Skocz do zawartości

Witam wszystkich kucobraci!


Lilithcia

Recommended Posts

Witam wszystkich! Jestem nowa na forum (co prawda konto ma już prawie 2 miesiące, ale ciii....), ale w fandomie siedzę już od naprawdę dawna. Pierwsze moje spotkanie z MLP odbyło się nie długo po premierze odcinka "Wejście smoka", czyli już w 2011 r. Obecnie mam 15 lat. Nazywam się Oliwia.

Jestem osobą, która ma chęci do tworzenia, ale niestety nie ma talentu :flutterblush: Obecnie nie ma takiej rzeczy, którą nazwałabym "pasją". Od czasu do czasu lubię pograć w gry (lub raczej obejrzeć jakiś let's play bo wciąż zbieram na lepszy komputer :ajunsure:), do niedawna aktywnie uprawiałam turystykę, ale z pewnego powodu przejadła mi się, lubię też w wolnym czasie jeździć skuterem po spokojnych wiejskich dróżkach. Lubię zajmować się zwierzętami. Obecnie mam 5 kotów i 3 psy (mieszkam na wsi więc każde z nich ma miejsce dla siebie). Po gimnazjum planuje pójść do liceum do klasy językowej (prawdopodobnie padnie na informatykę-angielski bo tylko te przedmioty lubię).

Do koneserów muzyki nie nalezę. Słucham tego co w danym momencie mi się podoba. (Obecnie upodobałam sobie fanowską twórczość PrinceWhateverer'a)

Wracając do MLP:

-Mój ulubiony sezon ku zdziwieniu wielu osób to sezon 3

-najmniej lubię sezon 4 :grumpytwi:

-ulubiony kuc z mane6 to AJ lub Twilight (nie mogę się zdecydować :twilight2::huhwha:)

-ulubiony zresocjalizowany antagonista to Discord :discord2:

-ulubiony antagonista to Chrysalis :chrysalderp:

-ulubiony kucyk ogółem to oczywiście Wielka i Potężna Trixie:trixie:

Wydaje mi się, że już więcej nie mam co pisać na swój temat :twiblush: Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam i mam nadzieje, że długo wśród was zabawie :bronies:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Lilithcia napisał:

 Obecnie mam 15 lat. 

 

Od czasu do czasu lubię pograć w gry (lub raczej obejrzeć jakiś let's play bo wciąż zbieram na lepszy komputer :ajunsure:),

 

 Lubię zajmować się zwierzętami.

 

3 psy (mieszkam na wsi więc każde z nich ma miejsce dla siebie).

 

Po gimnazjum planuje pójść do liceum do klasy językowej (prawdopodobnie padnie na informatykę-angielski bo tylko te przedmioty lubię).

 

Do koneserów muzyki nie nalezę. Słucham tego co w danym momencie mi się podoba.

Cześć, jedyne co mogę stwierdzić to to że mamy za dużo wspólnego :lunaderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zirathel napisał:

Widzę że wiesz jak mnie kupić :lunaderp: 

 

Mogłeś mu zaproponować kopertę tzn upominek. Ewentualnie księżniczka Luna mogła by zaproponować. Podobno żaden urząd w Equestrii nie zareaguje bo to podobno taka tradycja. 

;) 

Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu Donari napisał:

Witam i pozdrawiam :) Na czym właściwie polega uprawianie turystyki? Nie spotkałam się z tym wcześniej ale nie miejcie mi tego za złe, bo w Polsce nie mieszkam.

Łażenie na różne rajdy (takie specjalne "spacery"), zwiedzanie różnych miejsc, ogólnie poznawanie świata :cmc: Tylko jak napisałam powyżej po ostatnim rajdzie o długości 80 km obrzydło mi to :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Donari napisał:

Aha czyli to takie zorganizowane wycieczki w gronie znajomych!

Haha myślę, że ja bym po 40 km to już zeszła z tego świata. xD

Lubie chodzić ale niestety mam bardzo złą kondycje!

Ja po 40 km już jedną nogą stałam w piekle, ale tak zrezygnować w samym środku rajdu to troszkę wstyd XD Co do kondycji to łatwo sobie ją wyrobić. Zaczęłam od tras na 2 km i z czasem 20 km było dla mnie pikusiem. Niestety.... ta trasa na 80 km była po wakacjach więc rzadziej chodziłam i nie dałam rady... Ogólnie już pół roku nie chodzę i zauważyłam, ze kondycją mi strasznie spadła więc chyba do tego wrócę XD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na kolonie się jeździło! Oczywiście w góry! Kiedyś to się pod koniec czołgałam xD

Trochę dla zabawy ale i trochę dlatego, że już na nogach stać nie mogłam.

Ja to właśnie chyba będę musiała zacząć! Mam bardzo słaby kręgosłup i lekarz mówi, żeby albo na siłownie się zapisać lub może zacząć chodzić na wycieczki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Donari napisał:

Pamiętam jak na kolonie się jeździło! Oczywiście w góry! Kiedyś to się pod koniec czołgałam xD

Trochę dla zabawy ale i trochę dlatego, że już na nogach stać nie mogłam.

Ja to właśnie chyba będę musiała zacząć! Mam bardzo słaby kręgosłup i lekarz mówi, żeby albo na siłownie się zapisać lub może zacząć chodzić na wycieczki!

Znam ten ból XD W moim przypadku mam płaskostopie to kupuje wkładki ortopedyczne do butów i chodzę, żeby jakoś te stopy uformować XD I muszę przyznać, że przynosi to skutki :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...