Uszatka

Oceń postać z awatara osoby powyżej

Recommended Posts

Patrzymy na czyjś awatar i oceniamy postać/przedmiot/cokolwiek co na tym awatarze się znajduje. 

• Nie oceniamy jakości awatara. liczy się sama postać.
  • Jeśli nie znasz postaci po prostu oceń ją tak, jak widzisz. 

To tyle. Miłej zabawy ^^ 

45 minut temu, Poszukiwacz15 napisał:

Całkiem ładny, podoba mi się ten rysunkowy styl. Za to postaci na awatarze nie kojarze.

Nie oceniamy tu jakości awatara. Jest w opisie zabawy. Oceniamy jedynie postać. Nie musisz jej znać, możesz ocenić to, co widzisz. Np. że ładną ma czapkę, albo odwrotnie. 

Żeby nie było: Nightmare Moon jest bardzo ładnie zaprojektowaną postacią. Podoba mi się pomysł na jej powstanie oraz nocny design postaci. Głęboka czerń pięknie się komponuje z granatowym nocnym niebem na grzywie i ogonie~ 

Ta postać kojarzy mi się trochę z takim jednym superzłolcem stworzonym przez kogoś, nazywał się The Knitter chyba. To pewnie on. W tym niewinnym uśmieszku musi kryć się zło... No i szalik to ma wspaniały, też taki chcę. 

(Tak dobrze?) 

Postać, o której nikt nic nie wie, choć siedzi w każdym zakamarku internetu. Całkiem śmieszny avek, swoją drogą.

Pixelowy kot dżentelmen, który też ma wyraz typu "zaraz stanie się coś, co nieszczególnie ci się spodoba". A tym okiem za monoklem to na pewno potrafi strzelać z lasera, czy coś w tym stylu. Ogółem sprawia wrażenie na więcej niż się wydaje.

Jakaś zabawna hybryda kota z gekonem i kijanką w meksykańskiej czapce. Całkiem urocze :3

PS: @BiP Ja za nią nie przepadam, ale profilowe niszczy :v

Edited by PainChillerPL
  • Upvote 1

jasna i żywa grafika mająca chyba na celu ukazać radość i szczęście pilota który za chwilę poświęci życie dla anime

Rarity jako stalker? Już widzę jak narzeka na każde błotko na kopytkach :wow: Może post apo by ją trochę nauczyło...chociaż powoli już w odcinkach poświęca się dla wyższego dobra by się ubrudzić, ale znając życie i tak zapomni o tej lekcji :rainderp: 

Postać tak seksowna i idealna, że widzę, że aż ludzi onieśmieliła i nikt nie odważył się Clinta ocenić :wow: Ja się odważam. 

• Upvote 1

Wygląda całkiem spoko, choć nie wiem kim ona jest.

Edit

19 minut temu, Uszatka napisał:

że moim zdaniem Nala to najpiękniejsza lwica w Królu Lwie. 

Ja bym dodał to tej listy jej córkę. Kiara też super wygląda.

Edited by BiP

Simba i Nala <3 Obie postacie oczywiście znam i oboje lubię. Nalę nawet bardziej od Simby i tak przy okazji wspomnę, że moim zdaniem Nala to najpiękniejsza lwica w Królu Lwie. 

• Upvote 1

nie wiem czy w tle to piura czy spadające małe ciała... (jestem chory :rainderp:) co do postaci, to prawdopodobnie miliarder albo przynajmniej biznesmen.