Skocz do zawartości

Witam!


Wilczke

Recommended Posts

2 godziny temu Wilczkowa napisał:

1) Zdecydowanie j. polski.
2) Hmm... Metal tak u mnie bardziej okazjonalnie, ale mam sentyment do Sabatonu. Koleżanka tak jakoś mnie wprowadziła i trudno się wyrwać.

Tośmy się minęli. Może chociaż zaspokoisz moją ciekawość odpowiadając na pytanie: Za co można lubić polski?
 

12 minuty temu Wilczkowa napisał:

Nie wiem właściwie do końca czemu, ale specjalną sympatią nie darzę Starlight Glimmer. Z mojego punktu widzenia w większości odcinków zachowuje się tak, jakby w ukryciu knuła plany o unicestwieniu całego uniwersum.

Część z nas właśnie ją za to uwielbia :evilshy: .

 

godzinę temu Ziemowit napisał:

Rozmawiać na imprezach? XD. To trochę dziwne (przynajmniej dla mnie).

A co innego robić? Tańczyć? Nawet jak się tańczy (nie żebym to robił), to w końcu człowiek się zmęczy i musi odpocząć. I co może wtedy robić oprócz wkurzania się na disco polo które uniemożliwia mu wszelaką komunikację werbalną?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Mordoklapow napisał:

się na disco polo które uniemożliwia mu wszelaką komunikację werbalną?

Idąc tą logiką, każdy gatunek muzyczny przeszkadza w imprezahc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.06.2017 at 23:36 Ziemowit napisał:

Idąc tą logiką, każdy gatunek muzyczny przeszkadza w imprezahc. 

Jazz/klasyka zazwyczaj nie jest grany na cały regulator. Więc trochę prawdą jest, że bardziej niż disco polo przeszkadza kultura jego odbioru. Ale w psychologii istnieje ciekawe pojęcie warunkowania instrumentalnego - jeżeli neutralny bodziec A zaczynamy kojarzyć z nieprzyjemnym bodźcem B, to sam bodziec A staje się nieprzyjemny. Disco polo staje się nieprzyjemne gdyż "kojarzy się" z nieprzyjemnym przebiegiem imprez. Tak przynajmniej jest w moim przypadku.

Edytowano przez Mordoklapow
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Mordoklapow napisał:

Tośmy się minęli. Może chociaż zaspokoisz moją ciekawość odpowiadając na pytanie: Za co można lubić polski?

Z wielką chęcią odpowiem. Jestem polonistą a nie ścisłowcem, więc moja matematyka oraz fizyka klękają i modlą się w kaplicy zaraz przy sali gimnastycznej, w naszym kochanym Salezjaku. Wybitna nie jestem, bo nie można być dobrym ze wszystkiego, ale tak się jakoś stało, że to j. polski przypadł mi najbardziej do gustu. Zagadnienia w większości proste i oczywiste, a i można się przecie wykazać na wypracowaniach (uwielbiam się rozpisywać). Dodatkowo przydaje mi się to przy robocie na serwerze i jest bardzo użyteczne w codziennej komunikacji. Bo po co miałabym szpanować w towarzystwie umiejętnością kreślenia cyrklem chociażby pięciokąta foremnego skoro wystarczą mi słowa i odpowiednie permisje. Jak to mawiał stary, dobry SzopeN [*]: "Linijką bana nie wymierzysz, ale zawsze można do niej coś dopisać, prawda?" (cytaty z cyklu "Tylko Wilczek wie o co chodzi"). W skrócie - matematyka jest potrzebna do życia, ale język jest dla mnie ważniejszy. 
PS: Teoretycznie to mogłabym nawet porzucić język aby do końca życia robić kwiatki z krepiny i drucików. Kto ze mną?
(Ze mną serio jest coś poważnie nie tak, prawda? No prawda, tylko weź człowieku tę prawdę znieś...)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Wilczkowa napisał:

Z wielką chęcią odpowiem. Jestem polonistą a nie ścisłowcem, więc moja matematyka oraz fizyka klękają i modlą się w kaplicy zaraz przy sali gimnastycznej, w naszym kochanym Salezjaku. Wybitna nie jestem, bo nie można być dobrym ze wszystkiego, ale tak się jakoś stało, że to j. polski przypadł mi najbardziej do gustu. Zagadnienia w większości proste i oczywiste, a i można się przecie wykazać na wypracowaniach (uwielbiam się rozpisywać). Dodatkowo przydaje mi się to przy robocie na serwerze i jest bardzo użyteczne w codziennej komunikacji. Bo po co miałabym szpanować w towarzystwie umiejętnością kreślenia cyrklem chociażby pięciokąta foremnego skoro wystarczą mi słowa i odpowiednie permisje. Jak to mawiał stary, dobry SzopeN [*]: "Linijką bana nie wymierzysz, ale zawsze można do niej coś dopisać, prawda?" (cytaty z cyklu "Tylko Wilczek wie o co chodzi"). W skrócie - matematyka jest potrzebna do życia, ale język jest dla mnie ważniejszy. 
PS: Teoretycznie to mogłabym nawet porzucić język aby do końca życia robić kwiatki z krepiny i drucików. Kto ze mną?
(Ze mną serio jest coś poważnie nie tak, prawda? No prawda, tylko weź człowieku tę prawdę znieś...)

łał, ja wolę matematyke bo mogę określić jakie mi jest potrzebne napięcie w obwodzie aby działało urządzenie oraz abym mógł sam naprawiać elektronikę w domu oraz wymieniać układy scalone w kompie jeżeli  się spali lub złożyć jakieś roboty dla zabicia nudów.  ( dobra to już nie podpada pod matme ale wiadomo o co chodzi )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Dark Technology napisał:

łał, ja wolę matematyke bo mogę określić jakie mi jest potrzebne napięcie w obwodzie aby działało urządzenie oraz abym mógł sam naprawiać elektronikę w domu oraz wymieniać układy scalone w kompie jeżeli  się spali lub złożyć jakieś roboty dla zabicia nudów.  ( dobra to już nie podpada pod matme ale wiadomo o co chodzi )

Kto co lubi, wiadomo. Zależy od upodobania, a ja zwykłam się w takowe nie mieszać, ew. tylko wyrażać opinię na interesujący mnie temat. :lyra:

No a teraz wypada zająć się troszkę graczami i serwerem, bo ostatnio ich trochę zaniedbałam.

Edytowano przez Wilczkowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nowa! 
Widzę, że sporo literek już się posypało w Twoim temacie. Sporo z nich dotyczy chyba disco polo albo innej głupoty, ale nie mnie to oceniać. 
Skradli mi też wszystkie ciekawe pytania, więc dodam tylko, że też lubię sagę wieśka ^^ 
Miłej zabawy~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Kruczek napisał:

Widzę, że sporo literek już się posypało w Twoim temacie.

A no sporo, nie orientuję się tu w rekordach, ale dość sporo jak na wątek z przywitaniem (przynajmniej takie odnoszę wrażenie). W każdym razie dziękuję za ciepłe powitanie, cieplejszego na innych forach jeszcze nie miałam. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...