Skocz do zawartości

Przywitanie i opowiadanie o moim nicku XD


FapuŚ :3

Recommended Posts

Heja :^

na początku podam troszkę infa o sb :3

Więc mam na imię Piotr ;q

mam 16 lat Xd

mieszkam w okolicach Poznania (nie podam dokładnie ;-;(nie chce żeby mi jakieś typki jeszcze na chatę wbiły XD)

Jestem głównym bramkarzem w mojej szkole (unihokej) Xx 

 

Moja przygoda z mlp zaczęła się około dwa lub trzy lata temu spotkałem takiego fajnego typka który mnie zachęcał mnie bym zainteresował mlp i rysowaniem, więc tak zrobiłem ale około czterech miesięcy temu tak bardziej się zacząłem udzielać (więcej się tym interesuje) ^-^

później zacząłem grać w cs'a (moja grupa liczyła 4 osoby) , wszyscy na serwerach byli zainteresowani (co to jest Bronies?) dzięki temu grupa liczy aktualnie 11 osób (nie ukrywając nie spodziewałem się tego że mlp będzie tak interesowało ludzi)(teraz ze wszystkimi piszę,oni juz piąty sezon oglądają XD) aktualnie uczę się rysować ale i tak za bardzo mi to nie wychodzi :D

 

Jestem też słuchaczem różnej muzyki dziennie mogę spędzić przy tym około 4 godzin :u

 

moją postacią ulubioną w mlp jest Fluttershy :3 

 

Teraz może opowiem o moim nicku na prośbę Miszcz Tencz (i to nie będzie zboczone :3 XD) <-- no może troszkę XD

Więc to było przy ognisku, kiedy podgrzewaliśmy z kolegami kiełbaski XD

po jakiejś chwili podchodzi do nas jakiś dziadek około 74 lat i się pyta czemu te kiełbaski są takie białe (w tedy jeszcze nie byłem brony i reszta ekipy też nie) i czy może sobie ugryźć kawałek bo mu ładnie pachniało pod domem XD

później ode mnie chciał sosu miałem tylko czosnkowy (taki biały ;-;) i mu polałem na końcówkę kiełbaski ;-; 

po tej sytuacji i paru godzinach śmiania się wbiłem do kolegów na Discorda pogadać i akurat się trafił taki dziwny dzień że wszyscy mieli beke ze wszystkiego więc oni nazwali mnie Fapusiem XD

ale nie ukrywając nikomu nie przeszkadza ta nazwa (znajomi) ostatnio się pytałem czy nie zmienić tego nicku ale nikt nie wyraził zgody, więc jeszcze będę przez jakiś czas Fapusiem XD

 

(Nie było, aż tak bardzo zboczone XD)

(i nie bijcie mnie za ten nick (bo to jest tylko nick :d)

dobra takie podstawy o cb napisałem :P jak coś to się pytajcie o co chcecie :+:

i jeszcze Miłego dnia (lub Wieczoru) życzę :3

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Perszing napisał:

Witaj na forum:bronies:

Ciebie też witam xD

 

A teraz wracając do historii nicku ... nie było aż tak źle xD

Jakbyś chciał pogadać to można mnie na naszym forumowym serwerze discorda dorwać :yay:

Ale uważaj, bo ja nienawidzę cs'a ... hehe

Mam nadzieję, że odnajdziesz się na naszym skromnym forum (jeśli nie to pacz 2 linijki wyżej) i będziesz często wpadał!

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...