Skocz do zawartości

Witam!


Wilczke

Recommended Posts

Witam serdecznie!
Do fandomu należę, hmm... od jakiegoś roku. Mam na imię Julia, lat 14, od dziecka mieszkam w podkarpackim mieście zwanym dumnie Przemyśl. Mimo, że łagodnie mówiąc jest to zwyczajnie czarna dziura na mapie podkarpackiego to jestem dumna, że akurat tu miałam zaszczyt się urodzić. Uczęszczam do katolika (ZSSalez). Nie wyobrażam sobie dnia bez klapnięcia sobie przy biurku i nabazgrania czegoś mniej lub bardziej konkretnego (ew. poskręcania kwiatków z bibuły, co już powoli staje się nałogiem). Na zajęcia plastyczne uczęszczam już prawie 9 lat. Lubię sobie też poczytać tradycyjną fantastykę typu Wiesiu i popykać w gierki piorąc kilka monstr po drodze do Novigradu. Jestem także moderatorem na jednym z większych, polskich serwerów Minecraft. 
/) (\ Kopytko!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 minuty temu Pixelator napisał:

Czyżby fandom podnosił się z kolan? :twilight2:

Nie :kappa: . Fandom nie ma się z czego podnosić, bo stoi dość dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu Dark Technology napisał:

1. Ulubiony kucyk

2. Słuchasz muzyki ? jak tak to jakiej? 

1. Trudna decyzja, ale Zecora :zecora2:
2. Zazwyczaj są to utwory mniej popularne, ale migną i takie w mojej playliście. Lubuję się w rocku/metalu, rzadziej w rapie i muzyce tworzonej przez różne społeczności. Do grona Bronies trafiłam właśnie przez orginalną i wpadającą szybko w ucho muzykę. Lubię też tematykę Wiedźmina co pewnie łatwo zauważyć, więc w gronie moich ulubionych wykonawców musiał się obowiązkowo znaleźć pan MCSobieski, który opowiada w swoich rapach o uniwersum Geralta. Jest to właściwie jedyny raper, którym tak się zachwyciłam. Znajdą się też u mnie wyjątki - piosenki, które jednak mi się spodobały mimo, że często nie mam pojęcia o czym są (przykładowo The Living Tombstone - "No Mercy"). Prócz tego, szczerą nienawiścią darzę gatunek disco polo, nie wiem jak można słuchać tekstów zupełnie bez przesłania, ale wiadomo - kto co lubi.

Edytowano przez Wilczkowa
Dopisek
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Wilczkowa napisał:

1. Trudna decyzja, ale Zecora :zecora2:
2. Zazwyczaj są to utwory mniej popularne, ale migną i takie w mojej playliście. Lubuję się w rocku/metalu, rzadziej w rapie i muzyce tworzonej przez różne społeczności. Do grona Bronies trafiłam właśnie przez orginalną i wpadającą szybko w ucho muzykę. Lubię też tematykę Wiedźmina co pewnie łatwo zauważyć, więc w gronie moim ulubionych wykonawców musiał się obowiązkowo znaleźć pan MCSobieski, który opowiada w swoich rapach o uniwersum Geralta. Jest to właściwie jedyny raper, którym tak się zachwyciłam. Prócz tego, szczerą nienawiścią darzę gatunek disco polo, nie wiem jak można słuchać tekstów zupełnie bez przesłania, ale wiadomo - kto co lubi.

Też lubię Zecore ale nie tak jak Lune, Z mzyki też nie lubię disco polo bo tak. :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 godziny temu Dark Technology napisał:

e, Z mzyki też nie lubię disco polo bo tak. 

> Bo tak - najlepszy argument eve

 

A

2 godziny temu Dark Technology napisał:

szczerą nienawiścią darzę gatunek disco polo, nie wiem jak można słuchać tekstów zupełnie bez przesłania

Disco Polo jest bardzo rytmicznym i wesoły gatunkiem disco-polo, utworzony po to by wykorzystać pozytywną energie i się cieszyć, więc Disco Polo to wy szanujcie, każdy gatunek muzyczny ma swoje przeznaczenie, Disco Polo ma akurat takie.  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Ziemowit napisał:

A

Disco Polo jest bardzo rytmicznym i wesoły gatunkiem disco-polo, utworzony po to by wykorzystać pozytywną energie i się cieszyć, więc Disco Polo to wy szanujcie, każdy gatunek muzyczny ma swoje przeznaczenie, Disco Polo ma akurat takie.  

 

Ja nie lubię takiej muzyki jestem ponury i nie lubię innych wesołych melodii więc zrozum że siedzę tylko w muzyce patriotycznej i w książkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Dark Technology napisał:

jestem ponury i nie lubię innych wesołych melodii

xD 

1 minutę temu Dark Technology napisał:

ęc zrozum że siedzę tylko w muzyce patriotycznej i w książkach

Nie, nie zrozumiem, argument "bo tak" jest gówno warty, zanim napiszesz posta to pomyśl nad sensowną argumentacją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Ziemowit napisał:

xD 

Nie, nie zrozumiem, argument "bo tak" jest gówno warty, zanim napiszesz posta to pomyśl nad sensowną argumentacją. 

