Skocz do zawartości

Witam wszystkich obywateli tego forum :)


PainChillerPL

Recommended Posts

Jestem tu nowy, więc chciałem się przywitać :P 

Mam 17 lat, i pochodzę z Poznania. Interesuje się Informatyką(Każda dziedzina :) ), Historią(Zwłaszcza czasami XX wieku) pasjonuje mnie Modelarstwo, i zawsze gdy mi się nudzi lubię coś posklejać ;) Uwielbiam wszystko co związane z kosmosem i astronomią. Jestem też Fanatykiem uniwersum Warhammer-a 40k, oraz S.T.A.L.K.E.R.-a. Od czasu do czasu lubię sobie zagrać w ASG. 

 

Jeśli chodzi o muzykę, to nie mam jakiś ulubionych gatunków, jeśli jakiś kawałek mi się spodoba to go słucham, aczkolwiek bardzo podobają mi się Chóry(To przez Wojennego Młota) i Sowieckie pieśni z ubiegłego wieku(Ale komunistą nie jestem żeby nie było :v )

 

Dużo czasu spędzam Grając w War Thunder, lub robiąc Modyfikacje do wcześniej wymienionego już S.T.A.L.K.E.R.-a

 

Najbardziej lubię Rainbow Dash:salut: (to chyba z wrodzonej słabości do wszystkiego co niebieskie :v )

 

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Też mam 17 lat i mieszkam w Poznaniu! Ty z niego pochodzisz, ale czy tam mieszkasz? Również interesuję się informatyką i astronomią (głównie kosmologią) Życzę Ci dobrej zabawy na forum! :bronies: 

Spoiler

no dobra, prawie 17 lat...

 

Edytowano przez Mielcar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
3 godziny temu PainChillerPL napisał:

do wszystkiego co niebieskie :v

@Twister Pacz, masz towarzystwo, już nie masz sam słabości do wszystkiego co niebieskie :3 

 

Witaj na forum, baw się dobrze! Miło cię poznać, liczę, że zostaniesz na tym forum dłuuuuuugo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu PainChillerPL napisał:

Sowieckie pieśni z ubiegłego wieku

I za to ja tez Cię lubię! Chłopie, robisz furorę na tym forum! Jeden dzień i tylu przyjaciół. Też bardzo lubię sowieckie pieśni z XX wieku. Byłeś może kiedyś na koncercie Chóru Aleksandrowa? Wspaniale widowisko, mnóstwo doskonałej muzyki i to uczucie, gdy wszyscy na sali wstali, gdy zaczęli grać ,,Czerwone maki na Monte Cassino"  Ja byłem 3 lata temu, wielka szkoda, że więcej ich nie zobaczę w takim samym składzie co wtedy:rainbowcry:.  

 

PS. Twój avatar hipnotyzuje patrzących na niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Korund napisał:

PS. Twój avatar hipnotyzuje patrzących na niego

 

Idika mnie stalker...

 

Ktoś powiedział Chóru Aleksandrowa? Byli świetni.(Uwielbiam ich katiusze :) )

 Chciałem kiedyś usłyszeć ich na żywo, ale teraz już trochę za późno... Szkoda chłopców, mieli talent [*]

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Cytuj

Najbardziej lubię Rainbow Dash (to chyba z wrodzonej słabości do wszystkiego co niebieskie  )

 

Mysle, ze kolory Rainbow Dash maja tez duzy wplyw na moj wybor (tez jestem fanem). Kocham niebieski i tecze choc ta skradziona bez pozwolenia, czytana jest nie zawsze jako tecza. ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...