raczej na pewno całość powinna zostać zakończona przed Nowym Rokiem. Wiem, że miało być wcześniej, ale proza życia niestety daje o sobie znać.

 

Kolejny raz proszę, żebyście się bardziej udzielali tutaj. Wiem, że Austraeoh w polskim tłumaczeniu czyta więcej osób, nie tylko te, które komentują, repkują, czy oddały głos w ankiecie. Byłoby fajnie, gdybyście dali mi znać, jak się wam podoba. Każdy komć byłby dla mnie motywacją do pracy.  Nie musicie komentować co rozdział, wystarczy nawet co dziesięć-piętnaście. Każdy odzew jest na wagę złota.

 

Na koniec zaś pozdrawiam, a także zapraszam do lektury i dzielenia się wrażeniami!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw dalszego tłumaczenia, gdyż udało mi się to przeczytać w oryginale. I, choć rozumiem ideę jaka przyświeca autorowi, to ilość rozdziałów jest nieco absurdalna. No, ale nie przybyłem tu mówić o oryginale, tylko mieć nadzieję, że tłumacz utrzyma poziom swojej wersji.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, kolejny rozdział już gotowy!

 

Rozdział 75: Szare

 

A jak jest ze stanem pac nad tłumaczeniem? Ostatnio, wskutek zawirowań życiowych prace mocno zwolniły. Mam coś jeszcze do załatwienia, ale powoli wracam już do pracy. Aktualnie zacząłem tłumaczyć rozdział 94, czyli jestem już prawie na półmetku. Jeżeli nie zdarzy się nic poważniejszego, to skończę tłumaczenie przed Nowym Rokiem. Potem być może zacznę tłumaczyć kolejne tomy sagi, oczywiście o ile będzie zapotrzebowanie. Z tego miejsca proszę też tych, który czytają, a nie zostawili mi komcia, by dali znać, jak się im na razie podoba. Jest to dla mnie naprawdę ważne. Wszystkim czytelnikom oczywiście dziękuję za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam, zapraszam do lektury, a także do komentowania!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...