Skocz do zawartości

Witajcie :)


Donari

Recommended Posts

Witam was wszystkich! Fajnie znowu byc czescia czegos wiekszego. W ostatnich latach stalam sie dosyc milczaca osoba i nie potrafilam odnalezc sie na zadnych forach.

To naprawde ciezka sprawa gdy trzeba wdrozyc sie we wszystkie tematy!

 

Na poczatek powiem, ze nie mieszkam w Polsce. Teraz Norwegia jest moim domem i tu pewnie zostane. Nie mam polskich literek, dlatego mam nadzieje, ze nie dostane bana

za nie uzywanie polskich znakow. Ja przeciez nie z lenistwa! :fluttercry2:

Jestem bardzo zmienna osoba ale nigdy nie przestane lubic bajek i wszystkiego co kojarzy mi sie z dzicinstwem.

Obecnie moja ulubiona muzyka jest muza instrumentalna czyli bez zadnego tekstu. Uwielbialam rysowac, ale od roku nic nie stworzylam.

Mam nadzieje, ze to sie zmieni i moze zrobie cos z kucykami. Czas spedzam glownie w domu z rodzina. Tu zawsze sie cos dzieje.

Wolny czas spedzam zwykle przy grach komputerowych lub konsolach. 2017 znowu zachcialo mi sie gadac z ludzmi w internecie.

Glownie spedzam czas na jednym portalu do tworzenia gier - Kogama. Uwielbiam budowac modele 3D i obecnie to pochlania wiekszosc mojego wolnego czasu.

Zbieram wszystko co mozliwe :D Kiedys zbieralam serwetki, olowki, gumki.... nawet kapsle od butelek! Teraz zbieram tylko bilety, znaczki pocztowe i monety :D

 

Rzeczy ktore kiedys robilam w wolnym czsie

- siatkowka

- rysowanie i deviant art

- spiewanie w zespole

- robienie dubbingow do anime

- szycie ubranek dla Monster High i zmienianie i m twarzy ( cala kupa radochy ale robilam to dla siostry )

- gra na flecie ( uwielbiam terroryzowac rodzine xD)

- zarzadzanie forum o jednej bajce xD

Tesknie za tym wszystkim ale nie umiem do tego wrocic, choc czasami bardzo chce. Glownie problem z czasem :)

 

Fanem kucykow jestem juz od 4 lat. Niestety nigdy specjalnie nie zaglebialam sie w tematyke dlatego bedzie mi sie ciezko udzielac.

Najbardziej lubie Rainbow Dash z glownych bohaterek. Jest inna niz ja, a takie postacie zawsze mnie przyciagaja!

Odcinkow obejrzalam nie duzo. Wiem jak sie zaczyna historia kucykow i znam nazwy postaci i niektorych miejsc. Chetnie obejrze wiecej jak znajde czas. :D

To chyba wszystko co moge i chce powiedziec! Pozdrawiam was wszystkich i chetnie bym was poznala! Mam nadzieje, ze mi sie uda

 

I jeszcze jedno! Pisanie tego jest okropnie stresujace, nie uwazacie? xD

 

 

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Wooow, ależ wysyp nowych userów! Baw się dobrze, czuj się tu jak u siebie w domu, ja już cię lubię :D Kilka pytanek:

 

 

 


1. Ile masz lat?

2. W jakim mieście się urodziłwś? 

3. Jaki jest twój ulubiony kuc?

4. Ulubiona postać tła?

5. Ulubiona księżniczka?

6. Grasz w planszówki? Pochwalisz nam się jakie?

7. Ulubiona gra komputerowa?

8. Cola czy pepsi?

9. Czy tam w Norwegii są jakieś inne produkty niż nasze (w szczególności chodzi mi o słodycze :3). Jak smakują norweskie przysmaki i czy dorównują polskim?

10. Ulubiony gatunek muzyczny?

11. Boso czy skarpetki?

12. Lubisz koty? 

13.Masz jakieś zwierzątko w domu?

14. Interesujesz się oglądaniem sportów? Jeżeli tak to jakich?

15. Ulubiony okres w historii? 

16. Woda niegazowana czy gazowana?

17. Lato czy zima?

18. Śmierć czy zniszczenie?

19. Pesymizm czy optymizm? 
 

 

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mam tutaj kogoś aspołecznego do towarzystwa! :flutterblush: Wierz mi.... Pisze tutaj od dzisiaj, ale konto mam prawie 2 miesiące XD Każde wysłanie wiadomości to dla mnie wielki stres.... Tylko, że w moim przypadku jestem z tematem kuców na bieżąco :huhwha: Mam do Ciebie kilka pytanek:

-ulubiony antagonista z serialu?

-oglądasz jakieś inne "bajeczki"?

-MLP oglądasz z jakim dubbingiem (polski, norweski czy może jakiś inny)?

-masz może jakiś sposób na odstresowanie się? (ja na przykład jeżdżę skuterem)?

Kogama, powiadasz? Tworzysz jakieś mapki, bo od czasu do czasu z znajomymi lubimy pograć :vinylspin:

Życzę miłego pobytu na forum! /)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wieku nie podam :)
2. Jestem z Warszawy
3. Jaki jest twój ulubiony kuc?
Póki co Rainbow Dash ale może się to zmienić po obejrzeniu większej ilości odcinków.
4. Ulubiona postać tła?

