Skocz do zawartości

Dzień dobry, cześć i czołem!


GrayHuman

Recommended Posts

Dzień, witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem tutaj nowy(i kiepski w takich postach, ale stwierdzam iż napiszę). Wiosen liczę sobie 21 na ten moment.

Interesuję się fantastyką(szczególnie dark fantasy pokroju świata Warhammera lub Jacka Piekary), piłka nożną, grami komputerowymi(tak, gram w Ligę legend), grami RPG oraz karciankami wszelkiej maści(zarówno komputerowymi jak i realnymi), a także muzyką(głównie rock, power metal).

W sumie to nie wiem co jeszcze dopisać więc zostawiam zdjęcie radosnego kurczaka ^w^.

 

Spoiler

70581407-cartoon-wielkanoc-piskląt-żółty-kurczak-dziecko-ptaka.jpg

 

 

Obrazki należy chować w spoilery ~ Cahan

Edytowano przez Cahan
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei odpowiadając. Z komputerowych karcianek aktualnie Gwint, czasem odpalę Hearthstone(lecz głównie czekam na nowy dodatek). Poza tym grałem w Faerię, DoCa i parę mniej znaczących przeglądarkowych, których nie kojarzę po tytułach.

Co do klubu piłkarskiego tom oddanym kanonierem od lat 8-9, a ulubiony system RPGowy to zdecydowanie warhammer 2.0, mam też sentyment do D&D 3.5, gdyż od niego zaczynałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz

 

4 godziny temu, GrayHuman napisał:

To po kolei odpowiadając. Z komputerowych karcianek aktualnie Gwint, czasem odpalę Hearthstone(lecz głównie czekam na nowy dodatek). Poza tym grałem w Faerię, DoCa i parę mniej znaczących przeglądarkowych, których nie kojarzę po tytułach.

Co do klubu piłkarskiego tom oddanym kanonierem od lat 8-9, a ulubiony system RPGowy to zdecydowanie warhammer 2.0, mam też sentyment do D&D 3.5, gdyż od niego zaczynałem.

 

Sam kiedyś sporo grałem w DoCa. Pamiętam jak w 2012 śp. kolega pokazał mi na czym w ogóle opiera się rozgrywka, to od razu zakochałem się w tym tytule. Niestety, zmiany ubisoftu, a w szczególności ostatnia frakcja (akademia bodajże), wypaczyła całą przyjemność z tej gry. Planowanie i myślenie logiczne traciło większy sens, gdyż los rozgrywki zależał tylko i wyłącznie od tego, czy przeciwnik dobierze odpowiednie karty, by zablokować wszelkie ataki i finalnie pozbawić cię kart z talii. I to dla mnie był smutny koniec, a nie ostateczne zamknięcie serwera z grą. A Ty jak wspominasz tę karciankę? Tylko przelotnie się z nią zmierzyłeś, czy może było to coś więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
10 godzin temu, GrayHuman napisał:

To po kolei odpowiadając. Z komputerowych karcianek aktualnie Gwint, czasem odpalę Hearthstone(lecz głównie czekam na nowy dodatek). Poza tym grałem w Faerię, DoCa i parę mniej znaczących przeglądarkowych, których nie kojarzę po tytułach.

Co do klubu piłkarskiego tom oddanym kanonierem od lat 8-9, a ulubiony system RPGowy to zdecydowanie warhammer 2.0, mam też sentyment do D&D 3.5, gdyż od niego zaczynałem.

Liverpool i Wisła Kraków się kłania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam nadzieje, że będziesz się tu świetnie bawić. :3 P.S. Jeśli jesteś szanującym się 21'dno letnim graczem gier RPG i Fantasy, to mam nadzieje, że przynajmniej kojarzysz grę "Gothic". :)

Edytowano przez Anoax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...