Sonic Song

Ważna informacja dla graczy Legends of Equestria

Recommended Posts

Dzisiaj o godzinie 5:16 doszedł do mnie e-mail z informacją o ataku hakerskim na forum LoE wiem że już gracze tej gry zapewnie dostali mail ale jest tam napisane żeby zmienić hasła na innych stronach na których jest to samo jak na forum LoE. To co było na stronie. (Wiem tłumacz kijowy ale to na szybko)

Spoiler

Jest pilna wiadomość do każdego z konta Loe. Jakiś czas temu, Legends of Equestria doznał szkodliwego cyberataku i wierzymy, że narażania informacji o koncie został osiągnięty.Dlatego zalecamy, aby każdy, kto użył tego samego hasła na naszym forum (a więc do swojego konta gry) gdziekolwiek indziej, aby natychmiast zmienić to hasło. Jest to środek bezpieczeństwa; nie przechowywać haseł siebie w postaci zwykłego tekstu, ale informacje, które mogły zostać naruszone może umożliwić prostsze haseł być brute-zmuszony. 

Obecnie blokowania całą produkcję, dopóki możemy zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich członków zespołu i graczy, a nasze forum będzie nieaktywny, aż będziemy pewni, że jesteśmy bezpieczne. Będziemy wymagać obowiązkowego zresetowanie hasła na Loe sama dla wszystkich posiadaczy rachunków, ale wciąż mocno zachęcam wszystkich, aby zmienić swoje hasła na innych usług, jeżeli są one takie same jak hasła Loe. Możemy tylko przeprosić za to, i nadal pracuje dopóki możemy zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich na raz. 

Jeśli użyto hasła Loe gdziekolwiek indziej, dla własnego bezpieczeństwa, należy zmienić go natychmiast.

• Upvote 3