Wiesz nie zawsze chce mi się pisać więc skracam i nie powinny ludzi interesować powody czemu nie lubię danych rzeczy. Lecz gdy spytają odpowiadam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :bronies: 

Rzeczywiście jakoś teraz pełno nowych przychodzi na forum. Zauważyłem też, że są to na ogół osoby młode. Potrzeba czegoś świeżego, dlatego dobrze że nowi przychodzą :fshug: Też bardzo lubię TLT, ale w fandomie zarówno tym polskim, jak i zagranicznym jest pełno świetnych artystów muzycznych. Mi się bardzo spodobały utwory d.notive'a i H8_Seed'a, ale to tylko mój gust :fluttershy5:

Spoiler

 

@Dark Technology to se puść jakiś smutny utwór :v 


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Dark Technology napisał:

Wiesz nie zawsze chce mi się pisać więc skracam

Jak ci się nie chce to nic nie pisz, proste. 

 

1 minutę temu Dark Technology napisał:

i nie powinny ludzi interesować powody czemu nie lubię danych rzeczy.

To po co napisałeś o tym? Skoro uważasz, że dana rzecz nie powinna interesować ludzi, to czemu o niej piszesz na FORUM, powtórzę jeszcze raz N A  F O R U M! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ziemowit napisał:

Jak ci się nie chce to nic nie pisz, proste. 

 

To po co napisałeś o tym? Skoro uważasz, że dana rzecz nie powinna interesować ludzi, to czemu o niej piszesz na FORUM, powtórzę jeszcze raz N A  F O R U M! 

Bo pisałeś że to nie argument więc odpisałem wielka mi filozofia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Dark Technology napisał:

Bo pisałeś że to nie argument więc odpisałem wielka mi filozofia. 

Można było napisać to w jednym poście, a nie czekać na prośbę o sprecyzowanie wątku. Tak to najczęściej się robi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Dark Technology napisał:

Ale chyba tylko ciebie to interesowało. 

I co z tego? Post powinien być doprecyzowany, a nie zakończony argumentem (Bo tak). Albo wyjaśniasz, albo nic nie piszesz. Tak powinno być. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elo.

 

Pytanka:

1) Ulubiony przedmiot szkolny, inny niż plastyka?

2) Metal! Co sądzisz o tym progresywnym (jeżeli cokolwiek sądzisz)? Posiadasz jakiś ulubiony podgatunek metalu?

3) Jakaś fantastyka oprócz wieśka? Polecam Dukaja

3 godziny temu Wilczkowa napisał:

Prócz tego, szczerą nienawiścią darzę gatunek disco polo, nie wiem jak można słuchać tekstów zupełnie bez przesłania, ale wiadomo - kto co lubi.

Bez przesady, czasem Disco Polo posiada frywolnie anegdotyczne, acz estetycznie rytmiczne teksty, nie różni się wtedy tak bardzo od typowej poezji baroku. Gdy czasem opowiada o życiu prostych ludzi, to podchodzi pod taki charakterystyczny dla modernizmu naturalizm. 4) Swoją drogą, do muzyki instrumentalnej masz podobny stosunek?

 

Miłej zabawy na forum!

 

PS. Nie urządzajcie shitstormów w tematach powitalnych, a jak już to chociaż takie, w których może brać udział osoba witana.

48 minut temu Ziemowit napisał:

Disco Polo to wy szanujcie, każdy gatunek muzyczny ma swoje przeznaczenie, Disco Polo ma akurat takie.

Mi się wydaje, że głównym przeznaczeniem disco polo jest wkurzanie ludzi którzy chcą normalnie rozmawiać na imprezach. A zważywszy na jego prymitywną budowę, robi to w moim przypadku bardzo dobrze.

Edytowano przez Mordoklapow
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zdecydowanie j. polski.
2) Hmm... Metal tak u mnie bardziej okazjonalnie, ale mam sentyment do Sabatonu. Koleżanka tak jakoś mnie wprowadziła i trudno się wyrwać.
3) Prócz Wiesia aktualnie rozczytuję się w "Kronikach Wardstone" autorstwa Josepha Delaney. Czytając to mam wrażenie, że Joseph wzorował się na naszym kochanym Sapciu. Pisane takim trochę językiem "dla idiotów" jak to określiła moja rodzicielka zważywszy na polszczyznę jaką ja się posługuję. Prócz tego jedynym moim zastrzeżeniem jest to, że akcja ciągnie się tak jakby chciała a nie mogła, czyli na zasadzie: "Matka mu zginęła, aa ok." Poza tym lektura idealna dla ludzi, którzy jeszcze nie chcą się wprowadzać w świat Geralta bądź wiek im nie pozwala (ale kto by nie chciał, prawda?). Saga ma także dodatek w postaci Bestiariusza Stracharza co jest dopełnieniem do 13 tomów. Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć kim jest Stracharz to serdecznie zapraszam do lektury, a nawet późniejszej dyskusji i podzielenia się wrażeniami ze mną. :NjdaT:

