Skocz do zawartości

Oceń postać z awatara osoby powyżej


Sowenia

Recommended Posts

  • 1 month later...

Klaczka z mane6 co do której nadal mam mieszane uczucia. Wszystkie pozytywne, ale jednak jedne mniej, a inne bardziej. Na pewno jest rozkoszna i ogromnie podoba mi się jej randomowość. Czasami troszeczkę denerwuje. 

No i jest jeszcze jej ponura wersja, ale tę bardziej lubię w fanowskiej wersji ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@BiP @GlaceCordis 

 

Poprzez "oceń" rozumiem raczej konstruktywną ocenę pisaną conajmniej jednym złożonym zdaniem, a najlepiej jakby było tych zdań więcej. 

 

 

Za Twillight nie przepadam, według mnie jest taka...nudna. Chociaż kolorki to ma ładne, a i muszę przyznać, że z biegiem sezonów rozwinęła się więc nie jest najgorzej. Pinkie Pie, słodziutka jak zawsze ^^ Bardzo pozytywna postać, która może i nie jest moją ulubioną, ale lubię ją na pewno. Jej żarty zazwyczaj są zabawne i tylko czasami nieco przegięte. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowiec z niebieskimi oczami ( tak myślę) wydaje się sympatyczny i czymś zmartwiony. Jako postać jest dla mnie kompletnie nieznana więc nie mam o niej opinii, ale chętnie bym dał bajce/serialowi/filmowi/anieme czy w tym co występuję szanse. Jako awatar sprawuje się ciekawie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkblodpony To postać z "Roszpunka: Serial" polecam ;3 

 

Nie wiem czy kucyk na twoim avatarze to jakiś twój ocek, postać z opowiadania, po prostu jakaś tam wymyślona postać, no nie wiem. Niemniej jej czy jego - po pyszczku strzelam, że jej - wygląd podoba mi się, lubię takie creepy klimaty ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Android z gry, w którą nie dam rady grać, czyli Detroit: Become Human. Moim zdaniem w zupełności wystarczyłby zwykły .jpg, bo animacja brzydko przeskakuje. 

 

EDIT. Zapomniałem, że oceniamy postać :v Za dużo to o nim powiedzieć nie mogę, ponieważ grałem tylko w demo. Tak czy inaczej, da się go lubić (wielkie brawa za animację), a i wygląda całkiem nieźle. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko, ale jednak lepiej wyglądałby w kolorze, (jak w serialu).

 

Tak "Lis i Pies 2"

6 minut temu, Chip napisał:

fajna liszka, czy słusznie spostrzegam tu disneyowską kreskę?

@Chip

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...