Skocz do zawartości

Paladyn Zanderson

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Przed chwilą, ConQrM napisał:

Dzisiaj jest 22 stycznia, czy dane dwa odcinki są już gdzieś na internecie (będę jeszcze szukał), czy to był fake?

 

 

To prawda, ale w sieci będą raczej jutro. Sprawdziłem przed chwilą na stronie, na której je oglądam i póki co nie ma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja tego tu nie wstawiłem, ale podobno było jakieś info na twitterze że ostatecznie nie puszczają tego odcinka w tym terminie bo coś tam i nie wiadomo, kiedy ma być to puszczane.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Właśnie w tv oglądałem spoko odcinek, niestety tytułu nie znam, bo nie oglądałem od początku, ale to był odcinek gdy Star traci księgę i próbowała przywołać ducha klauna. Ogólnie spoko odcinek, bo pokazał zazdrość Star, a Marco nareszcie trafił na randkę ze swoją domniemaną dziewczyną. Widać jak się rozwija ten serial ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiP napisał:

Właśnie w tv oglądałem spoko odcinek, niestety tytułu nie znam, bo nie oglądałem od początku, ale to był odcinek gdy Star traci księgę i próbowała przywołać ducha klauna. Ogólnie spoko odcinek, bo pokazał zazdrość Star, a Marco nareszcie trafił na randkę ze swoją domniemaną dziewczyną. Widać jak się rozwija ten serial ;)

 

Ale wież że wszystkie odc są na necie? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

W internecie są po angielsku, a on ogląda po polsku. 

Są też po polsku, jeśli się szukać umie :)

Swoją drogą, obejrzałem teaser i....

Spoiler

OMGOMGOMGOMGJAKJAPRZEŻYJĘTENTYDZIEŃ:lunaderp:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odcinek obejrzany. Pierwsza połowa była spoko, ale to dopiero druga pozamiatała. Dam w spoilerze. 

Spoiler

Wyprawa Star była naprawdę niezła. Dziwne, że tak energiczna postać miała tyle cierpliwości dla swojego dziecinnego ojca. Nie mam się do czego przyczepić, a nie chcę robić tego na siłę. Może inni wynajdą jakieś wady :) I jeszcze jedno, Star wyglądała znakomicie z tym łukiem. Szkoda, że ta scena była taka krótka (dla mnie mogłaby tak łazić przez cały odcinek). 

 

A teraz o części, która była po prostu rewelacyjna. Wątek współpracy królowej i Eclipsy miał ogromny potencjał, który w pełni wykorzystano. Ciekawi mnie jak zakończą się poszukiwania prawdziwej córki Eclipsy, jak zareaguje królowa, i co zrobi rada? W tej chwili "żona potwora" to moja ulubiona postać. Nie dość, że ma fantastyczny głos i charakter, to na dodatek często zachowuje się jak Star (z umiarem). 

 

Ogromnym plusem całości jest to, że nie ma tu Marco i jego romansów. Nie zabrakło też głupkowatych min "Gwiazdy" i świetnej muzyki. 

 

Intryguje mnie tytuł odcinka, który zostanie wyemitowany 17 marca - "Marco Jr". Czyżby z przyszłości, z jakiejś innej linii czasowej miał przybyć syn Marca? :rdderp:

 

Dwa krótkie fragmenty:

Odcinek A

Spoiler

 

 

Odcinek B

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek jest już w sieci i jest po prostu "za :yay: bisty". A przynajmniej ten pierwszy, ponieważ druga połowa szału nie robi (daruję sobie ocenianie). Wracając do tego lepszego. Czy ktokolwiek spodziewał się, że... 

Spoiler

Moon to potomka wieśniaczki, a co za tym idzie Star jest księżniczką tylko "z tytułu"? Dla dobra królestwa zamieniono dzieci (nikt by nie chciał potwora jako królowej). Wychodzi na to, że zgodnie z prawem na tronie powinna zasiadać Heinous?  :wat: 

 

To jeden z najpoważniejszych odcinków wyemitowanych do tej pory. Poważnych w klimacie serialu, rzecz jasna. Nie zabrakło bowiem zabawnych scen (wyznanie "wężo-rękiego"), reakcja skryby ;) 

 

A tutaj klip dla osób, dla których nie przeszkadzają spoilery

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...