Aaa.... to nie wiem. Znaczy drugoplanowa postac?
5. Ulubiona księżniczka?
Luna i kolorystycznie mi się najbardziej podoba i z charakteru.
6. Grasz w planszówki? Pochwalisz nam się jakie?
Scrable? xD
7. Ulubiona gra komputerowa?
The Longest Journey! Uwielbiam gry tego typu a ta ma tak wspaniała i magiczna fabule!
8. Cola czy pepsi?
Pepsi! A najbardziej cherry!
9. Czy tam w Norwegii są jakieś inne produkty niż nasze (w szczególności chodzi mi o słodycze :3). Jak smakują norweskie przysmaki i czy dorównują polskim?
Tu prawie nic nie ma z tego, co można znaleźć w Polsce! Norwegia bardzo pilnuje swojego rynku! Czasami polskie jabłka i pieczarki znajdę w sklepie. Słodycze są zupełnie inne. Słodkie jak nie wiem, co ale uwielbiam czekoladę norweska.
10. Ulubiony gatunek muzyczny?
Tutaj mi się cały czas zmienia. Obecnie muzyka instrumentalna jak np... muzyka Ivana Torrenta. Słucham wszystkiego oprócz klasycznego jazzu, którego po prostu nie znoszę!
11. Boso czy skarpetki?
kapciuszki! xD
12. Lubisz koty? 
Tak chyba najbardziej
13.Masz jakieś zwierzątko w domu?
Nie, bo alergicy są. Kiedyś rybki miałam, ale ciągle znikały w niewyjaśnionych okolicznościach wiec zrezygnowaliśmy. xD
14. Interesujesz się oglądaniem sportów? Jeżeli tak to jakich?
Siatkówka, ręczna i no i piłka nożna w ostatnim czasie
15. Ulubiony okres w historii? 
Czasy I i II wojny światowej.
16. Woda niegazowana czy gazowana?
Niegazowana
17. Lato czy zima?
Zima ale tylko taka prawdziwa!
18. Śmierć czy zniszczenie?
A tego pytania nie rozumiem xD
19. Pesymizm czy optymizm? 

Ogólnie to pesymizm ale staram się walczyć z nim. Nikt jednak tak by nie powiedział, bo ja zawsze pomagam ludziom patrzeć optymistycznie na świat.

 

O! można poprawiać pisownie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
35 minut temu Donari napisał:

1. Wieku nie podam :)
2. Jestem z Warszawy
3. Jaki jest twój ulubiony kuc?
Póki co Rainbow Dash ale może się to zmienić po obejrzeniu większej ilości odcinków.
4. Ulubiona postać tła?

Aaa.... to nie wiem. Znaczy drugoplanowa postac?
5. Ulubiona księżniczka?
Luna i kolorystycznie mi się najbardziej podoba i z charakteru.
6. Grasz w planszówki? Pochwalisz nam się jakie?
Scrable? xD
7. Ulubiona gra komputerowa?
The Longest Journey! Uwielbiam gry tego typu a ta ma tak wspaniała i magiczna fabule!
8. Cola czy pepsi?
Pepsi! A najbardziej cherry!
9. Czy tam w Norwegii są jakieś inne produkty niż nasze (w szczególności chodzi mi o słodycze :3). Jak smakują norweskie przysmaki i czy dorównują polskim?
Tu prawie nic nie ma z tego, co można znaleźć w Polsce! Norwegia bardzo pilnuje swojego rynku! Czasami polskie jabłka i pieczarki znajdę w sklepie. Słodycze są zupełnie inne. Słodkie jak nie wiem, co ale uwielbiam czekoladę norweska.
10. Ulubiony gatunek muzyczny?
Tutaj mi się cały czas zmienia. Obecnie muzyka instrumentalna jak np... muzyka Ivana Torrenta. Słucham wszystkiego oprócz klasycznego jazzu, którego po prostu nie znoszę!
11. Boso czy skarpetki?
kapciuszki! xD
12. Lubisz koty? 
Tak chyba najbardziej
13.Masz jakieś zwierzątko w domu?
Nie, bo alergicy są. Kiedyś rybki miałam, ale ciągle znikały w niewyjaśnionych okolicznościach wiec zrezygnowaliśmy. xD
14. Interesujesz się oglądaniem sportów? Jeżeli tak to jakich?
Siatkówka, ręczna i no i piłka nożna w ostatnim czasie
15. Ulubiony okres w historii? 
Czasy I i II wojny światowej.
16. Woda niegazowana czy gazowana?
Niegazowana
17. Lato czy zima?
Zima ale tylko taka prawdziwa!
18. Śmierć czy zniszczenie?
A tego pytania nie rozumiem xD
19. Pesymizm czy optymizm? 

Ogólnie to pesymizm ale staram się walczyć z nim. Nikt jednak tak by nie powiedział, bo ja zawsze pomagam ludziom patrzeć optymistycznie na świat.

 

O! można poprawiać pisownie :D

Kilka wskazówek. Zawijaj swe wypowiedzi w spojery

 

WZÓR: piszesz spoiler w kwadratowym nawiasie:i potem to samo w kwadratowym nawiasie, tylko, że przed napisem spoiler ukośnik. Aaaa i pod każdym postem jest opcja cytuj, która wiele ułatwia! Baw się dobrze na forum!

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, habe fun, gut luck on forumy itd.
A teraz serio witam na forumach i mam dobrą wiadomość Windows od Visty w górę jest tak genialny że można dodać polskie literki wystarczy pogrzebać lub zapytać innych ludzi np Mnie gdzie grzebać.

 

I takie pytanko

Woda/Herbata/Cola/Kawa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...