Skocz do zawartości

Oceń postać z awatara osoby powyżej


Sowenia

Recommended Posts

Przed chwilą, ZSRRKnight napisał:

Nie mam pojęcia co to za anime

(Pewnie dlatego, że to nie z anime, nawet nie wiem skąd ten pomysł skoro postać mangowo nie jest narysowana :rainderp: )

Lubie tę paletę kolorów, a w niej Twilight ładnie się prezentuje, szczególnie alikorn. Mimo że zwyczajna minka, zwyczajna poza to strasznie ładnie tam wygląda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zdaję się, że to Pani Nocy, bądź jakiś bardzo podobny kucyk. Ale jeśli to ona, to jakże mógłbym ocenić w całości Jej majestat? Wszak jest ona doskonała w swej niedoskonałości, rządząca dumnie, z gracją przenikająca w cieniu nocy. Ocena Jej postaci byłaby zarazem prosta jak i bardzo łatwa - przecież Jej piękna, aury tajemniczości i uroku osobistego nie znajdziecie u żadnej innej klaczy w całej Equestrii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilbo Baggins, włamywacz, pogromca beczek, chodzące szczęście, dzierżyciel Żądła. Nikomu o tym nie mówi ale oprócz pierścienia posiadał też naładowane oko Innosa (pogawędka ze Smaugiem nie była przypadkowa). Okpił leśne elfy, Goluma, Thorina. Mógł mieć cały Shire na własność tylko o tym nie wiedział, mógłby strącić szpiczasty kapelusz Gandalfowi z głowy gdyby tylko wyżej skakał.

Edytowano przez Chip
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2017 o 04:51, BiP napisał:

Postać z mojej dawnej dobranocki. I choć już mnie ten serial nie kręci jak dawniej,  to i tak piosenka nadal mi się podoba. Osobiście moją  ulubioną postacią była Gadżet.

 

Nie tylko twoją. Rosjanie mają kult/religię związaną z Gadżet xD. Napisali o tym tutaj. Skopiowałem bo strona upierdliwie błaga o wyłączenie Adblocka (oszczędzę wam nerwów):

Spoiler

6. Kult Gadżeta z "Brygady RR"

Kojarzycie mysz Gadget Hackwrench z "Brygady RR"? Fajna postać, ale nikomu rozsądnemu nie wpadłoby chyba do głowy, żeby ją czcić. A jednak istnieje jej kult! W Rosji. "Jest surowa, urocza, optymistyczna, a poziom jej wiedzy technologicznej jest niedostępny dla zwykłego śmiertelnika" - tłumaczą wyznawcy tej niecodziennej religii.

 

Fotka

Spoiler

fHm8iqd.jpg

###

 

A na temat: oglądałem kiedyś KL2, ale nie pamiętam postaci. Co tu dużo mówić - świetnie narysowane, uroczo animowane :) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...