Skocz do zawartości

Didżital Ojtam


Recommended Posts

Co wy tam palicie? Macie smog jak w Krakowie, w  pełni sezonu grzewczego:aj5: No i dlaczego Skajowi tak wesoło? Twoje kuce maja takie śmieszne hipopotamowe mordki, moim zdaniem wyglądają bardzo uroczo. Może tylko te refleksy w oczach. Jak dla mnie, kładziesz ich zbyt dużo i są zbyt duże. Jaką techniką rysujesz? Najpierw robisz szkic na kartce, potem skanujesz, a ostatecznie obrabiasz wszystko na kompie, czy może od razu pracujesz w didżitalu?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipopotamowe mordki? Pierwsze słyszę :D Jeśli chodzi o refleksy, sam nie jestem do końca zadowolony, ale nie chcę, żeby ich w ogóle nie było, więc muszę jeszcze pokombinować, co zrobić, żeby wyglądały lepiej...

Raczej od początku pracuję w digitalu, ale z zeskanowanym szkicem też mi się zdarzyło (drugi obrazek, ten z pomarańczowym pegazem) - zależy, kiedy przyjdzie inspiracja :P

 

I dzięki wam za miłe słowa :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu OjtamOjtam napisał:

 

Hipopotamowe mordki? Pierwsze słyszę

 

To absolutnie nie jest wada, te mordki są naprawdę ładne ;) Masz po prostu unikalny sposób ich rysowania, który mi przypadł do gustu.

 

7 godzin temu OjtamOjtam napisał:

Jeśli chodzi o refleksy, sam nie jestem do końca zadowolony, ale nie chcę, żeby ich w ogóle nie było, więc muszę jeszcze pokombinować, co zrobić, żeby wyglądały lepiej...

Jasne, refleksy muszą być, bez nich oko jest "martwe" Jeśli chodzi o mnie, to mi odpowiadają te refleksy serialowe. Nie jest ich ani za dużo ani za mało, ale to jest tylko moja subiektywna ocena. 

 

Z niecierpliwością czekam na kolejne prace, zarówno te tradycyjne, jak i digitalowe.

Edytowano przez Korund
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę duży progres jeśli chodzi o refleksy. Teraz wyglądają znacznie lepiej. Bardzo mi się podoba woda, a szczególnie odbicie stateczka po lewej i zanurzony Shining Armor.  

Ja też rysuje sobie w digitalu i mam spore problemy z wodą. Nie obrazisz się jeśli trochę powzoruję się na twojej pracy? Co prawda u mnie będzie morze, które z wanna ma niewiele wspólnego, ale zawsze to  jakaś pomoc. Powinieneś większą uwagę zwracać na elementy tła. Fuga pomiędzy kafelkami nie może być tak koślawa. Niby szczegół, no ale wiadomo co mówi się o szczegółach. Jakiego oprogramowania używasz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wzoruj się ;) A używam Paint Tool SAI czyli chyba tego co większość.

Hmm... to o czym mówisz to nie odbicie statku, tylko zanurzone kopyto Shininga :P Przynajmniej w zamyśle, bo rzeczywiście nie wygląda jednoznacznie. Ale patrz tutaj https://1drv.ms/i/s!ApYgbVJyqP4Hi2hIFm0rORekK51v (tu zresztą też widać, dlaczego w ostatecznej wersji woda jest mniej przezroczysta :P )

 

I masz rację z tym tłem. W ogóle tła to ciągle trochę czarna magia dla mnie, a co najgorsze, ciężko mi się na nich skupić, jak już narysuję kuca będącego głównym elementem rysunku... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...