Recommended Posts

Tak. Musze się zgodzić. Pierwszy odcinek to właściwie filler. Pierwsza jego połowa była potrzebna, ale druga to mehhh... Nawet nie bardzo śmieszne mehhh...

Za to drugi. Ho ho ho... Te uczucia! Tom jako najlepszy "BRO!!!". Nie powiem, że odcinek kończył się Deus ex machiną (ale to chyba ogólnie dziedzictwo settingu), ale dawka emocji jakie dostarczyła. No i może nie jest to tak wielki cliffanger jak w Sen no Kiseki III (Trails of Cold Steel 3), o tyle z pewnością chcę wiedzieć "co teraz?".

Ze spoilerów:

"One punch BAM!"

Mary Poppins2

Taaa "trolling whole season long"

Na koniec powiem czego zabrakło w tym sezonie:

- Więcej, odcinków gdzie Marco mógł wykazać się swoimi kompetencjami, bez bycia goofballem.

- Jakiś odcinek z bondingiem Marco i Toma.

- Coś więcej z Kelly. (Miecze? Jakie Miecze? Przynajmniej wiadomo teraz czemu była tak przedstawiona w openingu)

EDIT:

Na koniec jako, że jesteśmy na forum MLP

Spoiler

"Hey do you 'member times of Toffie. When everything was so simple"

"Hey! I 'member"

"I 'member"

star_vs__the_forces_of_evil___toffes_def

Edytowano przez NiBl

Nie liczyłem na wiele. Dzięki temu zaskoczenie było naprawdę duże, ba, GIGANTYCZNE :) 

Ze spoilerów

Spoiler

Drugi odcinek był po prostu fenomenalny. Star jako "udająca królową" wypadła znakomicie. Fajnie pokazano to, jak nie może poradzić sobie z tak odpowiedzialną funkcją. Mam nadzieję, że w czwartym sezonie będzie tego więcej.  Mało tego. Tom nie irytował, a to już coś. Nie mogę zrozumieć jednego. Dlaczego TROLLsaryck zachowywał się tak a nie inaczej? Czy jest aż tak neutralny? A może po prostu czekał na odpowiedni moment żeby powiedzieć czym jest ten cały Globgore? :rarity5: 

Ech, nie mogę się doczekać co będzie dalej. Eclipsa odzyskała tron. Star została pozbawiona magii. Królowa Moon przepadła. I jakie będą konsekwencje idiotycznej decyzji Star? 

Inne plusy:

- więcej doskonałej muzyki (w tym elektronicznej)

- wiarygodna atmosfera pogodzenia się z porażką - "hej, po prostu się schowajmy i poczekajmy na koniec świata". 

- NIESAMOWITA scena z Eclipsą. 

STOP! (równie epickie co "no" wypowiedziane przez Star - próba uratowania Marco).

Spoiler

UkxxeH8.jpg

Czy było coś, co mi się nie podobało? Chyba tylko odejście Eclipsy w stylu "Mary Poppins". 

Swoją drogą Disney co raz bardziej mnie zadziwia. Ta scena była cholernie mroczna. 

Spoiler

J9xlKIs.jpg

Edytowano przez Triste Cordis

Finał jak dla mnie świetny,  9/10.     Nie wiem, czy ktokolwiek to czyta więc, nie będę się rozpisywał. XD 

KTOŚ WIE KIEDY SEZON 4? 

Bardzo ciekawy komiks, który daje wiele do myślenia. Dlaczego te potężne zaklęcia są tak długie? :isee:

Spoiler

tumblr_pgqx2dlqSv1rdlfnuo1_540.png

tumblr_pgqx2dlqSv1rdlfnuo2_540.png

tumblr_pgqx2dlqSv1rdlfnuo3_540.png

tumblr_pgqx2dlqSv1rdlfnuo4_540.png

tumblr_pgqx2dlqSv1rdlfnuo5_540.png

Źródło

Edytowano przez Triste Cordis

jestem szcześlwy że przynajmniej jeden z moich serialowych tematów nie został porzucony i jakoś trwa

@Zandetsu

Tak jakby został, zostały wyrzucone 3 posty od 6 miesięcy, z czego wszystkie dzisiaj...

Na razie jest hiatus, to nie ma ruchu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się