Skocz do zawartości

XIV Lubelski Ponymeet


Kamiiru

Recommended Posts

text3994.png

 

 

Drodzy Bronies i Pegasis

 

 

Nareszcie rozpoczęły się wakacje , z tej okazji grupa "Lubelscy Bronies " ma zaszczyt

zaprosić was na kolejny 14 Lubelski Ponymeet który wyjątkowo odbędzie się w Lubartowie i będzie trwać 2 dni od 10 do 11 Lipca.

Będzie to częściowo meet plenerowy który będzie takim before party przed III Rocznicowym Lubelskim Ponymeetem.
Spotykamy się przy schodach pod zamkiem o godzinie 17-tej, a następnie jedziemy do Lubartowa tam zrobić małe zakupy i na wiatę grillową.
Po grillu impreza przeniesie się do jednego z członków grupy gdzie odbędzie się nocleg.
Każdy kto się chcę wybrać musi być pewny na 100% i się zadeklarować poprzez napisanie komentarza później w tym temacie, aby mieć pewność na ile samochodów będziemy jechać

Standardowo w trakcie imprezy odbędzie się Karaoke, wolne granie w CCG i niezliczone dyskusje na temat MLP.

A więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Fandomowym Grillu to weźcie koc lub karimatę, jakiś namiot  , trochę fandomowego humoru i rezerwujcie swój czas na 10-11 Lipca .
Do zobaczenia na grillu .

Brohoof.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do Ponymeetu pozostały już tylko godziny. Gorąco zapraszam wszystkich niezdecydowanych.

Jednocześnie przypominam aby zainteresowani potwierdzili swoje przybycie lub chęć chodzi o ilość potrzebnych samochodów .

Natomiast jeśli ktoś z was zechce późnej przyjechać to niech napisze do mnie na priv lub na priv do fanpage lubelskich bronies  (link jest w mojej sygnaturze pod postem) to dam adres miejsca imprezy. Do zobaczenia na meecie. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...