A co do disco polo to broń Boże nie miałam na umyśle obrazić fanów tego gatunku. Mnie zwyczajnie nie podpadł do gustu, a jak wiadomo każdy słucha tego, co mu się podoba. :rdblink:

Edytowano przez Wilczkowa
Dopisek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Mordoklapow napisał:

Mi się wydaje, że głównym przeznaczeniem disco polo jest wkurzanie ludzi którzy chcą normalnie rozmawiać na imprezach

Rozmawiać na imprezach? XD. To trochę dziwne (przynajmniej dla mnie). Ale wracając do tematu:

 

Takie pytanka mam troszku też do kolejnej fanki wilków, pani @Wilczkowa

 



1. Ulubiony Film?

2. Ulubiona Książka?

3. Ulubiona Piosenka?

4. Ulubiona Piosenka z MLP?

5. Którego kuca z MLP najbardziej nie lubisz?

6. Co lubisz robić w wolnym czasie?

7. Co sądzisz o polityce?

8. Co zjadłaś na obiad?

9. Pepsi czy Cola?

10. Śmierć czy zniszczenie?

11. Lato czy zima? 

12. Ulubiony napój?

13. Boso czy skarpetki?

14. Ulubione zwierzę?

15. Masz jakiś autorytet?

16. Jaką najbardziej lubisz pizzę?

17. Ulubiony smak babeczki>

18. Co najczęściej kupujesz w sklepie?

19. Co najbardziej lubisz w ludziach? A czego najbardziej nie lubisz? 

20. Pozdrawiam!

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku powiadasz? Pierwszy raz spotykam się z tak wielkim zainteresowaniem moją osobą, ale skoro chcesz xD. 
*Pomijam fakt, że odpowiedzi na niektóre pytania wyżej można znaleźć w czeluściach mojego profilu* 
I jeszcze odnosząc się do:

 

53 minuty temu Ziemowit napisał:

Takie pytanka mam troszku też do kolejnej fanki wilków


Kiedy powstawał mój nick, nie sugerowałam się moją sympatią do psowatych lecz moim nazwiskiem :3
Przejdźmy więc do pytań:

Spoiler

1. Van Helsing :pinkie2:
2. Saga Wiedźmińska oczywiście.
3. O kurde, problem będzie... Aktualnie? To chyba będzie to: 

4. "Smile" :D
5. Nie wiem właściwie do końca czemu, ale specjalną sympatią nie darzę Starlight Glimmer. Z mojego punktu widzenia w większości odcinków zachowuje się tak, jakby w ukryciu knuła plany o unicestwieniu całego uniwersum.
6. Jak już wspominałam lubię sobie posklecać coś z niczego i przy okazji narobić sobie w pokoju syfu, ale taki urok artystki (?). Prócz tego, teraz to już właściwie z poczucia obowiązku, adminuję sobie na serwerku Minecrafta i banuję co jakiś czas lud, który zalezie mi za skórę (podziwiam, trudno mnie wyprowadzić z równowagi). 
Wiadomo, cheater cheaterem cheatera pogania, więc jest trochę do roboty. Ostatnio jeżeli chodzi o to co wyprawiam w czasie wolnym to bransoletki z muliny xD
7. Osobiście w politykę się nie mieszam, ale trochę narobili szkód i bajzlu tą ostatnią ustawą o szkolnictwie.
8. Barszcz i kurczaka słodko-kwaśnego z ryżem.
9. Pepsi.
10. Ot zagwostka. Śmierć, lubię tematy memento mori.
11. Lato, bo urodziny i można coś wycedzić.
12. Kawa z mlekiem.
13. A to zależy od temperatury, ale przeważnie w skarpetkach popylam.
14. Moje Kochanie (Wilczek ma najukochańszą sunię, mieszańca o imieniu Hajdi).
15. Moim autorytetem jest moja przyjaciółka. Podziwiam jej ambicję, choć czasami wydaje mi się, że lekko* przesadza z tymi konkursami.

16. Kurczak, ogórek, kukurydza, pieczarki.
17. Snickersowa (mam niezły przepisik :wrWgR:)
18. Pieczywo i moje ulubione ciastka korzenne.
19. Kiedy wybieram sobie znajomych zwracam uwagę na ich szczerość wobec mnie. Muszą też tolerować mój język i moje fazy [księżyca]. Lubię się wydurniać i jestem orginalną osobą, więc poszukuję jej orginalności u innych. Czego najbardziej nie lubię? Zdecydowanie egoizmu i chamstwa ponad wszelką miarę. Nie zdzierżę człowieka, który nie da mi dojść do słowa, bo jest tak zapatrzony w siebie, że nie widzi swoich własnych błędów i wytyka wady innym ludziom. 
20. Również pozdrawiam serdecznie! :celgiggle:

*Lekko to mało powiedziane, coś jej odbiło

Edytowano przez Wilczkowa
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Wilczkowa napisał:

Pierwszy raz spotykam się z tak wielkim zainteresowaniem moją osobą,

Akurat korzystając z okazji, że mi się nudziło, odruchowo majtnąłem te 20 pytań, a miało być max. 10. Cóż, bywa. Jeszcze raz - Baw się dobrze na forum!!! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...