Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Furryus

Recommended Posts

Witam wszystkich tu obecnych, bądź nie :v

Mam 17 lat, mieszkam w poznaniu.

Ogólnie interesuje się fantastyką, science fiction (głównie Gwiezdnymi wojnami i Warhammerem), rysowaniem i wymyślaniem postaci do różnych uniwersów (głównie własnych).

W wolnym czasie lubie grać w gry komputerowe i "konsolowe", dużo rysuje (nie żeby perfekcyjnie, ale się ucze), czytam też książki (ale nie byle jakie), czasami pisze wiersze.

Muzyki słucham wedle nastroju (zależy co robie, badź rysuje), najczęściej metal, heavy metal (choć to troche mniej), rock, czasem nawet spokojniejsze rytmy, głównie smutne :(

Moją ulubioną postacią jest Fluttershy:fluttershy5: (może to ze względu na podobieństwo charakterów), choć znalazło by się pare innych lubianych przez ze mnie postaci.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Fajnie że wpadłeś.

 

Pozwól proszę, że zgodnie z forumową tradycją zadam Ci parę pytań:

1) Czytujesz nie byle jakie książki... Jak definiujesz nie-byle-jakość? Wiesz, dla niektórych w ten zakres wchodzi Wiedźmin, inni poniżej Zeit und Sein Heideggera nie zejdą.

2) O! Metal. Metal bywa fajny. Jakieś konkretne zespoły? Iron Maiden/Sabaton/Metallica? Może coś cięższego? Czy po prostu słuchasz co Ci w ucho wpadnie?

3) Lubisz Poznań?

4) Od jak dawna oglądasz kuce?

 

Życzę miłej zabawy na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.06.2017 at 19:49 Mordoklapow napisał:

Siemka.

Fajnie że wpadłeś.

 

Pozwól proszę, że zgodnie z forumową tradycją zadam Ci parę pytań:

1) Czytujesz nie byle jakie książki... Jak definiujesz nie-byle-jakość? Wiesz, dla niektórych w ten zakres wchodzi Wiedźmin, inni poniżej Zeit und Sein Heideggera nie zejdą.

2) O! Metal. Metal bywa fajny. Jakieś konkretne zespoły? Iron Maiden/Sabaton/Metallica? Może coś cięższego? Czy po prostu słuchasz co Ci w ucho wpadnie?

3) Lubisz Poznań?

4) Od jak dawna oglądasz kuce?

 

Życzę miłej zabawy na forum!

1) Nie byle jakie... hmm jakby to określić. Głównie jakość, choć bardziej miałem na myśli że nie czytam wszystkiego co mi w ręce wpadnie :v

2)Z zespołów (nie za bardzo znam się na  rozróżnieniu gatunków) słucham głównie Linkin park, w ostrzejszych klimatach zespół Disturbed i choć nie wiem czy nadal zalicza się do metalu zespół Skillet oraz three days grace (pojedyncze piosenki, nie wszystkie)

3)Tak lubie Poznań, troche by zajeło pisanie za co

4)Będąc szczerym od ok. miesiąca.

Jestem na początku czwartego sezonu (byłbym dalej gdyby odcinki nie były usuwane z powodu praw autorskich)

Edytowano przez Furryus
Błąd rzeczowy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Mielcar napisał:

ooo też słucham Linkin Parka (proszę, nie bij za to, że podoba mi się ich nowa płyta :fluttershy:)

Też lubię Poznań :fluttershy5:

a przykładowy test osobowości MBTI możesz znaleźć tu

 

Oj tam, oj tam fakt, faktem troche mi smutno że zeszli na takie tory, ale nadal jestem ich fanem, test już wykonałem ale dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu Furryus napisał:

2)Z zespołów (nie za bardzo znam się na  rozróżnieniu gatunków) słucham głównie Linkin park, w ostrzejszych klimatach zespół Disturbed i choć nie wiem czy nadal zalicza się do metalu zespół Skillet oraz tree days grace (pojedyncze piosenki, nie wszystkie)

Nu metal znam głównie z dubstepowych remixów. Trochę ryją banię, ale matma wyższa wchodzi przy tym jak złoto. Ale generalnie Disturbed jest spoko. Od siebie polecę Mastodona od Crack the Skye wzwyż. Na tej płycie zaprzestali growlów i poszli w progresję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minuty temu Im_Not_A_Brony napisał:

Witaj w fandomie. Pytania:

1. Czy lubisz Equestria Girls? 

2. Jak długo jesteś bronym? 

1)Tak, ale próba zrobienia z tego serialu okazała się być złym pomysłem :grumpytwi:

2)Od ok. Miesiąca mniej więcej

1 minutę temu Mordoklapow napisał:

Nu metal znam głównie z dubstepowych remixów. Trochę ryją banię, ale matma wyższa wchodzi przy tym jak złoto. Ale generalnie Disturbed jest spoko. Od siebie polecę Mastodona od Crack the Skye wzwyż. Na tej płycie zaprzestali growlów i poszli w progresję.

Na pewno sprawdze, dziękuję:fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Furryus napisał:

No raczej że zostane :fluttershy4:

To super, witaj serdecznie w naszym stadzie :)

 

22.06.2017 at 18:08 Furryus napisał:

czytam też książki

A jakie są twoje ulubione?

Bo moje, to ostatnio Extended universe do gwiezdnych wojen :) Szkoda, że lektor - mako new - który je czytał, odszedł :( Bo z moim wzrokiem czytanie książek jest męczące.

 

Chociaż jestem tez lektorem fandomowym, więc zaproszę cię na swój kanał. Jest tam sporo opowiadań, w tym kilka klasyków naszego fandomu :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Pixelator napisał:

Chodziło mi o normalny, nie-kucykowy.

Wybacz, ruszyłem nieco pochopnie.

(Przy okazji wykonałem inny test..."dokładniejszy")

Mój wynik NORMALNY to INFJ-T (Rzecznik).

 

7 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

To super, witaj serdecznie w naszym stadzie :)

 

A jakie są twoje ulubione?

Bo moje, to ostatnio Extended universe do gwiezdnych wojen :) Szkoda, że lektor - mako new - który je czytał, odszedł :( Bo z moim wzrokiem czytanie książek jest męczące.

 

Chociaż jestem tez lektorem fandomowym, więc zaproszę cię na swój kanał. Jest tam sporo opowiadań, w tym kilka klasyków naszego fandomu :)

1)Szczerze ulubionych książek/serii książek nie mam. Lecz w szczególny sposób lubie serie o Wiedźminie Sapkowskiego (przynajmniej do V tomu, potem zrobiło się nieco nudno), oraz na razie jeszcze nie trylogię (trzecia książka w drodze) o Magnusie Chase'sie, spod "pióra" Ricka Riordana. Za sobą mam także pare książek z uniwersum star wars, głównie przed "mrocznym widmem", z tych najlepiej wypada według mnie trylogia "Dartha Bane'a".

2)A propo strony, na pewno odwiedze :aj5:

 

6 godzin temu Polineks napisał:

Witaj!

Lubisz Flutterkę to czuję, że się dogadamy :fluttershy5:

Miłych chwil na forum!

A dziękuję bardzo:fluttershy5:

Edytowano przez Furryus
Dodanie informacji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...