Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cahan

Dalsze losy Equestria Times

Recommended Posts

Witajcie, pierożki
Wiemy już na czym stoimy, więc pragnę ogłosić, że Equestria Times będzie kontynuowane. Ze spraw organizacyjnych: redaktorem naczelnym została Cahan, a jej zastępcami Verlax i Gandzia. Powiem Wam też, że nasz magazyn na powrót stanie się miesięcznikiem. Postaramy się również przywrócić fanpage do aktywności.

 

 

Ogłaszam też nabór (co prawda on trwa zawsze i wszędzie). Jeśli chcesz poświęcić swój wolny czas dla sprawy, to chętnie Cię przyjmiemy. Szukamy:
- redaktorów
- korektorów
- osób znających się na DTP (składanie numeru w specjalnym programie)
- grafików

 

Wymagania:
- ukończone 15 lat
- próbka umiejętności

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

O :cheese: ! Dobrze słyszeć, że Equestria Times nie kończy tak jak parę innych kucykowych projektów w minionym czasie- co za ulga. No cóż mogę dodać w tej sprawie.....nie wiem czemu, ale naszło mnie takie dziwne uczucie, aby spróbować swoich sił i pomóc w tworzeniu tak świetnej gazetki :twilight3:. Mam tylko takie pytanko: gdzie (lub do kogo) składać swoje "podanie"? I poprzez próbki umiejętności rozumiane jest napisanie np. artykułu o byle czym na potrzebę rekrutacji, czy może jakaś aktywność na danym polu już wcześniej gdzieś obecna (np. w internetach jakiś blog czy kuc jeden wie)? 
Ta posada redaktora brzmi kusząco, ale nie wiem, czy nie zadowoliłabym się jedynie korektorem (przy okazji tego przez myśl przeleciał mi widok siebie jako korektora w sensie, że przedmiotu xD).....nieważne ;3
Chciałabym po prostu poznać odpowiedzi na wcześniej zadane pytanka, a potem to się zobaczy :twilight4:

:yay: dla dalszego powodzenia projektu ;3

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj!

Podania proszę wysyłać do mnie na PW. W przypadku redaktora sprawdzianem jest wysłanie artykułu na dowolny temat (może być wywiad, nie może być felieton). Artykuł musi spełniać normy DTP (zgłoś się na PW, to Ci je prześlę). Dla korektorów mamy przygotowany test.

 

A jako moderator proszę o korzystanie z mniejszej ilości emotikon :fluttershy4:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zamieścić ogłoszenie o tej rekrutacji na FGE. Czy mógłbym prosić o jakiś adres e-mail albo inną drogę kontaktu dla naszych czytelników, którzy ewentualnie nie posiadają konta na forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wonsz, wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale byłam na wyjeździe. Wyślę Wam maila dziś wieczorem, bo chwilowo mam małe problemy ze sprzętem, a raczej z jego brakiem.

Edited by Cahan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...